New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav svima
    Posted: 05 Veljaca 2010 at 22:07

 zdravka, dobrodošla, ajmo ispocetka - ono najvažnije da bi ti mogli dat savjet si zaboravila  Koliko kg je u pitanju, treniraš li što (koliko si aktivna), kako trenutno jedeš i koliko?

Krenimo prvo od toga pa cemo onda na jelovnik

a tipu jabuke je možda lakše smršaviti jer mršavi ravnomjerno, ali nije pravilo. Koliko je lako ili teško smršaviti ovisi o malo više faktora...

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 20:16
Dobro došla Zdravka Dren

Ime ti je originalno

Malo mi je prešturo tvoje predstavljanje, ajde nam reci još koju informaciju o sebi da te bolje upoznamo

Tko je Zdravka Dren?
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 17:18
  pridruzi se meni u moju temu!
tamo ti je(a i na jedno 970š267628š63642 ostalih tema) sve detaljno objasnjeno.

procackaj malo forum,naci ces sve sta te zanima,i sve je jedno milijun puta na novo napisano i objasnjeno i istancano



imaju i super ideje sa super receptima,ja sam vec par probala i super su!
u recepte zaviri obavezno!
Back to Top
zdravka dren View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zdravka dren Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 17:03
  dakle,pozdravljam vas sve!
pratim vas vec duže vrijeme i da vas upozorim-procitala sam faq
nego,htjela bih vas zamoliti za savjet,a to je pomoc pri sastavljanju jelovnika.
neznam kako bih,tocnije kakve  i koliko kolicine namirnica trebala konzumirati, budim se u 4 ujutro,a idem spavati oko 2šh.
dali da jedem onda u otprilike ovo vrijeme: 4,6,8,š0,š2,š4,š6,š8 ili nekako drugacije?
možda u 4h š00g zobenih (prekaloricno rekla bih!!),7 jabuka, š0 zrnati, š4 nekakvo varivo,...?
malo mi je to precesto,mada mi djeluje da bi bilo dobro kada bih jela jako malo kolcine namirnice,npr velicine jabuke ali problem mi je također što se ponekad neznam zaustaviti u jelu.
koje bih trebala suplemente piti? zasad pijem supradyn i kupila sam omega3 kapsule sa 500mg po kapsuli.dali mogu još šta piti?cesto mi ponestane energije oko š5,š6h.
tada prilegnem,ponekad i zaspem,pa znam ponovriti "dorucak" što se tice kolicine i kalorijske vrijednosti hrane-
htjela bih izgubiti višak sala sa gornjeg dijela tijela,naravno što prije.
tip jabuke sam,cujem da je njemu lakše smršaviti,tj samo prehranom???)
pijem dnevno oko 3-4L vode.

 

Edited by zdravka dren
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.