New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svim forumašima :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svim forumašima :)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
kolibri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Studeni 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolibri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 10:49
Evo me nakon dorucka Smile

Bila mi je muka od same pomisli na omlet tako rano, a kako sam jucer citala  forum, tako sam odlucila jaja skuhati, pa sam nekako jedva pojela 1 cijelo jaje i jedan bjelanjak.
I sad bih najradje u krevet, uspavalo me je to  Osudjivati . Otišla volje za sve.....

Ne znam šta napraviti da me ne uspava jutarnji obrok, zato ga i izbjegavam.

Za rucak ce mi biti pržene girice, na žalost njih ne mogu pripremiti bez prženja, ni u pecnici, ni na roštilju, jer su premalene.
Prilog ce biti domaca broskva s krumpirom, sve lešo, naknadno žlicica maslinovog.

Zaboravila sam vas pitati, jedem i puno kuhanog povrca, sad po zimi nešto manje salate, jednom tjedno zobene pahuljice s povrcem, tu su isto proteini, ili?

Jucer sam išla na grupne vježbe, a danas imam sama dogovor s trenericom, 1 sat ce se posvetiti samo meni.
Sutra pak ne znam šta cu vježbati  Nesretan
Molim pomoc za dalje!!!













 
Osmijeh- jedina kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 11:14
Ne kužim to uspavljivanje.....a bez dorucka je sve ok?

Da li su to neke igrice sa inzulinom, ili ti fali nekih vitamina/minerala pa si tako pomalo bezvoljna......a kasnije ti se taj umor ne javlja tokom dana ili ti se spava nakon svega što pojedeš?




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 11:17
Sutra prošeci ;)

I u ovome što si navela ima nešto proteina, ali biljnih, i to jako malo, pogotovo na kolicine koje ti jedeš....nije isto. Treba ti ravnoteža, balans vitamina i minerala. Nije ni cudo sa se osjecaš bezvoljno.

Kad si zadnji put vadila krv?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kolibri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Studeni 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolibri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 11:19
Ne znam ni sama, šta god stavila u usta, uvijek  me uspava. Može to biti i sok od voca, a i kava sa slatkim vrhnjem.
Šecer mi je oduvijek dobar, davno mi se znao malo srušiti, ali to i te kako osjetim.

Poslije rucka obavezno spavam jer me uspava, a i nakon vecere.

Evo, sad sam bolje, malo još uvijek troma, ali bolje nego nakon tih jaja.


Osmijeh- jedina kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari :)
Back to Top
kolibri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Studeni 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolibri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 11:21
Aha, krv sam vadila pocetkom 6. mjeseca, 3 tjedna nakon prelaska na sirovo, i nalaz je nakon dugo godina bio perfektan.

Inace, ovo uspavljivanje nakon hrane pamtim oduvijek.
Osmijeh- jedina kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari :)
Back to Top
kolibri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Studeni 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolibri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 11:28
Citam vašu prehranu, i svakako cu nastojat ubaciti dorucak, a kasnije tokom dana  svježi posni sir i pileci file, cešce tunu nego sad, samo u manjim kolicinama  od one koje vi jedete, jer sam još na putu mršavljenja.

Možda ova pospanost i prodje.

Zahvaljujuci vama vidim da sam se pogrešno hranila, i zahvalna sam  što me ispravljate.


Osmijeh- jedina kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 11:49
Ja bih ti možda preporucila da odeš sada napraviti te nalaze jer je ipak tada to bio samo pocetak ovakve prehrane i nije cudno da su nalazi bili odlicni.

No sada je vec prošlo skoro pola godine i pitanje je da li se osjete posljedice. Možda je cisti manjak željeza na neki nacin uzrok tvojoj pospanosti ili nešto drugo od mikronutrijenata. U svakom slucaju - nije baš normalno da ti se spava nakon svakog obroka, pogotovo zato što se radi o jako laganim obrocima.

Ili je to u pitanju, ili je cisti manjak energije u pitanju (drasticno usporavanje metabolizma) ili kombinacija toga. Kako god, treba to poceti rješavati ;)

Nastoj postepeno papati više, i odraditi novi pregled - možda i jednu provjeru vitaminsko-mineralnog statusa ako imaš negdje mogucnosti to napraviti besplatno?

Odakle si?




Edited by Gym_girl - 08 Studeni 2013 at 11:50
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 11:59
I da, mislim da bi mogli biti i b-vitamini u pitanju (prvenstveno B12), utjecu na jako puno toga.....a s obzirom kako jedeš, teško da ih unosiš dovoljno Wink

Cesto ni ne pomišljamo da je samo manjak vitamina/minerala krivac uzrok tome što se osjecamo užasno.....a samo malo obracanje pažnje na to nam može doslovno promijenit život ;)





Edited by Gym_girl - 08 Studeni 2013 at 12:02
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kolibri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Studeni 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolibri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 12:00
Da, mogu ici na pretrage krvi, odlažem to iz lijenosti.

 Vitaminsko-mineralni  status nisam nikada radila, a i ne znam gdje bih. Inace sam iz okolice Rijeke.

U svemu tome me je strah da povecavanjem obroka ne dobijem kilažu, umjesto da je gubim.
Osmijeh- jedina kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari :)
Back to Top
kolibri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Studeni 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolibri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 12:03
Da, vidim da B vitamin nisam uopce unašala, užas.
Osmijeh- jedina kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 12:05
Rijeka? Pa što ne kažeš! Handshake Wink

Cesto ti te  preglede statusa znaju radit po ljekarnama....u centru grada, u Toweru....ako hoceš, javim ti kad naletim na neki termin Wink

Ne brini, i da ti se kilaža na pocetku malo poveca (što te nebi trebalo brinuti uopce, vaga ne prica cijelu pricu) sa korigiranjem jelovnika i adaptacijom tijela na isti, sve ce krenuti puno lakše, kvalitetnije i zdravije, što je na kraju i najbitnije....a i osjecat ceš se puno, puno bolje ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kolibri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Studeni 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolibri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 12:10
I ti si iz Rijeke Osmijeh ,  supeeer Zagrliti

Ja sam odselila prije 8-9 godina, u jedno malo mjestašce, pa tu i tamo navratim u Ri. 

Važi, javi mi molim te, otišla bih rado. Možda bude i u Crikvenici, ona mi je bliže.

Hvala ti, narucim se popodne za vadjenje krvi.
Osmijeh- jedina kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 12:15
Ma nema problema, ionako sam i ja planirala odradit isto pa škicam stalno di ima Wink

Bravo, cekam rezultate pretraga Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 18:40
Hm to sa hranom i spavanjem mi je ful cudno.... ugljici su ti koji znaju ljude uspavat

Ono što mi još pada na pamet osim ovog što je Gymka navela je štitnjaca, jesi li radila hormone štitnjace?

Back to Top
kolibri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Studeni 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolibri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 19:49
Jesam, nekoliko puta, mada ima sad vec 2-3 godine da nisam.

Al kažem, taj problem vucem godinama Zbunjen
Osmijeh- jedina kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari :)
Back to Top
kolibri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Studeni 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolibri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 08:55
Jutro Osmijeh

Da vam napišem svoj jucerašnji jelovnik.

8 h      -1 šalica kave bez šecera
10 h    -1 jaje i 1 bjelanjak
13.30 -rucak, girice pecene u ulju, broskva, feta kruha
17h      -1 šalica kave sa slatkim vrhnjem i 1 tableticom Natrena
19h      -sok od 1 cikle i 3 jabuke
19.30  -1 tost šunka, sir
20h     - 1 banana s orasima
21 h   -  1/2 fete kruha s president sirom
22 h  -  4 datule s orasima
sjemenke suncokreta 3 žlicice

U gluho doba noci- 1 žlicica Nutelle

Po obicaju nutelu sam zgrabila poluspavajuci, da se zasladim Zbunjen

Kao što se vidi, moje izjedanje krece od 19 navecer.

Popodne sam imala 1 sat vježbi, sama sa trenericom. Dobila sam 8 vježbi koje cu raditi po tabati, 20/10.
Pon-srij-pet-sub
Ut - cet grupne korektivne vježbe.
Nedjelja - odmor.

Jutros me malo štrecnulo u ramenu, pa je osjecaj, hoce me ukociti il nece.

Molim vas mišljenje.
Osmijeh- jedina kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.