New Posts New Posts RSS Feed - Pokažite što jedete! ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pokažite što jedete! ;)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 136>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 20:55
Heheh misliš da mene pekarski ne muce? Uh! LOL Nema toga šta ti mene ne muci LOL

Ali dobro...na neki nacin mi je to fora jer kad mi netko kaže: "Ali ja jednostavno volim sve jest, ne mogu ja bez toga i toga...lako tebi kad ti to ne voliš i ne jedeš :)))" samo se nasmijem i pomislim si...eh, da znaš koliko je rada tu uloženo... Big smile

Nekima je jako malo discipline potrebno....kad ionako ne vole jesti puno, niti ih vuce to slatko i ostalo....ali nama hranoljupcima, bar vecini, to uvijek ostaje borba na neki nacin. Samo se treba znati da uvijek imamo izbor...i to je to, nema kukanja :)




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 21:01
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Heheh misliš da mene pekarski ne muce? Uh! LOL Nema toga šta ti mene ne muci LOL

Ali dobro...na neki nacin mi je to fora jer kad mi netko kaže: "Ali ja jednostavno volim sve jest, ne mogu ja bez toga i toga...lako tebi kad ti to ne voliš i ne jedeš :)))" samo se nasmijem i pomislim si...eh, da znaš koliko je rada tu uloženo... Big smile

Nekima je jako malo discipline potrebno....kad ionako ne vole jesti puno, niti ih vuce to slatko i ostalo....ali nama hranoljupcima, bar vecini, to uvijek ostaje borba na neki nacin. Samo se treba znati da uvijek imamo izbor...i to je to, nema kukanja :)

Blago meni kad ne volim jest LOLLOLLOL








Edited by Zoki - 12 Srpanj 2013 at 23:14
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2013 at 13:18
Ja budem toliko gladan da se ne sjetim uslikati , onda mi kasnije bude žao :P 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2013 at 15:31
Eh, htjela sam izložit nešto od svog današnjeg i jucerašnjeg jelovnika ali komp neda prebacit s moba, vikend mu je :)) Pa nastavljam sa starim fotkama ;)





Riža + grašak + špinat + kuhana piletina + paprika 


Ok, izgleda da stalno mlatim po riži ali tek sam zadnje vrijeme zaredala s tim, jaaako dugo ju nisam jela.....sad mi zapravo super dodje ono što ostane od rucka od mojih Smile Ovo je bio daj šta daš mix :))






Posni + mix oraha i badema + kokosovo brašno + jabuka -   jedna od nekadašnjih marendi na poslu Smile

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2013 at 14:50
Jooj imam par slika i ja samo mi se neda uplodovat :D Ako se natjeram šaljem :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2013 at 21:02
Integralna riza, dinstana pileca prsa, cuspajz od povrca, gljive



Integralna riza, slanutak, tuna



Tikvica, pileca prsa, pomidori, gljive


I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 08:25
Davore svidja mi se kako jedeš Smile


Cušpajz po zagrebacki:) Sastojci:grah, slanutak, jecam, leca, luk, cešnjak, paprika, korabica, mrkva, paradajz sos, sol, papar i salata paradajz, luk, sol


Zobene, pire marelica, jabuka (dm), dvije cajne žlicice pekmeza od višanja (na kolicinu za cetiri tanjura), smrznute maline
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 10:26
Lola, a di su proteini?
LiveStrong
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 10:37
To nije obrok od jednog dana, slikam ono što mi dodje:) Nakon ovog dorucka, rucak je bio piletina sa žara, povrce sa žara i zelje salataThumbs Up
No istina je da se desi dan da ne jedem proteine, imam vegetarijanca u obitelji pa mi nekad teško iskombinirati. No nadoknadim to ostale dane.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 11:54
Bez obzira imala vegetarijanca u obitelji (jer imam i ja vec više od 20 god.) uvijek možeš ubaciti bar sir u medjuobroke, napraviti bjelanjke s povrcem ili s. Nije to sad stvar samo fitnessa i napretka u tom pogledu, vec optimalnog funkcioniranja organizma.
LiveStrong
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 12:18
zika slažem se, sve je stvar organizacije, no tu nekad kiksam. mlijecne proizvode ne jedem, imam klince pa nekad ostanem praznog frižidera,odnosno nemam namirnica koje bi mi odgovarale nutritivno no zato i citam ovdje stalno nešto i napravila sam revoluciju sa svojim prehrambenim navikama (iako da se razumijemo nisam nikad bila debela 163, 59 kg u najvecoj debljini). jucer sam si u h&m-u kupila hlace velicine 34! Kila imam 57 ali su bolje rasporedjene valjda:) Kopka me da se prijavim za transformaciju 2014 da naucim nešto iz prve rukeWink
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 12:33
Originally posted by Lola_zgb Lola_zgb wrote:

zika slažem se, sve je stvar organizacije, no tu nekad kiksam. mlijecne proizvode ne jedem, imam klince pa nekad ostanem praznog frižidera,odnosno nemam namirnica koje bi mi odgovarale nutritivno no zato i citam ovdje stalno nešto i napravila sam revoluciju sa svojim prehrambenim navikama (iako da se razumijemo nisam nikad bila debela 163, 59 kg u najvecoj debljini). jucer sam si u h&m-u kupila hlace velicine 34! Kila imam 57 ali su bolje rasporedjene valjda:) Kopka me da se prijavim za transformaciju 2014 da naucim nešto iz prve rukeWink


Ma ne brini Wink tebi je dovoljno da dnevno uneses 60-70g proteina, a to uneses sigurno...  ;)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 13:07
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Lola_zgb Lola_zgb wrote:

zika slažem se, sve je stvar organizacije, no tu nekad kiksam. mlijecne proizvode ne jedem, imam klince pa nekad ostanem praznog frižidera,odnosno nemam namirnica koje bi mi odgovarale nutritivno no zato i citam ovdje stalno nešto i napravila sam revoluciju sa svojim prehrambenim navikama (iako da se razumijemo nisam nikad bila debela 163, 59 kg u najvecoj debljini). jucer sam si u h&m-u kupila hlace velicine 34! Kila imam 57 ali su bolje rasporedjene valjda:) Kopka me da se prijavim za transformaciju 2014 da naucim nešto iz prve rukeWink


Ma ne brini Wink tebi je dovoljno da dnevno uneses 60-70g proteina, a to uneses sigurno...  ;)



ma nemoj da te cujem, 60-70 g proteina
cookies are for pussies
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 13:29
To je malo ili puno? Confused

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 13:32
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Lola_zgb Lola_zgb wrote:

zika slažem se, sve je stvar organizacije, no tu nekad kiksam. mlijecne proizvode ne jedem, imam klince pa nekad ostanem praznog frižidera,odnosno nemam namirnica koje bi mi odgovarale nutritivno no zato i citam ovdje stalno nešto i napravila sam revoluciju sa svojim prehrambenim navikama (iako da se razumijemo nisam nikad bila debela 163, 59 kg u najvecoj debljini). jucer sam si u h&m-u kupila hlace velicine 34! Kila imam 57 ali su bolje rasporedjene valjda:) Kopka me da se prijavim za transformaciju 2014 da naucim nešto iz prve rukeWink


Ma ne brini Wink tebi je dovoljno da dnevno uneses 60-70g proteina, a to uneses sigurno...  ;)



ma nemoj da te cujem, 60-70 g proteina


Avangarde, nemaju svi iste ciljeve.. kazu da je dovoljno 1-1,5g proteina po kg misicne mase.. to sto su ljudi na keto dijeti ili cikliranju kalorija, je druga prica... ali 50% dnevnog unosa bi trebalo biti iz ugljikohidrata, a ostat iz proteina i masti.. pa kad odredi Lean Body Mass i izracuna bazalni metabolizam itd.. ce vidjet koliko proteina joj je potrebno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 13:35
imam 2 kg manje od tebe, visoka sam 162 cm i jedem minumum 120 g proteina.. a kod smanjenih UH i do 180 g.. nije da ne možeš funkcionirat i na 60g tj 1g po kilogramo ali onda po tome moraš jesti brdo UH i masti kako bi zadovoljila potrebe.. još ako imaš teške treninge s utezima..samo ti to pojacaj

Edited by avangarde - 15 Srpanj 2013 at 13:37
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 136>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.