New Posts New Posts RSS Feed - Podizanje muških sisa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Podizanje muških sisa

 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 14>
Author
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2019 at 20:46
Ljudi hvala Vam puno,za početak sam uzeo uputnicu za aortu i za mišić desne ruke,predamnom je cijela zima.i da što sam rekao da nemam koga pitati, imam tog dečka a izgubio sam onaj sram.Hvala za prehranu.Sa treninzima ću nastaviti ali sada koncentrirano i pomalo.Smjernice imam i to kvalitetne.Sad ću se posvetiti malo obitelji i poslu a ne na forumu dosađivati.Hvala Vama a i Obitelji koja neće ovo pročitati ali sam ih izludio više nego Vas.Hvala od❤,pozdrav od zobenog😂
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2019 at 11:40

Zobeni, nisi nas izludio ali si bio na dobrom putu LOL

Šala, samo ti obavi što trebaš što se pregleda tiče i polako. Uz sve što ti je Justanyone napisala u zadnjem postu, ne zaboravi ni na dobro zagrijavanje prije treninga i na istezanje nakon, jer je i to dvoje bitno koliko i sam trening. Vjerujem da ti trener u gymu može pomoći u tome i dati ti par savjeta. 

Sretno i javi nam se.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2019 at 12:03

Justanyone, briši inbox ako ti je pun jer mi poruka ne prolazi, 3. put LOL Ili je do greške ovdje Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2019 at 12:09
Inbox mi je samo dopola pun... ali obrisala sam nešto, probaj sad
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2019 at 12:30
 
Noup, bit će da je do njih....probam kasnije ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2019 at 18:31
Pozdrav ekipa.Evo mene da se javim ne sa rezultatima nego mi treba pomoć kako da se vratim treningu(i snaga i cardio).Imamo sam stresno razdoblje traženja stana i selidbe pa sam zapostavio trening.U ponedjeljak kada mislim opet počet biti će mjesec dana što nisam trenirao,nuspojave sve me boli,leđa,zglobovi,listovi mislim boli ali ne kronično.prva tri tjedna sam se držao prehrane i nisam varirao zadnjih tjedan i pol sam sve trpao u sebe junk,neredovito jeo i pao 2 kg.Dali da se vratim po onom programu koji sam već stavio ovdje ali sa manjim opterećenjem ili imate neki savjet,e da ovih zadnjih tjedan i pol sam strašno napuhnut.Ima tko kakav savjet?
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2019 at 18:35
Da i ovo mi je najveća pauza od trčanja u zadnje 3 godine.Hvala😊
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2019 at 20:22
Heeey... dobro došao nazad . Lijepo je vidjeti da si se vratio. Kad kažeš da si sve trpao u sebe, šta je to sve, i znaš li koliko otprilike? Kažeš da si jeo sve i sva, a pao dvije kile. E sad... ti si još prije pisao da zadržavaš dosta vode, a ako si jeo junk, nema ti ljepšeg recepta za to, bio on slan ili sladakm pa bi ti neki povratak starom, uravnoteženom režimu već mogao riješiti problem. Moguće i da ti smetaju neke namirnice, pogotovo u većim količinama, tu mi padaju na pamet whey i zobene ako su još u igri. Pa bi možda i malo više zelenog lisnatog povrća, a malo manje količine zobenih mogle pomoći.
Kad smo kod toga, piješ li ti što čajeva? Meni je zeleni znao pomoći kod nadutosti i zadržavanja vode, ili neki drugi biljni(metvica, detox....(mješavina maslačka, koprive i đumbira).
Što se tiče treninga, jesi još u kontaktu s onim trenerom od kojeg si dobio prvi program? Možda da njega pitaš kako dalje, ako si već s njim krenuo? Je li ti netko rekao koliko dugo trebaš raditi po tom programu, tj. koliko si cca napredovao po tome?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2019 at 11:31

Novak, teško je reći otkuda biš trebao krenuti jer ne znamo ni do kuda si stigao sa tim programom kojeg si naveo ali u svakom slučaju nemoj krenuti kao da nisi imao pauzu nego malo smanji intenzitet i kreni polako i postepeno. Bilo bi dobro da vidiš sa trenerom koji te je savjetovao ako ste još u kontaktu jer te on ipak vidi i može bolje popratiti situaciju.

Ako si u tih zadnjih tjedan i po trpao sve i svašta u sebe nije čudo da si pomalo napuhan. Treba vidjeti što je to točno "sve" što si trpao i koje su to količine u pitanju pa prvenstveno pročistiti prehranu, a onda tražiti dalje ako sam junk nije razlog napuhanosti.






Edited by Gym_girl - 21 Studeni 2019 at 11:32
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2019 at 11:00
Pozdrav,ma bio sam u selidbi,ujutro ništa popodne burek,kajgana.ništa na žlicu,bez salate,sutra krećem sa trčanjem jer je ponedjeljkom ludnica u gymu.Vidit ću sa njim,došao sam do 45 klia na benchu,plank po minutu i bilo je mišićne mase,polako ću krenuti.Imate li kakav link za istezanje jer mi je moje trajalo 2 minute.Hvala.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2019 at 20:09

Jedi na žlicu, probava će ti bit zahvalna Wink U slučaju da imaš ikakav disbalans s jetrom, moguće da je to što si jeo (i to što nisi, a bilo bi dobro da jesi) još više naglasio taj problem pa je probava patila i učinila te napuhanim. btw. kako je sa spavanjem zadnje vrijeme, je li se tu šta oboljšala situacija?


Pitanje istezanja - dakle, tvoje istezanje je trajalo 2 minute? Ok, koliko bih želio da ti traje istezanje, duže ili kraće? Big smile


Edited by Gym_girl - 24 Studeni 2019 at 20:10
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2019 at 21:27
Spavanje je puno bolje,novi stan mirniji sam pa bolje i spavam.Sad je stresno razdoblje iza mene(stari stan je bio depresivan).Pa mislio sam da mi treba suže istezanje😊.Desna ruka je tri puta slabija od lijeve.Sutra trčanje i pomalo početak.Hvala,javim se poslije prvog gyma.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2019 at 17:08

Super za spavanje, jako je bitno da se to uravnotežilo. A što se istezanja tiče, možda i treba duže :), možda i kvalitetnije, možda i skroz drukčije. Teško je znati jer ne znamo kako trenutno izgleda, a sama dužina nam skoro pa ništa ne govori ;)
Vježbe za istezanje ti je zadao taj trener ili?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2019 at 17:14
Počeo sam trčati,dva dana po 5 km,i sve me boli.za gym imam neku psihološku barijeru,ali ću je prebroditi ovig par dana koje sam uzeo slobodno.barijeru tipa da opet moram sa malim težinama počet i to.tijelo je opušteno,a što se tiče istezanja istežem mišićnu grupu koju sam radio taj dan.uf teško mi je krenuti a moram i želim.😅
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2019 at 20:35
Samo polako. Bitno je da si krenuo. Probaj svaki dan po malo, pa ćeš vidjeti da će ti se već za par dana vraćati stara snaga. Radiš opet sam ili imaš koga pitati da ti pomogne?
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2019 at 20:58
Ma nisam krenuo u gym ali sam počeo trčati,bar nešto.Mislim da ćemi onaj dečko pomoći.2,3 dana jedem normalno i nisam nadut.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.