New Posts New Posts RSS Feed - Pitanje za bulking i definiciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanje za bulking i definiciju

Post Reply Post Reply Page  <1 678
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 hours 12 minutes ago at 19:48
Originally posted by Justanyone Justanyone wrote:

Kao što sam i trenerici rekla: Ja ne mogu u isto vrijeme biti i gladna i neispavana i premorena i isfrustrirana.

To nitko nebi ni trebao biti Smile I nema dugoročnih rezultata niti zdravog načina života na takav način...badava sve brokule, sjemenke i zeleni smoothii...Smile

A što se tiče odnosa, kužim, i ti najbolje znaš kako je to išlo i kako ide. Nekad neki ljudi zbilja postanu pretoksični za nas, ma koliko nam bliski bili. I onda nema druge nego se, ako ništa drugo, bar odmaknuti na neko vrijeme...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
Precision Nutrition Certified Coach Level 2

You're welcome here: strive.for.balance365@gmail.com

Back to Top
Justanyone View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 59 minutes ago at 09:01
Ne... meni je stvarno prekipilo. Belfegora zna detalje, ali long story short, ponašaju se cijeli život ko' da ti je 5 godina i k'o da nisi u stanju samostalno odlučivati. Ja sam rekla da to tako ne može, prvenstveno jer se ja osjećam mirnije kako nisam s njima.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.