New Posts New Posts RSS Feed - Par pitanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Par pitanja

 Post Reply Post Reply
Author
strojek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strojek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Par pitanja
    Posted: 26 Sijecanj 2009 at 20:45
Evo tek se uclanio pa da otvorim svoju prvu temu sa par pitanja oko vjezbanja...
Imam 2š godinu , š88cm i 87 kg, ne izgledam debelo, ali imam dosta sala bas na trbuhu, na drugim djelovima tijela manje tj skoro nista.bavio sam se sportom u mladost dosta, trenirao veslanje kasnije u teretanu jedno godinu dana i nakon toga 3 godine nista.I odlucio krenuti natrag u teretanu.Tako vec drugi tjedan vjezbam, polako ulazim u formu, u sad bi htio postaviti par pitanja...
za sada idem 3 puta tjedno, kasnije mislim cesce i radim jedan dan noge i ledja a drugi prsa i ruka i ramena, dali je to dobro tj. dali bi neka druga kombinacija bila korisnija?
za skinuti salo, (trcati, voziti bicikl ili nesto trece)svaki dan prije treninga?ili mozda poslje ili mozda jedan dan posebno?Koliko i kojim tempom ako da?
i jos nesto , sto poceti uzimati od dodataka za ajmo reci dobivanje misicne mase, tj masu imam ali pretvotiri je u misicnu.i istovremeno dobivanje energije i gubljenje sala.neke shake proteine, trazim bas neki odredjeni proizvod...
hvala na odgovorima
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.