New Posts New Posts RSS Feed - musclecare pro mass -weightgainer
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

musclecare pro mass -weightgainer

 Post Reply Post Reply
Author
raverica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raverica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: musclecare pro mass -weightgainer
    Posted: 25 Travanj 2017 at 11:59
Pozdrav ljudi. Narucila sam si ProMass gainer prije nekoliko dana i sad me zanima koliko cesto trebam da pijem? Jedan trener mi je rekao svaki dan da pijem, a kada treniram da popijem 35g prije treninga i 35 nakon treninga (preporuceno je 70g dnevno),a kada ne treniram taj dan da smiksam 70g onako izmedju obroka i popijem tako..Naravno,zelim da se udebljam.. A citam na netu da uopce nije dobro prije treninga gainer ni da se pije.. sad me buni to sve...
evo malo vise o tom proizvodu:
http://www.fitnesspower.eu/shop/en/gejneri/772-muscle-care-pro-mass.html
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2017 at 14:56
Prije nego nesto kupujes, raspitaj se malo na forumu :)

Prvo napisi jelovnik da vidimo
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
raverica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raverica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2017 at 16:35
Raspitala sam se vec, taj trener mi je preporucio to.
A za ishranu se trudim da bude sto vise raznovrsna, sto vise voca,povrca i porcije nisu tako obilne nego trudim se da jedem svaka 2-3h ali pomalo uvijek,da se ne prejedam.. evo otprilike jelovnik izgleda ovako:
Dorucak (zobene,mlijeko, banana,neki orasasti plodovi.. / kuhana jaja, kruh po mogucnosti integralni ili zobeni, sirni namaz).. nakon 2h opet nesto pojedem ,neko voce ugl.
Pola sata prije treninga pojedem bananu ili neko dr.voce.
Rucak-nakon treninga (neka tjestenina, pileci file domaci,kuhano i svjeze povrce uz to,ako nije tjestenina onda jedem kruh)
I obavezno meso pecem na maslinovom ulju ili maslacu.
Opet nakon 2-3h jedem ako je ostalo sta od rucka ili pravim nesto drugo ,npr.svjezi sir i crveni luk/ riba iz konzerve (skusa) uvijek nesto skombiniram s tim...
Za veceru nekad salaticu napravim ili ,inace u kasnije sate izbjegavam kruh..
Cesto znam i smoothie napraviti za ujutro i ubacim voca dosta,svjeze,smrznuto i dodam orah,badem,chia..
Eto uglavnom tako :)
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2017 at 16:52
Znas li otprilike omjere nutrijenata? meni se tu cini premalo proteina.
Be healthy, be happy.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2017 at 21:31
Ma moras pojacat unos svega... premalo proteina i ugljikohidrata
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2017 at 17:51
prije nego kupuješ ikakve suplemente, dobro se raspitaj o njima i saznaj što više, prouči prehrani i popravi je ako nevalja, treninga odredi, programe, sve si moraš organizirati i posložiti prije nego kupuješ nešto, kupila si gainer a jedeš premalo proteina i ugljikohidrata, prvo to povećaj naravno izračunaj makrose
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.