New Posts New Posts RSS Feed - hocu opet da stanem u svoju vjencanicu :-
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hocu opet da stanem u svoju vjencanicu :-

 Post Reply Post Reply Page  <1234 11>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2010 at 01:27
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ovako, da rezimiramo, htio sam prije, ali nisam stigao Vidim da su svi dali savjete ali ja bih naglasio par stvari:š. Za dorucak je važno jesti, tijelu treba energija a zobene su tu odlilcne, ujutro se obrok može i zasladiti medom bananom i slicnim! 2.  Jaja je šteta ne jesti cjela, znaci slobodno zajedno sa žutanjkom, masti su itekako potrebne organizmu, a ako se ne jedu sa UH nema zla od njih!3. Ne treba bježati od mahunarki, crvenog mesa ( ako nije masno), od maslinovog bolje je ispeci na malo maslaca4. više se treba upaziti na ove shakove s vocem da budu poslje aktivnosti i ujutro5. ono što ja mislim da nakon svega ovog treba je dobar plan vježbanja6. evo neki recepata za shake-ove https://www.fitness.com.hr/blog/Switching_into_a_higher_gear/ Super_Shakes.aspx
jeli mos molin te objasnit zasto maslac umisto maslinovog ulja.meni osobno se sam miris masla gadi a maslinovo ulje obozavan pa ga i koristin uglavnon


E sad.. iskreno meni maslac više paše, a i jedan student medicine mi je jednom rekao da je bolji izbor maslac, ne sjecam se zašto ali ako saznam javim! No jednu stvar znam..  zagrijavanjem maslinovog ulja kemijske veze u njemu prelaze iz cis oblika u trans što je poznato kao transgene masne kiseline   tako da.. eto, da ne ispada da je zdravo
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2010 at 10:53
  maslinovo ulje ima hladno i toplo presovano.
toplo presovano se moze koristiti za pecenje i przenje,hladno presovano je za salate.

moj djever je kuhar,pa mi je objasnio.
maslinovo ulje ptreba razvrstavati.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2010 at 15:22
ja maslinovo ulje uglavnon domace kupujen,a od kupovnih nekad marinsko.a znan i ja za to da se zagrijavanjen pretvara u transmasne kiseline,ali nisu to velike kolicine ulja to se samo par kapi stavi mislija san da nema neke stete. i ja san kuvar
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2010 at 15:32
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

  maslinovo ulje ima hladno i toplo presovano.
toplo presovano se moze koristiti za pecenje i przenje,hladno presovano je za salate.

moj djever je kuhar,pa mi je objasnio.
maslinovo ulje ptreba razvrstavati.


to je s kuharske strane, ne nutricionisticke

@Davore, nije to ništa, da.
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2010 at 15:35
davore???
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 09:17
nikako se ne vagati svaki dan. meni je kilaža dnevno znala varirati po cijelu kilu. jednom tjedno je sasvim dovoljno
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 10:25
  ja mislim da cu popiz*** do iduce subote,ali necu stat na vagu pa makar pukla od radoznalosti.

neko spomenu trening,a ja stvarno ne odakle da pocnem




Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 11:26
 Ovdje imaš dosta vježbi, na FIT FAQ vježbe, samo priznajem da ni ja nijednu nisam uradila, jer vježbe su uglavnom za mišicne, trbušnjake, i ostale, a meni treba nešto za skidanje kg, i da nigdje ne izlazim, , ne mogu radi djece.
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 11:32
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

 
ja mislim da cu popiz*** do iduce subote,ali necu stat na vagu pa makar pukla od radoznalosti.neko spomenu trening,a ja stvarno ne odakle da pocnem


pocni sa crobnim vježbama. možeš trcati, orbitrek, upisati crobik ili nabaviti neki DVD pa doma uz njega ako ti se ne da placati clanarinu
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 11:51
  trcanje ja mogu zaboravit sa ovom tezinom,trebalo mi je 2 godine da mi koljeno zasarafe kako treba,jos jednu op ne smijem riskirati.
imas li neki dvd za preporuciti?
imam neki pilates,skinula sam s neta,samo ja nemam kondicije,ja sam zadnej 2 godien u krevetu prelezala,i sto sam hodala bilo je cupkanje na jednoj nozi i sa 2 stake


sta je orbitrek?sorry prvi put cujem.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 12:27
a nista onda za sada se uvati prehrane,pa kad smrsavis š0ak kila onda na vjezbanje
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 12:59
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

 
trcanje ja mogu zaboravit sa ovom tezinom,trebalo mi je 2 godine da mi koljeno zasarafe kako treba,jos jednu op ne smijem riskirati.imas li neki dvd za preporuciti?imam neki pilates,skinula sam s neta,samo ja nemam kondicije,ja sam zadnej 2 godien u krevetu prelezala,i sto sam hodala bilo je cupkanje na jednoj nozi i sa 2 stakesta je orbitrek?sorry prvi put cujem.


dobri su ovi DVD-i Renate Sopek. Možeš se okej oznojiti. Za pocetnika je to sasvim okej.
Ali pilates nije baš za skidanje kila.
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 15:46
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

a nista onda za sada se uvati prehrane,pa kad smrsavis š0ak kila onda na vjezbanje

u kojem vremenskom roku otprilike mogu š0 kila izgubiti.
recimo,svako jutro idem pjeske u vrtc,pa kupovati,pa trckaram tako svaki dan jedno 45 min,sat vremena po kvartu.

plivanje ce poceti na ljeto,a uz plivanje mogu onda i veslati jer imamo camac...a po ovoj zimi da pravo reknem mi se samo pod dekom sjedi

i jos jednom,sta je zapravo orbitrek?
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 15:57
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:


Originally posted by zmaj zmaj wrote:

a nista onda za sada se uvati prehrane,pa kad smrsavis š0ak kila onda na vjezbanje
u kojem vremenskom roku otprilike mogu š0 kila izgubiti.recimo,svako jutro idem pjeske u vrtc,pa kupovati,pa trckaram tako svaki dan jedno 45 min,sat vremena po kvartu.plivanje ce poceti na ljeto,a uz plivanje mogu onda i veslati jer imamo camac...a po ovoj zimi da pravo reknem mi se samo pod dekom sjedii jos jednom,sta je zapravo orbitrek?


uz pravilnu prehranu možeš racunati na cca pola kile / kilu tjedno. Dakle mjesecno od 2-3 kilograma je optimalno.

Nema sjedenja pod dekom sa izlikom zima je. Ništa tako dobro ne ugrije kao kretanje.

ovo je orbitrek



      
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 16:03
 hej,pa ja tu spravu znam kako cross trener i imam je novu!
zapakovana je jos u kartonsku kutiju i lezi u podrumu sigurno 3 godine.
dobila u nagradnoj igri,izrezivala novcice s nekih dijetnih pahuljica za dorucak


moram gnjaviti muza da mi je uznese i sastavi.

kako se samo nisam prije sjetila
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 19:03
eto ga
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 11>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.