New Posts New Posts RSS Feed - FITovci, POMAGAJTE novoj potencijalnoj FITOVKI! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FITovci, POMAGAJTE novoj potencijalnoj FITOVKI! :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 01:27
Da, više kombinacija hodanja i trcanja, ali cemu cjepidlaciti :)

Sve više razmišljam o tome da uzmem Whey, imaš neki za preporuciti? I ono kaj sam primjetila da ga svi piju sa vodom, zašto ne sa malomasnim mlijekom?

Btw - sutra ujutro obavezno u Herbalife stavljam bananu, prefino mi je tako :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 01:31
http://caloriecount.about.com/calories-herbalife-formula-1-nutritional-shake-i100950 ovo je taj herbalife sheake? ako pijes tu jednu mjericu 25 g u njoj ima samo 9g proteina sto je malo za dorucak, dakle dodaj bjelanjke ili sir dok ne kupis whey
danas ti je bas popust 15% na webshopu ako mislis odavde narucivat
a sta ja znam, sve je to skoro isto, bitno da pise whey protein i da u jednoj mjerici ima cca 20 g proteina
evo, vidi ovdje: (ja sam pila- ON, elite, prowhey, gaspari...uzmes okus koji volis i nemozes pogrijesiti)
https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini.aspx
cookies are for pussies
Back to Top
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 19:58
Ubacila sam jednu bananu ujutro :). Evo jelovnika za danas, daj slobodno neki komentar ili kritiku. I molim te, neki prijedlog za slatku veceru. MOgu li kašu od heljde jesti navecer?

Dorucak - Dorucak - Herbalife proteinski shake (mjerica i pol) sa 300 ml malomasnog mlijeka (1.5%) i jednom bananom i dvije šalice turske kave sa sojinim/svježim mlijekom zasladjene stevijom
Rucak (poslije treninga) - Tri mala oslica (provucena kroz bezglutensko brašno) i pecena na maslinovom ulju, špinat (sa malo posnog sira), šnitica raženog kruha iz Liddla i salata od pola luka i pola paprike i caj od mente (nezasladjen)
Užina - zdjelica svježeg ananasa (polovica ananasa)

Nisam imala medjuobrok jer sam kasno ustala,i cekala da se slegne shake pa da mogu na trening. Sad idem odhodati barem sat i pol jer sjedim skoro cijeli dan (studentska posla)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.