New Posts New Posts RSS Feed - Glad i treninzi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Glad i treninzi

 Post Reply Post Reply
Author
MajaVT View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajaVT Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Glad i treninzi
    Posted: 19 Listopad 2007 at 23:51
Od lipnja sam na vlastitom rezimu prehrane koji se sastoji od izbjegavanja kruha i svakog oblika slatkoga sa ciljem skidanja kila.Za dorucak uobicajeno jedem zitarice sa bananom i jogurtom, rucam sto god se nadje tog dana na menu bilo kod kuce ili na faksu, a veceru zamijenjujem sezonskim vocem.Pijem vodu,cajeve i kavu.
Prije mjesec dana krenula sam u teretanu.U prosjeku idem 3x tjedno, a trening obavezno ukljucuje i 30 min. crobnog treninga.Od kad sam krenula u teretanu koristim TonalinCLA radi smanjenja masnih naslaga.Medjutim u zadnje vrijeme osjecam ogromnu glad koja je zadnja 2 puta zavrsila prejedanjem u namjernicama koje sam uspjesno izbjegavala vec vise do 4 mjeseca.Ne znam sto mi je ciniti jer bi se htjela rijesiti jos 2-3 suvisna kilograma i masnoca na trbuhu i bedrima te ucvrstiti tijelo.Kako da zaustavim ovu ogromnu glad?Da li da povecam trenutne obroke?Da li da uvedem medjuobroke?Da li da pocnem koristiti neke suplemente?Koje?
Unaprijed zahvaljujem na svim savjetima
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2007 at 00:24
Nisi nam napisala koliko obroka imas dnevno.

Kombiniraj 5 obroka kroz dan i onda neces bit gladna

Znaci 3 glavna obroka i 2 manja ali opet kvalitetna obroka.


Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2007 at 12:25

 E to ti je pojava koja je taaaaako cesta, bar kod mene!  Sva sreca pa mi se to dogodi u pms-u pa sve pripisujem hormonima. hihihi

Kako si energetske potrebe svela na minimum, tvoje tijelo s obzirom na treninge trazi i trazi nove, dodatne energetske izvore. Upravo ti je to faza u kojoj mrsavis jer tijelo tada uzima tvoje energetske zalihe, tj. masno tkivo.

Znam da je tesko, ali to je taj dio mrsavljenja koji jednostavno treba izdrzati. Nema nekog recepta. Pobrini se samo da ti nije dosadno i da se drzis podalje od hrane. I znaaaam da si vjerojatno poprilicno zivcana i osjecas to pomanjkanje energije, ali izdrzi! Mislim, ako ti je mrsavljenje bitno! Ja sam si cijelo ljeto ipak dopustila onu drugu krajnost - papat cu i cugati, ali sam zato jeeeebene volje! E sad, koji su ti prioriteti....

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2007 at 17:48

 Bok... Moje je misljenje da bi ti bilo bolje uvesti vise manjih obroka...nego sta imas samo dorucak i rucak i za veceru voce... po meni bi trebala imati neku laganu veceru.... smanjiti rucak... i ubaciti dva medjuobroka.... dorucak je ok....

mislim cak da ces kada skines kg, ako ostanes na toj dijeti...ako se vratis veceri poceti opet dobivati kg...zato bi ti ipak bilo bolje da si promjenis prehranu i nicega se u potpunosti ne odrices...

imas ovdje puno savjeta o zdravoj prehrani...pa si pogledaj malo....

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.