New Posts New Posts RSS Feed - prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

prsa

 Post Reply Post Reply
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: prsa
    Posted: 14 Veljaca 2012 at 09:34
Pozdrav
Jucer poslje full body treninga uocio sam ili barem tako mislim malu asimetriju prsa , desna strana mi je malo drugacija od desne !?!?!
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2012 at 09:44
naravno da je tako, isto kao što ti je lijevi biceps drugaciji od desnog, i svaki drugi lijevi mišic drugaciji od desnog. Sve je to normalno, ako nije prevelika razlika...
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2012 at 10:28
Teško je da ceš biti simetrican. Asimetrija je uglavnom naglašena na strani primarne strane.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2012 at 10:45
da tako je sa desne strane je malo drugacije, jel mogu npr. ubaciti neko dodatno ponavljanje kod vježbi za prsa baš za tu desnu stranu?
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2012 at 15:00
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

da tako je sa desne strane je malo drugacije, jel mogu npr. ubaciti neko dodatno ponavljanje kod vježbi za prsa baš za tu desnu stranu?


Možeš, ali ako to nije neka veca asimetrija ne zamaraj se s tim previše, vecina pretjeruje kad je rijec o sebi, vjerojatno nije rijec o velikoj asimetriji tj. tu asimetriju nitko nebi ni primjetia dok je sam ne spomeneš te se treba dobro zabuljit da je drugi uoci...ipak svi mi, više manje težimo savršenstu kojeg je ponekad nemoguce dostic...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2012 at 20:31
istina nisam ni ja skužio u pocetku , ali se nadam zbog daljnjeg razvitka da nebi došlo do vece asimetrije
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 10:55
Eto, meni tako kosa na desnoj strani puno brže raste :)
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 14:15
meni je bija problem lijevi lat, trebalo mi je oko 4 mjeseca da ga "izravnam" sa desnim, nacin na koji sam to napravija je izolacijskom vježbom, al da napravim 4 serije za desni lat, i 5 serija za lijevi. gleda sam se u ogledalo svako tjedan dana i onda sam se vratija na 4/4 kad se vratila simetrija. al svakako uvik ce ti jedna strana dominirat, mada je to u vecini slucajeva neprimjetno dok ne spomeneš.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 20:21
danas sam osjetio kako je biti cura ( prsa idu gore dolje dok trcim )
Tongue
Back to Top
Physx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 85
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Physx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2012 at 12:44
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

danas sam osjetio kako je biti cura ( prsa idu gore dolje dok trcim )
Tongue


hahhahahha, još malo pa ceš se pocet dirat :D

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2012 at 20:19
xD želim micati onak sa prsima gore dolje !!! to mi je predobro !!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.