New Posts New Posts RSS Feed - Boot cam umjesto klasicne teretane?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Boot cam umjesto klasicne teretane?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2011 at 17:12
 
Originally posted by ruzohr ruzohr wrote:



Po meni, grupa te gura da daš više iz sebe.

Ni ja se ne slažem sa amerikanizacijom i davanjem posebnih licenci i slicnih gluposti, ali kad postoji neko ko ima znanje i volju da neke nove metode pokaze ljudima, zašto ne. Do nedavno se smatralo da se polaganim trcanjem najbolje tope masti. Danas se zna da to nije istina. Isto je i sa vježbanjem. Kod nas je još uvaženo da muško mora pumpat ruke i trup, a žene nekakve vježbice za noge. I više strucnjaka bi trebalo educirat ljude i izbijat im ovakve gluposti iz glave. Kružni trening, boot camp, crossfit i slicno je ista stvar s varijacijama, ali neko te i to treba naucit jer ako radiš krivo, mozes samo ozljedu uvatit. Ja danas mogu otic sam i odradit takav trening jer imam veliku bazu vježbi koje sam naucija i koje mogu kombinirat, ali ovako mi je puno veci gušt

slažem se i sa efektom grupe i s opcenitim stavom

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Jane Fonda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jane Fonda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2011 at 19:21


Evo, zato sam i rekao Fondi da ne mora cekati iduci trening da ide vježbati ukoliko ima jaku želju, mogla je vidjeti i nauciti vježbe i intenzitet kojim se izvode i sd lagano može i sama odraditi dobar trening....
A gušti i ciljevi vježbanja su razliciti, to je individualno i u to ne ulazim , sve ih poštujem
[/QUOTE]

Fonda te poslušala,pocela sma i trcati danima kada nemam treninge. Lijepo uz more,paše mi! Hvala vam ljudi na toliko savjeta,odlicni ste!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2011 at 09:36
Originally posted by Jane Fonda Jane Fonda wrote:

Moram se znojiti da bih izgubila višak,zar ne?



Ne T&#šš1;ngue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2011 at 10:56
Originally posted by ruzohr ruzohr wrote:


Razbacujete se svakakvim terminima i umišljate da sve znate, a uvjeren sam da je vecina to veliko znanje stekla, baš kao i ja, internetom. Ako ste vec uvjereni da sve znate, pa pustite nas laike da uzivamo u svom neznanju i dijelimo dobra iskustva.



ruzohr, ko te naljutio taj dan? T&#šš1;ngue

A što se stjecanja znanja tice.....klimavo ti uvjerenje, al ajde, znam da su ljudi osjetljivi na vlastita uvjerenja i teško im se odvojit od njih pa nek ti bude Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2011 at 13:24
Hehe, bija sam vec sam od sebe kratkog fitilja pa me lako zapalilo. Ali i dalje stojim i branim svoj stav. Nisam reka da su svi takvi, ali ako ste stvarno svi završili kineziologiju ili ste godinama u vrhunskom sportu, onda dobro- povlacim sve sta sam reka.
Na kraju smo se složili. Zvalo se to kružni trening, boot camp ili vec nekako trece stvar je ista. Moje tijelo je odlicno reagiralo i ja se osjecam fantasticno. Sada tjedno odradim tri treninga u grupi, a još 2-3 puta odem otrcat 4,5km (intervali 2min trcanje, 3 minute hodanje s prosjecnom brzina 9km/h) i odradit par serija s girjama i sklekove+zgibove
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2011 at 13:53
Prepoznala ja odmah taj fitilj Big smile

Ne, nismo svi završili kineziologiju niti smo svi godinama u vrhunskom sportu - to znaci da ucimo iskljucivo s interneta? Voljela biš da vidiš na što mi licni dnevni boravak, više na gradsku knjižnicu nego na ono što bi trebao biti  Smile Kužiš što ti hocu reci? škole i faksevi nisu jedina mjesta di se dobiva znanje niti je diploma jedini dokaz istog. Iskustvo igra veliku ulogu u tome, to se slažem što se tice vrhunskog sporta ali ne možeš ici iz krajnosti u krajnost pa reci - ili si vrhunski sportaš i/ili imaš diplomu ili uciš sa neta. Evo, ja (pored neta) ucim i iz knjiga koje se koriste kao udžbenici na fakultetima, i to od fiziologije do biokemije - nemam diplomu, nisam vrhunski sportaš - a znam takve koji jako malo znaju o svemu tome.

Samo sam to htjela reci - ko hoce znati, ucit ce i bez škole (bar dok ne dođe do mogucnosti da upiše neki fax kao u mom slucaju) Wink

A što se rasprave tice koju ste vodili  - drago mi je da si našao ono što ti najbolje odgovara, to i je bit svega.
Smile



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.