New Posts New Posts RSS Feed - >> Kondicijski trening- vracanje u formu !!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

>> Kondicijski trening- vracanje u formu !!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
zeromoves View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Rujan 2011
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeromoves Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2011 at 07:43
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Svaka cast.. cime si jacao noge?? ja ne zelim na operaciju, a imam isti slucaj kao i ti.. htio bi to bez operacije probat rijesit jacanjem misica..


Ja ti sad nemogu reci kakva je tvoja ozljeda i koliko je kompleksna. Ja nazalost nisam mogao nikako izbjeci operaciju. No ukoliko ti je doktor ili fizjoterapeut rekao da mozes izbjeci operaciju, onda je jacanje noge najbolj stvar u tome. Imas raznih vjezbi, i sve su one dobre. Takodjer ti savjetujem i plivanje uz to.

Za sve koji imaju problema sa koljenom ili nesta slicno savjetujem im da procitaju ovu knjigu, vrlo je poucna i dosta toga se moze nauciti o koljenu i ozljedama. (Kriza Koljena)
http://www.booksa.hr/knjige/4786
Back to Top
zeromoves View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Rujan 2011
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeromoves Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2011 at 07:50
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Genijalno!

3:27






Slika 3:


Evo te vježbice... Big smile
Mario daj nas nauci kako da to izvodimo?  T&#šš1;ngue

I daj prestani s tim video prilozima, samo nas vrijeđaš, mi možemo samo na bench i te spike..
šalim se! Big smile Oni preskoci, piruete, dupli salto u zrako, to nam je sad sljedeca misija... Wink

Jel tak FITovci? Cool



Za tu vjezbu bi se trebao nauciti stoj na rukama.
Najbolja vjezba bi bila tako da se pocme uz stoj uza zid, i raditi za pocetak izdrzaj (ISPRUZENIH ruku) do 30 sec i u par serija po danu. kasnije isto to vjezbati samo pokusati da noge sto manje diraju/naslanjaju se na zid.

Kasnije se mogu poceti vjezbati i žabice (to vam je slika broj 3), samo se lagano dici na ruke da vam noge nediraju pod i napraviti po 2-3-4-5 sec izdrzaj za pocetak (ako se moze vise super) , takodjer ruke bi trebale biti ispružene ukoliko je moguce Big smileBig smile


Edited by zeromoves
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.