New Posts New Posts RSS Feed - Bicikom na posao - isprobajte besplatno!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bicikom na posao - isprobajte besplatno!

 Post Reply Post Reply
Author
teabag View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2007
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote teabag Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bicikom na posao - isprobajte besplatno!
    Posted: 25 Svibanj 2007 at 18:25
Neznam koliko vas zna za ovo ali neki dan je izaslo u novinama da udruga Bicikl ima akciju promoviranja voznje biciklom na posao. Pa tako mozete svaki petak besplatno posuditi bicikl kod njih u Ilici 43 (dvoriste) i voziti ga tjedan dana, da vidite kak vam se svidja.

Ja sam upravo posudila danas i mogu reci da su bas simpaticni i pristupacni, a cini se da im akcija i dobro ide, skoro svi bicikli su vani!

Ako ima jos onih poput mene koji bi rado vozili bicikl umjesto putovali autom ili tramvajem no ne usude se kupiti bicikl jer se boje prometa, evo vam sanse da provjerite kako je to u Zagrebu ici na posao biciklom i je li to za vas ili ne!

:)
 

Edited by teabag
Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2007 at 19:20
dobra informacija T-Bag   Prakticiram to vec dost i preporucio bi svakom. Ne postoji guzva, zastoji, vrucina u autu/tramvaju... a i zdravo je.
ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2007 at 20:36
Fora je to, ali to nazalost postoji samo u Zagrebu 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2007 at 08:48

  BRAVO,,,,,,,,,,,,,e sad da li ima nesti u pozadini tog promoviranja,,,,,zastita zivotnog prostora,smanjenjem otpadnih plinova iz auta ili ugodno sa korisnim ,,komercijalnost-povecanje prodaje bicikla.............mislim da je to jako dobro,,,mi imamo ovdje jednu sedmicu kad se autom neide na ´posao ali samo u sirem gradskom jezgru....

vjerovali ili ne,u ovoj zemlji u kojoj zivim bicikla se  kradu vise od auta ili bilo cega drugoga sto je izazovno,,,,nisi se okrenu a on je vec na putu za balticke zemlje ,vidis covjeku samo ledja kako nestaje u magli.......posto je ovo demokratska zemlja,kazu tako,,,,

sta se dogadja,,,,lopovu nesmijes nista kad ga nadjes naprimjer da ti obija auto,,,,tebe kao vlasnika auta  je duznost da pozoves policiju ,ako bi ga posao da malo ispitivas na nas nacin zasto to radi mozes doci u situaciju da te zakon kazni,cak i zatvorom....

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.