New Posts New Posts RSS Feed - Dajte savjet neupucenoj pocetnici :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dajte savjet neupucenoj pocetnici :)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Oya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Oya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 17:01
Decko itetako dobro zna da ja necu sve stavljat na vagu.. jedna sam od onih osoba koja nemože druge gledat da jedu a da se ne pridruži :P

Prehrana je tek u izradi napravila sam jedan plan i onako laicki mi je ispalo 97(!!!!!!)unesenih masti dnevno, tako da to treba doradit :))

A ako se bavi npr.crobikom i unosi 2000 kcal?
ona je sad preko ljeta smršavila 5 kg al to je ko da nije..
Pa me zamolila da joj nešto složim..

Do sad je jako JAKO griješila tako da nije uopce jela,.,a to nema smisla
pa bi sad trebali napravit nešto pametno šta bi joj odgovaralo..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 10:32

 97 cega, grama?

Neznam sad kolko se bavi i kolko zapne i kaj i onako je sigurno premalo jela i prije, sad ce mozda i vise morat jesti, ali rasporedit to u 5 ili sto vise obroka to bolje. Nek uzme LBMx š2 i to je to kaj se tice kalorija, nema potrebe komplicirati.Za to si mora jedino izracunati ili izmjeriti bodyfat

Back to Top
Oya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Oya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 13:46
Da grama.. to je puno.. šta ne?

Kao i svaka osoba koja želi smršavit ocekuje promjenu preko noci i onda se razocara što to ne postoji i jede i jede i jede (deblja se).. Ne vježba i jede junk.. Sada ce to pokušat promjenit :)
LBMxš2 je?
Back to Top
Oya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Oya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 13:54
Saznala šta je LBMxš2..
Ali u tablicu treba unijet koliko otprike masnoce imaš u tijelu.. nemam pojma kako to odredit?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 15:00

Originally posted by Oya Oya wrote:

Da grama.. to je puno.. šta ne?

Kao i svaka osoba koja želi smršavit ocekuje promjenu preko noci i onda se razocara što to ne postoji i jede i jede i jede (deblja se).. Ne vježba i jede junk.. Sada ce to pokušat promjenit :)
LBMxš2 je?
 

Pa ono ako ne jedeš Uh nije puno, a ti želiš masu dakle trebaju ti UH, to jedino tvoja frendica moze tako ako zeli smrsavit i reducirat Uh.

To bi ti nosilo cca 900 kalorija, gotovo polovicu tvog unosa, dakle da, puno je, no ako ti je cilj 2š00 kalorija kak si napisala onda malo smanjis masti i povecas uh ili p pa imas balansiranu prehranu 33/33/33 .Tesko je na pamewt ovak pricat, postaj jelovnik .......

Nego........muci me jedna stvar......kak si došla na 97g masti a rekla si da se SIGURNO neceš  zamart brojkama, vagat i racunat?

Back to Top
Oya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Oya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 15:49
Pa pokušala sam složit prehranu pomocu kalorijske tablice.. racunajuci sam došla do toga..
Ok ispada da jednom pricam jedno drugi put drugo..
Ako kažem da cu se držat prehrane(što svi ovdje nekako ocekuju kad netko kaže da želi smršavit/udebljat se) znaci da cu ja napravit plan prehrane i otprilike ga se držat..Nema smisla da lažem sebe i druge i kažem da cu hodat sa mini digitalnom vagicom u đepu i mjerit svaki zalogaj,kuhat si juhu i nosit si u loncicu na posao..to necu radit..
Želim se kvalitetno udebljat i "definirat" što ne znaci postat opsesivno zaluđen svakim zalogajem i dignutim utegom..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 15:59

 Hmmm, ako zelis kvalitetnu masu i definiciju nema ti druge nego na posel nosit hranu i obroke pripremit doma i nosit na posao.

6 kvalitetnih obroka je gotovo nemoguce napravit-izmislit taj tren (osim ako nisi bas u to vrije uvijek doma)ako ih ne pripremiš unapred i poneseš na job.U protivnom popunjavat ceš ih junkon i ne toliko prihvatljivim rješenjima.To mozes napravit dan-dva,ali ne iz dana u dan, to je vise nego siguran put u ne pridrzavanje prehrane i losju prehranu, nedobivanje zeljenih rezultata , njihovo veliko otegnuce vremenski ili izostanak istih. Imaj na umu da je preskocen obrok gotovo jednak cheat obroku

 

Edited by The Phoenix
Back to Top
Oya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Oya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 16:16
Ok.Hvala na savjetima..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.