New Posts New Posts RSS Feed - valjali ovo sta?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

valjali ovo sta?

 Post Reply Post Reply
Author
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: valjali ovo sta?
    Posted: 27 Svibanj 2010 at 15:33
  eh ovako imam š4.5 godina visok sam š.65 imam 7š kilu i imam sala na slomaku i ovamo na bokovima sada zelim smrsaviti citao sam faQ i nisam bas nista konkretno nasao citao sam dijete i treninge vijezbe  prelistao sam cijeli forum pa sam sebi sastavio dijetu i treninge kako da smrsavim i skinem ovo salo a vi recite sta da izbacim i sta da ubacim i jel mi ovo dobro ikako???
eh ovako:
pon: dorucak jedno jaje   rucak: vocni jogurt  veceru preskacemo
utorak: dorucak integralne zitarice s mlijekom rucak uglavnom neka kuhana hrana veceru preskacemo
srijeda i cetvrtak sve to ponovimo subota:dorucak:frape s mlijekom i š bananom  rucak riba veceru preskacemo
nedjelja: dorucak integralne zitarice rucak kuhana hrana veceru preskacemo
 eh sad ovako pored toga svaki dan mislim trenirati po najmanje šh pola sata trcanje pola sata voznje rolama ili radnja trbusnjaka  sta vi mislite o ovome ??? i dali je ovo ispravno hranjenje  poZZzz...a sto se tice teretane volio bih da idem ali nemam s kim ici jer mislim da mi je samom ofirno bezveze i zanima me kak0 ste vi prvi put stupili u teretanu ipak imam š4 godina : )
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 15:43
Aj ovako na brzinu, premalo jedes!
Veceru nikako ne preskakati.
Svaki dorucak bi se trebao sastojati od slozenih ugljikohidrata i bjelancevina.
Uvrstiti jos obroka, dva obroka dnevno nikako nisu recept za skidanje sala, samo za skidanje misica.
Pripaziti na ugljikohidrate.
Sto se vjezbanja tice, trbusnjaci nece previse sala odnijeti, samo ces trbusne ucvrstiti.
Trcanje je najbolje u intervalima, dakle izmjenjivanje intenziteta.
Manje više o svemu smo pricali tu na forumu, prosvrljaj jos malo, vidjet ces vec.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 15:49
Originally posted by Furai Furai wrote:

Aj ovako na brzinu, premalo jedes!
Veceru nikako ne preskakati.
Svaki dorucak bi se trebao sastojati od slozenih ugljikohidrata i bjelancevina.
Uvrstiti jos obroka, dva obroka dnevno nikako nisu recept za skidanje sala, samo za skidanje misica.
Pripaziti na ugljikohidrate.
Sto se vjezbanja tice, trbusnjaci nece previse sala odnijeti, samo ces trbusne ucvrstiti.
Trcanje je najbolje u intervalima, dakle izmjenjivanje intenziteta.
Manje više o svemu smo pricali tu na forumu, prosvrljaj jos malo, vidjet ces vec.
ee oces mi ti moci sastaviti dobru dijetu za skidanje sala al ili da mi das link plsss
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 15:53
Strong is the new skinny.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 16:05
Doduše malo si i zalutao, ali pogledaj ovo. jako lijepi primjeri : ovo, i ovo  

Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 16:11
Originally posted by Furai Furai wrote:

Doduše malo si i zalutao, ali pogledaj ovo. jako lijepi primjeri : ovo, i ovo  
ja reko da sam cito faQ :/
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 16:53
 sastavi sam nesto pa cemo mi komentirat jeli ok ili nije ili plati nekom od deckiju da ti sastavi
Back to Top
jole00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jole00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 23:33
pa baš i nisi citao pozorno kad si naveo da pojedeš hrane u cijelom tjednu koliko neko prosjecan u jednom danu...
FAQ za prehranu je odlican i procitaj si njega i za svaki obrok izaberi jednu opciju,dakle tokom dana da imaš 4-5 obroka..radi cardio treninge-intervalne i normalne,možeš i kombinirat sa osnovnim vježbama snage doma:razliciti trbušnjaci,sklekovi,cucnjevi,leđnjaci,poskoci..pa napravit kružni trening od toga..

A vezano za teretanu..naravno da je lakše kad kreneš s nekim..ali ja npr sad uvijek idem sam,jer tada napravim najucinkovitiji trening i mogu se posvetit maksimalno..
Možda da za pocetak radiš vježbe snage doma+cardio pa onda nakon nekog vremena tek u teretanu?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.