New Posts New Posts RSS Feed - lijep pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

lijep pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
amy89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amy89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: lijep pozdrav svima
    Posted: 21 Veljaca 2010 at 20:42
Et da se prestavim imam dvadeset godina i studiram farmaciju. Prije mi kilaža nije prestavljala problem imala sam super liniju bez imalo truda, međutim i to vrijeme je prošlo i usljed sjedenja i prevelikog unošenja cokolade( narocito pred ispite) došla sam na 80 kg dok sam prije imala oko 63. Visoka sam š70 cm i nije da i sad izgledam grozno ali me nervira da da svi ljudi koji me sretnu odmah postave pitanje što si se toliko udebljala, pa sam odlucila da je vrijeme da malo poradim na sebi. E sad nemam baš vremena za teretanu pa sam kupila orbitreks prije 2 sedmice pa vježbam na pauzama između ucenja i odgovara mi ta aktivnost vježbam zasad po š5 minuta dnevno( ne mogu više ) u ciklusima po 3-5 minuta. Nemam nikako kondicije pa se brzo umorim
E sad je problem u jelu trudim se prestati jesti cokoladu i ubaciti više voca ima li ko savjeta o nekim niskokaloricnim slatkišima (citala sam svašta, al sve se manje više svodi na isto, ali meni voce jednostavno nije dovoljno ) pa ako ko zna kakav dobar recept ( al da je lagano i za napraviti) bila bi zahvalna.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 21:14
Hej Amy


Super da si nam se odlucila prikljuciti

Da sad ne nabrajam tolike linkove na teme ovog foruma savjetujem ti da najprije procitaš FAQ Prehrana.
Tek toliko da rašcistimo neke osnove zdrave prehrane koje bi ti trebale poslužiti kao smjernice za daljnju nadogradnju vlastitog jelovnika.
Vidjet ceš, a vjerojatno i sama znaš s obzirom na tvoj studij, ima toliko kvalitetnih namirnica i prijedloga za sve obroke i međuobroke da ne sumnjam da neceš naci i nešto prihvatljivo slatko

Ima i jedna tema u podforumu Dijete u kojoj se razglabalo baš o pitanju slatkoga u prehrani.

Dodatno sugeriram temu Moj dnevni/tjedni jelovnik i Receptology u podforumu Nutricionizam.


Ugodno druženje na Fitness.com.hr



Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 22:53
Dobrodošla!

Prelistaj teme:
Receptology
Moj dnevni / tjedni jelovnik

.. kako bi dobila malo ideje oko prehrane i svega što je dopušteno i nedopušteno!
Stay fit!
 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.