New Posts New Posts RSS Feed - Andrea, predstavljanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Andrea, predstavljanje

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 14:26
hehe...za slikice sam još shy...iza Božica svecano obecajem da cu staviti neku...a sad trening: trenutno idem dvaputa tjedno na tc bo, tj.tc bo crobic koji se sastoji od zagrijavanja, zatim krece tai bo i poslije dvadeset minuta radimo trbušnjake, leđnjake,vježbe za ucvršcivanje guze itd...ponedjeljkom srijedom i petkom uglavnom se rolam po jarunu (dva kruga oko jaruna) doma vježbam (uglavnom su to trbušnjaci,leđnjaci, vježbe za noge-sve te vježbe sam vidjela ovdje)..od iduceg tjedna mislim krenut tri puta tjedno u teretanu...nije da moram skinut previše kila..imala sam prije mj dana 55, i htjela bih 5š, ali cvrstu 5š...mislim kilaža mi uopce nije bitna ako je moje tijelo bez šlaufica,sarmica itd...ovo 5š kila sam napisala jer mislim da cu toliko imati kad sredim sve što je potrebno popraviti..od kad znam za sebe baviom se sportom, tako da mi fizicka aktivnost ne pada teško...dapace onaj osjecaj poslije treninga (nakon kvalitetnog obroka i tuširanja) nemože mi nitko kupiti ni za sve novce svijeta..
ako išta radim krivo ja bih Vas sve molila da mi kažete i usmjerite...
Back to Top
Lydia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lydia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 14:04
Kažeš da su problem jake noge ? I ja sam se stalno borila s tim, ali riješila to samo sa puno, puno kardio vježbi. Trcanje i što više trcanja - ako mene pitaš. Konkretno - ja sam u pocetku radila pogrešku jer sam puno vozila bicikl sa velikim opterecenjima pa su mi noge stvarno ojacale. Zato sam se prebacila na trcanje. Vozim bicikl još uvijek, ali na najnižem opterecenju i laganini. šetnja je isto super - žustra još bolje. Uglavnom - što više uposlit noge
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.