New Posts New Posts RSS Feed - 3 bruha zbog c.reza i vježbanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

3 bruha zbog c.reza i vježbanje

 Post Reply Post Reply
Author
Jenny95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 13 Rujan 2021
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jenny95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 3 bruha zbog c.reza i vježbanje
    Posted: 13 Rujan 2021 at 15:58
Pozdrav. Porodila sam se hitnim carskim rezom prije nepune 3 god. Onaj koji je izveo operaciju, napravio je zbrčku i nastala su mi 3 bruha na području zdjelice tj.unutar linije carskog reza, unutar mesa organa na tom području. Ne znam objasniti. Guglajte incizijska hernija. Nisu preponske ni pupčane kile niti je oštećena trb.stijenka. Radi se o spiegelovoj i 2 incizijske hernije. Najveća je malo veća od graška i vidljiva je kao da želi iskočiti van. Abdominalni kirurg je izjavio da nema iskustva s pacijentima koji bi trenirali uz bruh. Razumijem da se tijelo mora slušati. Ponekad zaboli pri naporu. Da napomenem, nemam dijastazu mišića, trbuh nisam imala ni kad sam prenijela 12 dana trudnoću. Oduvijek sam bila sportski tip ali nemam koga pitati osim Vas članova za savjet. Da li je netko od Vas ( ili netko koga znate s ovakvim problemom ) trenirao, kickboks, gym, plivanje? Operacija bi pomogla kratkoročno i svejedno bi se vratilo pri iducoj operaciji ako bude krivo izvedena. Nazalost. Zahvaljujem se unaprijed. Mirujem vec skoro 3 god, a super se osjecam, nemam bolova.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.