New Posts New Posts RSS Feed - fat burneri?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

fat burneri?

 Post Reply Post Reply
Author
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: fat burneri?
    Posted: 25 Sijecanj 2015 at 22:24
Eto imam par pitanja u vezi fat burnera...da li su oni zapravo dobri za uzimanje ili ne? Koliko mogu pomoci pri mrsavljenju? Na koji nacin djeluju? Da li je to uopce zdravo? Ozbiljno razmisljam o tome da probam s tim...jer smrsavila sam dosta, ali svo salo je ostalo. Pravilno se hranim, priznajem treniram kako kad stignem...ali ne vidim rezultate koje bi htjela. Sva odjeca mi je sada velika, suzila sam se i vaga pokazuje manje...ali salo je jos tu kao i prvog dana kad sam pocela sa svim ovim. Prijatelj mi je rekao da sam vjerojatno izgubila vodu i misicnu masu...ali ne znam kako kad sam jako pazila na to da jedem dovoljno i da unosim proteine ( jaja i posni mi vec na nos izlazili)    Sto mi savjetujete? Da li su fat burneri ok?
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2015 at 23:03
Znaci da si krivo jela.. Jela si ispod bazalnog metabolizma i pojelo je misicnu masu.. Nikakvi fat burneri.. Sad prehranom i treningom nabit misicnu masu :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2015 at 23:03
Mogu malo pomoći, ali i ne moraju. Uglavnom ti je aktivni sastojak kafein, a sve one ostale mirodije čine nekih 1% učinka i primarno su marketinške svrhe. U praksi, pomaže ako si bezvoljna i umorna, da te malo digne pred trening, no i dalje su trening i prehrana ti koji rade posao.

Sumnjam da je svo salo ostalo. Glavni je problem ono kako mi sebe vidimo u glavi, mozak tebe prepozna i onda dalje složi sliku kako ti sebe vidiš, i to se mijenja sporije nego tvoj struk. Ako se nisi izgladnjivala vjerojatno nisi izgubila mišićnu masu. Odjeća ti je najbolji indikator napretka.

Zapravo su najveći problem, i tebi i svima nama, očekivanja. Tijelo ima svoj neki tempo i način razvoja i preoblikovanja koji nema veze s onim što smo mi sebi zacrtali. No dok god se tijelo mijenja, korak po korak, i osjećaš se dobro, ideš u pravom smjeru.

Ukratko, za bolji napredak, više treninga, više odmora, više sna. Ako nisi zadovoljna s prehranom, doradi malo da imaš više raznolikosti, i strpljenja, strpljenja, strpljenja.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 09:17
Fat burneri mogu pomoći, ali najvažnije je srediti prehranu, paziti na dovoljan unos proteina i naravno - redovito se baviti nekom tjelesnom aktivnoscu. Nema tog fat burnera koji će topiti mast ako covjek ne vježba i jede gluposti.

Slžem se s Goranchwrom - dobra prehrana, kvalitetan trening i dovoljno sna - rezultati će doći sigurno. ali ne preko noći ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 14:10
Slažem se sa ekipom...nikakvi fat burneri. 

Problem je u mišićnoj masi koja nedostaje a sad zašto...možda je i deficit bio preveliki, a onda nikakvi proteini ne pomažu. Pobrini se za to jer manje mišića znači i sporiji metabolizam, a upravo je to ono što ti sabotira fat loss.

Vjerojatno nisi imala dovoljno energije u obliku uh-a ili masti i možda i nedovoljno dobro trenirala...prvo sve to dovest u red pa ćeš vidjet rezultata.....ne znam koliko kcal sada jedeš ali bi ih polagano trebalo dizat (nikako ne naglo) i možda popravit trening. Treba tijelo uvjerit da mu treba mišićna masa, a ne trebaju zalihe masti jer nema straha od gladi Wink 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 17:57
Sada jedem otprilike 1200 kcal, sad znam pojesti i malo rize ili integralnog kruha. Popravljam se po tom pitanju. A treniram 5 dana tjedno, vikend pauza jer vikendom cesto moram putovati. A ako sam stvarno zauzeta onda znam i 3x tjedno
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 18:32
Još, još Bathory... malo je to Ouch Treba miške gradit i ubrzat metabolizam...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 19:38
Pod tim malo mislis da pre malo jedem ili treniram?
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 20:32
Više papati.
Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 10:54
Znaci oko 1500?
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 11:55
Bathory, možda i jedno i drugo, a možda i samo jedno od toga. Prehrana je sigurno u manjku, a za trening ne znamo :)

Nemoj naglo skočiti, ne gledaj na brojeve nego dodavaj malo pomalo, da kroz koji tjedan dođeš na tih 1500...sad ti se tijelo vjerojatno prebacilo na malo sporiji mod rada pa bi ti i to bio suficit, što je možda prije svega bilo održavanje ili čak vjerojatnije ispod njega...

Ako želiš, otvori svoju posebnu temu i piši što jedeš pa ćemo te postepeno ispravljati......ili piši meni u inbox ako ti je tako lakše Smile



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 14:03
12oo kcal je premalo.Ja dok sam mrsavila sam unosila 1700-2000 uz treninge.Pa to je energetska vrijednost za djecu-ako.pokusaj to promijeniti
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 14:16
Da, izračunaj si bazalni metabolizam pa ćeš vidjeti da je 1200 ispod te razine. Na taj način ne samo da nećeš mršaviti već ćeš i ugroziti zdravlje.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Bathory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bathory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 17:51
Ok ekipa, hvala na savjetima..pokusat cu sada tako :)
Dobroga konja ljudi jasu,pa tako i dobrog covjeka!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.