New Posts New Posts RSS Feed - D: Stiže Gyms4you, europski koncept teretana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Stiže Gyms4you, europski koncept teretana

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2015 at 22:33
Originally posted by iver iver wrote:

deno, gradiš kuće koje su neuseljive da bi ljudi nastavili graditi? :))
Nisi čuo-čitao da je zadovoljan kupac dobar kupac i vraća se?

...ivere neke kuće se grade neuseljive i ljudi(kupci) nastavljaju dalje gradit iznutra po svom i to se zove roh bau... ovo drugo sam čujaBig smile...uvik je bilo: bitno da je čovik zadovoljan(kupac)...kad upišeše vozački onda dobiješ instruktora e tako bi tribalo bit u svim teretanamaBig smile....dam 300kn svaki misec i još uz to  moram fizički radit....i još dođem kući satraven ka pasDead...platim i još se ubijemBig smile..


Edited by dena75 - 28 Sijecanj 2015 at 22:43
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2015 at 07:56
Osobno idem u balkanski tip teretane. Nema nijedne kardio mašine, nema trenera, nema ni svlačionice, no imaš odlične sprave, šipke, bučice i klupe. Sve što ti treba. 120kn mjesečno, i udaraj po gvožđu kolko hoćeš.

Ta europska teretana... nema ni cross cable, ne vidim ni kavez za čučanj... gdje i kako onda raditi biceps? Plus, osjećao bih se agorafobično i dezorijentirano.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2015 at 09:12
Danas je otvaranje tog Gyms4you, jedva čekam čuti prve komentare.
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2015 at 08:48
Jel bio tko u gyms4you? ;)
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2015 at 09:27
Da, i mene zanimaju dojmovi.
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2015 at 19:58
Bas sam bila isla do gyms. Kako ja ne znam bas po cemu je koja teretana super, mogu reci da je prostrano, da ima puno traka za trcanje, na katu zajedno sa utezima, imaju u prizemlju razne sprave za noge...te se za ormarice kupi lokot od 10kn, sve je ostalo kako pise na netu...puno ljudi ceka u redu jer je sutra do 12h akcija ;) manje od 100 kn/1mj
stepbystep
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2015 at 01:30
Koliko sam cuo, u teretani se nesmiju nositi majice sa reklamama, nemozete raditi DL jer vas odma upozore cim malo glasnije spustite uteg (pod ovo mislim normalno spustanje ne bacanje).. Uglavnom, ovo mi vise djeluje ko teretana za one koji se dodu pokazati, malo orbitrek, naprave 4 serije po 12 selfija i odu doma..

Btw - vidim da ste otisli u off sa trenerima u teretanama, pa da i to komentiram. Iso sam u XXL2 u ZGu jedno pola godine i tam uvijek ima trener koji novim clanovima pokaze kak se koja vjezba izvodi, preporuci im kaj otprilike da rade ili spota ak ga netko zamoli.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2015 at 08:59
Da def. nije za pocetnike, vec one koji znaju kaj rade i imaju vec neku rutinu, a ono cinilo mi se da bas su dolazili ljudi kojima treba pokazati kako se sa cime radi. Ugl. idem ja sad u xxl ;))) grrr
stepbystep
Back to Top
veljko78 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veljko78 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2015 at 12:13
Ko je/su vlasnik/ci, 'el zna neko?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2015 at 13:39
Dansko-hrvatska firma.
Back to Top
veljko78 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veljko78 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2015 at 10:59
Super, hvala
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2015 at 23:22
Originally posted by iver iver wrote:

Mislim da je svatko dijelom u pravu, i suludo je a i skoro nitko ne želi platiti odličnog trenera,i dosta ih radi u fušu a ne za teretanu koja ga plaća, čast iznimkama.
Za trenere bi trebao dodatni forum i hrpa blogova, počev od toga što bi trebao znati i raditi, a što ne. U normalnoj zemlji niti možeš raditi u gymu bez znanja prve pomoći. Pomoći tj raditi trening zdravom mladcu koji želi par kg mišića + ili par kg masnoća skinuti, a zdrav je, nije neki problem. Ako mladac ima problema sa držanjem, umjesto igranja sa vršnjacima je bio na igricama dok je rastao, već ovdje će ga većina trenera uništiti sa selekcijom vježbi i opterećenja. A tek pomoći nekom od 35+ sa raznim metaboličkim poremećajima i deformacijama, od izbora vrste vježbi do prehrane, često je dugoročno više štete. Prilagoditi pokret stanju klijenta, pa progresije, što je to? Većina gymova jedva plati 300-400 kuna za neki seminar u HR, a kamoli da trenera pošalje van na seminar, početak od 1000 dolara i više bez putnih troškova. Možda neki plate samo kakvu popularnu certifikaciju, jer će privući klijente, ne zanima ih što to sa znanjem osobnog treninga nema puno veze, jer znati pokret ili biti trener nije isto. Većini trenera koje srećem na seminarima, ne bih nikog poslao. Najsretniji su oni koji rade u nekom bogatijem sportskom klubu, pa ih bar oni u svom interesu šalju na razna školovanja, ili zaista rijetki osobni treneri koji zarade dovoljno da si tako nešto mogu priuštiti.


Definitivno istinito sve navedeno.

Ipak, malo bih bio prema vlasnicima gymova. Nekima se čini da svi vlasnici vrte neku ogromnu lovu, ali većina kritičara nikad nije ni organizirala ozbiljniji seminar, a kamoli da su vodili gym i pobrinuli se da im podređeni rade na cjeloživotnom učenju. Znam da se mnogima članarina od xy kuna čini preskupa, ali isto tako rijeti znaju s čim se gazda mora nositi i suočavati da bi sve šljakalo kako treba i radnici dobili neku plaću + država ostala zadovoljna :))

Uostalom, tržište diktira odnos kvalitete i cijene. Kad ljude interesira kvaliteta onda je i nađu...ali i plate prikladno. Kod nas mnogi gledaju da plate što manje i ne cijene tuđi rad pa kad sjednu u jeftinu zalogajnicu očekuju uslugu i kvalitetu hrane kao da su u vrhunskom restoranu. Kad se radi o njihovom radu/proizvodu cijena ide u nebesa. Nerijetko sam doživio da se cijena mjesečne članarine od 300-350kn ljudima čini previsoka bez da i pitaju za kvalitetu.

Da ne zaboravim malo i po trenerima...trebali bi i sami ponekad uložiti u svoju edukaciju. Jednom smo davno spominjali neke hrvatske trenere i količinu novca koji su uložili u svoje znanje...novca koji će im se vratiti taman negdje kad zasluže mirovinu :) Nisu danas vrhunski zato jer su čekali poslodavce da ih pošalju na edukaciju...
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2015 at 23:26
...Uglavnom, mislim da u Hrvatskoj ima kvalitetnih trenera i gymova po prikladnoj cijeni. Za one koji su spremni odreći se pokojeg gušta da bi platili trenera koji se isto tako odekao koječega da bi bio dobar u onome što radi.

Za one ostale, koje zanima samo cijena - nakon što plate gym manje od 100kn mjesečno mislim da se nemaju šta žaliti...teško da Gym4You može pružiti tako lošu kvalitetu koja vrijedi manje od 100kn...
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.