New Posts New Posts RSS Feed - Vrtim se u krug i nije mi dobro
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrtim se u krug i nije mi dobro

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 16:30
Upravo to,jedan govori kak je sve od bijelog brašna loše,ne jest to ni u ludilu,pa ja idem radit od pirovog i nevaljaju mi za jest i onda ih pojedem na silu i onda od tog jada naručim iz restorana obične i pretjeram,pa nemoj jest ništa od pasteriziranog mlijeka,ne pit whey ako nije od grass fed krava,ne jest legume zbog xy,ne jest ovo u x vrijeme i sto sranja...zapravo ta slušanja drugih su me i dovela do ove situacije...dok sam jeo šta sam htio izgledo sam 100x bolje neg sad,nisam imao nikakva pretjerivanja,sve umjereno a sad u zadnjih više od godine dana iz krajnosti u krajnost,od super zdravog do totalnog đajkanja i sad mi se opet teško vratit na zdravo jer mi je sve bljutavo a kad krenem sa đankom nemrem stat...
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 16:35
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Upravo to,jedan govori kak je sve od bijelog brašna loše,ne jest to ni u ludilu,pa ja idem radit od pirovog i nevaljaju mi za jest i onda ih pojedem na silu i onda od tog jada naručim iz restorana obične i pretjeram,pa nemoj jest ništa od pasteriziranog mlijeka,ne pit whey ako nije od grass fed krava,ne jest legume zbog xy,ne jest ovo u x vrijeme i sto sranja...zapravo ta slušanja drugih su me i dovela do ove situacije...dok sam jeo šta sam htio izgledo sam 100x bolje neg sad,nisam imao nikakva pretjerivanja,sve umjereno a sad u zadnjih više od godine dana iz krajnosti u krajnost,od super zdravog do totalnog đajkanja i sad mi se opet teško vratit na zdravo jer mi je sve bljutavo a kad krenem sa đankom nemrem stat...

kao da sam ja pisao Ouch
Back to Top
evica333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 16:36
Originally posted by fpotter fpotter wrote:

bolje pojesti manju količinu nečega što nije deklarirano kao pretjerano zdravo nego natrpati se nečime što je superzdravo jer previše hrane oped previše opterećuje organizam.
...i onda te napadnu ljudi sa rečenicama da premalo jedeš i da trebaš puno više kcal unositi jer je nekom matematičkom formulom izračunato da tvoje tijelo toliko treba ...meni to nije ni dan danas jasno i slažem se sa ovime tvojim
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 16:44
Evo kako sam izgledao prije nekih 1,5 godinu kada sam trenirao redovito i jeo po svom...198cm i bio sam tad oko105kg,sad sam 95 kg ali imam sigurno 10 kg sala više nego tad,u prijevodu izgubio sam puno mišića a dobio salo,poremetio cijeli organizam i sad samo molim Boga da me vrati na staro...

http://imageshack.com/a/img661/6524/9lLq8K.jpg
http://imageshack.com/a/img537/8646/pkTjhK.jpg
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 16:46
like, ...dobar si bio.
i ja sam dosta smršavio i također se borim da se vratim na staro. 
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 16:49
Trebat će mi dosta da se vratim,prvo mi je najvažnije da si sredim tu prehranu...
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 17:01
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Trebat će mi dosta da se vratim,prvo mi je najvažnije da si sredim tu prehranu...

tancho...vidija sam ti slikeThumbs Up....pa zašto si se izneredija?....reci mi otkad jedeš tim režimom..i..ja znam šta je tvoj problemBig smile
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 17:34
Ma jedem već više od 1,5 godinu mislim...razni IF principi,prvo kad sam krenuo slušat neke ljude sam izbacio whey,pa jedno vrijeme meso,pa sireve i svašta...i limitirao si jelovnik jako...
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 18:01
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Ma jedem već više od 1,5 godinu mislim...razni IF principi,prvo kad sam krenuo slušat neke ljude sam izbacio whey,pa jedno vrijeme meso,pa sireve i svašta...i limitirao si jelovnik jako...

tancho...6 dana definicija....1 dan jedi sve baš šta najviše voliš....i tako u krug...........na duge staze...tijelo ti se adaptiralo i više ne reagira na mršavljenjeShocked...u nedilju se opusti i kreni kako sam ti napisa..i jeli radiš metaboličke treningeQuestion
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 20:52
Čitam sada temu, i sve mi to zvuči poznato.Prolazio sam razne faze, i konačno shvatio da treba naći balans.Broj jedan TRENING, bez pretjerivanja.Sređivanje prehrane također, ali bez previše zabrijavanja.Evo današnji primjer.Dakle sinoć tekma, ekipa, beertija...u 4 ujutro sam jedva na nogama stajao, chiken burger i pizza cut za bolji san.Buđenje kaos, rokanje vitaminom c.Sestra napravila hobotnicu sa krumpirom u pećnici.Pojeo, ležarina...trening.Treniram full body, maksimalne težine jer sam skužio da je sve ostalo goli k... što se tiče rasta mišića i topljenja sala.Svaka čast funkcionalnom, cross fitu i svim tim verzijama.Osobno,najviše rezultata u najkraćem vremenu sa FULL BODY TRENINGOM.Uz to trčim pola sata nakon treninga.Ali, danas kažnjavanje.Sat vremena sam trčao nakon treninga.Znam, znam...to je puno, ne smije se više od pola sata.TREBA, ako sam sinoć uživao danas ću patit.Pošto sam cijeli dan u laganoj banani, o hrani nisam ni razmišljao.Na povratku iz teretane kupio tunu u salamuri u Lidlu i pola bijeloga kruha.Obrok za 15 kuna.I zaboli me što svi vriše da bijeli kruh ne valja.Moj P+UH poslije treninga upravo želudac vari.Od suplementacije uzimam samo vitamine.Ok, pazim na prehranu ali neću se više ograničavati maksimalno.Zato što sam to već radio i naravno izgorio.Treniram 3 puta tjedno.Razlog je isto da ne izgorim.SVAKI put sam izgorio jer bih trenirao 5-6 dana u tjednu.Nisam profesionalac i nemam potrebe za tim.Ako me baš ulovi želja mogu na bazen plivati ili joggirati, radit sklekove doma itd.Sve u svemu, težak i kaloričan dan je iza mene.Od sutra opet piletina, posni, riba itd..Da li ću opet izaći ili ne, totalno nebitno.Znam samo da otkad ovako funkcioniram puno bolje se osjećam i nisam frustriran zbog hrane, treninga itd.Dakle, ispada nekako da je najjednostavnije najbolje.Evo, nadam se da ćeš uspjeti izvući nešto od ovoga u svoju korist.Želim ti puno dobre volje u svom povratku.Početak je najteži.Samo lagano.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 21:39
dena prijatelju,ak pojedem u nedjelju sve šta poželim pojest ću taj dan 20000 kcal...hehe
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 22:04
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

dena prijatelju,ak pojedem u nedjelju sve šta poželim pojest ću taj dan 20000 kcal...hehe

a bok te...Shocked....20 tisuća....a šta si ti..strongmen, king kong,godzilla,mišelinko LOLLOLLOL
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 23:10
Prijatelj mi je inace strongmen...skoro 2m visok i krece se oko 125-140kg i kaze da nemre pojest ni priblizno koliko ja...prije me zezao da ce zvat novinare da me dođu snimat sta sve pojedem...hehe
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 10:18
Originally posted by ero-sa-ovoga ero-sa-ovoga wrote:

Čitam sada temu, i sve mi to zvuči poznato.Prolazio sam razne faze, i konačno shvatio da treba naći balans.Broj jedan TRENING, bez pretjerivanja.Sređivanje prehrane također, ali bez previše zabrijavanja.Evo današnji primjer.Dakle sinoć tekma, ekipa, beertija...u 4 ujutro sam jedva na nogama stajao, chiken burger i pizza cut za bolji san.Buđenje kaos, rokanje vitaminom c.Sestra napravila hobotnicu sa krumpirom u pećnici.Pojeo, ležarina...trening.Treniram full body, maksimalne težine jer sam skužio da je sve ostalo goli k... što se tiče rasta mišića i topljenja sala.Svaka čast funkcionalnom, cross fitu i svim tim verzijama.Osobno,najviše rezultata u najkraćem vremenu sa FULL BODY TRENINGOM.Uz to trčim pola sata nakon treninga.Ali, danas kažnjavanje.Sat vremena sam trčao nakon treninga.Znam, znam...to je puno, ne smije se više od pola sata.TREBA, ako sam sinoć uživao danas ću patit.Pošto sam cijeli dan u laganoj banani, o hrani nisam ni razmišljao.Na povratku iz teretane kupio tunu u salamuri u Lidlu i pola bijeloga kruha.Obrok za 15 kuna.I zaboli me što svi vriše da bijeli kruh ne valja.Moj P+UH poslije treninga upravo želudac vari.Od suplementacije uzimam samo vitamine.Ok, pazim na prehranu ali neću se više ograničavati maksimalno.Zato što sam to već radio i naravno izgorio.Treniram 3 puta tjedno.Razlog je isto da ne izgorim.SVAKI put sam izgorio jer bih trenirao 5-6 dana u tjednu.Nisam profesionalac i nemam potrebe za tim.Ako me baš ulovi želja mogu na bazen plivati ili joggirati, radit sklekove doma itd.Sve u svemu, težak i kaloričan dan je iza mene.Od sutra opet piletina, posni, riba itd..Da li ću opet izaći ili ne, totalno nebitno.Znam samo da otkad ovako funkcioniram puno bolje se osjećam i nisam frustriran zbog hrane, treninga itd.Dakle, ispada nekako da je najjednostavnije najbolje.Evo, nadam se da ćeš uspjeti izvući nešto od ovoga u svoju korist.Želim ti puno dobre volje u svom povratku.Početak je najteži.Samo lagano.



Eto, čovjek vam je sve lijepo rekao Smile


Prošla sam i ja kroz te faze zdravo-nezdravo, dobro-loše i ostale krajnosti, sve mi je jasno. Misliš nekako da više dobroga ne može štetiti toliko pa se trpaš zobenima, integralnim i ostalim.....a onda se prebaciš na bijeli kruh i skineš 10 cm na trbuhu Big smile

Podcrtala sam rečenicu na kraju jer mislim da je jako bitna, i da je upravo to ono što je mnogima izmaklo. Zabrijava se previše. Phoenix je već toliko dobrih postova ispisao, a pol ih shvati kao vrijeđanje umjesto da se razmisli malo ima li tu čega dobroga.

Ero, i ja jedem bijeli kruh poslije treninga :) Nekad i za ručak, evo neku večer mi došao gušt u 22h pa sam namazala feticu bijelog s nutellom, nakon 2 suha kolačića. Pojela i mir. Vjerujte mi - nije mi surla iz kreveta virila ujutro. Nema toga što demoniziram, što me natjera u plač i paniku i trosatno treniranje. Pojedem i krenem dalje. Heavy trening i pravilni omjeri u obrocima većinu vremena sve rješe. Kardio? Nema, osim šetnje od 1h tu i tamo. Cheat day? Glupost - šta da gladujem tjedan dana da bi se jedan dan narokala? A šta ako mi se baš ne bude dalo taj dan, a baš u srijedu umirem za nečim slatkim? Hrabrost, odricanje, karakter? Piece of sh*t. Rezultat? Nikad zadovoljnija....skinula sam višak nabijen prošle zime, na treningu sve jača i uživam u svemu.

Ljudi....dajte LOL Ovo o čemu se ovdje piše nema veze sa normalnim i zdravim navikama. Ono što meni to znači je to da svjesno biraš dobre namirnice, da to želiš, da to nije mučenje. Ali ne da se bilo koja određena hrana smatra zlom. Šta će bit od jednog griza nečega? Meni je možda 80% dana kako treba bit ali uživam u tome....u doručku, u različitim žitaricama za ručak, mahunarkama, povrću, mesu i ribici, jajima na razne načine.....veseli me to, veseli me kuhat i istraživat nove kombinacije....neka jela ne bih mijenjala za ništa. Ne samo radi izgleda, nego i radi osjećaja, energije tokom dana i savršenog nalaza krvi i funkcioniranja hormona. Danas mi se svaka druga cura javlja sa hormonskim poremećajima.....wtf?? Nekad se osjećam ko da sam jedina koja funkcionira kako treba. Dakle - NIJE SAMO IZGLED U PITANJU, JEDITE DA SE OSJEĆATE SUPER - i bit će lakše s guštom birati pravu hranu.....ali ne i s mukom drviti po tome kao da će vas nešto izvan toga ubiti.....malo zdravog razuma please ;)


Tancho, ja sam očekivala ovo kod tebe i pitam se koliko vas još takvih ima radi svih tih gluparija koje se stalno izmišljaju i propagiraju (iako neki na njima funkcioniraju dobro, ali možda i jedu manje pa se ne stvori takav problem). Ne znam koliko će ti lako biti rješit taj problem i hoćeš li moći ovako sam. Odoše tebi i ti signali i želudac. Cheat day nikako, dena šta ti pričaš damn LOL Ubojstvo za ovaj slučaj.......ovo treba opet doć na onu razinu di je bilo....više obroka kroz dan i ne zabrijavanje oko nikakvih prčkarija koje si gore Tancho ispisao, ne slušaj 100 ljudi....

Možda jednostavo treba uprijeti kontrolu više nego ikada iz obroka u obrok i stati kad treba  pa i potrpiti glad malo dok se stvari ne srede.....










Edited by Gym_girl - 13 Prosinac 2014 at 10:22
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 11:05
Da,meni je super bilo kad sam ujutro odradio sat vremena na bicu uz neki filmić,seriju ili muziku,pa onda moram otić u dućan,pa popodne trening snage i poslije toga još malo bicikla pa začas u garažu,dok sam zaokupljen nečim dobro je sve,čak dok treniram nisam toliko ni gladan,al dok stanem i nemam šta za radit počne bit loše,samo mislim šta bi sve jeo...dok sam bio u najlošijoj situaciji prije par godina(183cm visine i 120kg) krenuo sam trčati svako jutro 1-1,5 pa nakon ručka radio insanity,pa navečer na nogomet,još je bilo ljeto pa sam neke dane cijepo drva po 3-4 sata...uglavnom od jutra do mraka u pokretu,puno rada,možda izgleda previše,ali meni je bilo super,puno aktivnosti i rada i rezultati su bili super...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 11:12

Pa naravno :) Nisi jedini s tim problemom...kad uglavnom jedemo iz dosade :)

Meni recimo pomogne ić prat suđe odmah nakon što pojedem...taman 15-ak min da mi signal proradi :) ili kad imam posla nekog, kad moram tipkat i tako dalje.....nekad tu dođem pa me sva glad prođe Big smile Uvijek je neka aktivnost rješenje za to, i to ne mora bit kretanje, šetnja itd....samo da se nešto konkretno radi i misli maknu s hrane.

Ako ti tako paše tako i radi, pojedi koliko si odrediš i odi dalje, radit bilo što što ti daje gušta....priviknut će se tijelo s vremenom na taj novi režim.




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.