New Posts New Posts RSS Feed - Vrtim se u krug i nije mi dobro
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrtim se u krug i nije mi dobro

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 11:29
Dok budem treniro možda ni neću stić jesti puno preko dana,više ću šejkove i voće...uglavnom budem jeo kad stignem i kad budem gladan,a ne da samo čekam do večere...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 11:45

Ne moraš i nemoj puno ali jedi Smile Pogotovo zato što si dosta aktivan....i 2 šake orašastih dobro dođu kad si negdje out ;)

Shakeovi su ok, praktični kad zatreba i dosta se toga tu da nagurat ali baš da bi na tome cijeli dan....sama tekućina. I whey ako na to misliš :) Pazi da time opet ne dođeš na isto jer ćeš se tako opet razgladniti do večere pa pojesti previše. Ili pak premalo ako se budeš ustezao u strahu da ne pretjeraš.......hoću reći, naravno da ćeš jesti kad osjetiš glad a ne na silu ali kad si već tako aktivan bar si nekako sve prilagodi da opet ne ispadne da po cijeli dan zobaš pa navečer cirkus.

Kad treniraš ok, ali oko ovih usputnih aktivnosti uspiješ ugurat neki obrok....bar te orašaste/sjemenke...ako vidiš da će ti falit i da ćeš se možda razlgadnit previše...







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 15:23
Super mi je stavit više proteina i malo mlijeka od zobi ili kokosa pa ispadne dosta gusto ko puding...puno bolje nego da npr. stavim na istu količinu praška vodu pa ispadne ko shake,ovo bolje zasiti kad je gušče...uglavnom od ponedjeljka trening,ujutro bude 1h vožnje na bicu a popodne trening snage(bodyweight i neka varijacija mrtvog) i 1h bica poslije toga...probat ću tako pa ću vidjet koliko dugo ću moći tim tempom,vjerujem da ću moći jer sam prije par godina i više i intenzivnije vježbao,kada sam počeo slušati o toj pretreniranosti i smanjio sam treninge počelo mi je sve lošije...očito da puno rada meni paše,ipak sam na selu odraso...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 18:59
Obrok od maloprije...4 kuhana jaja,200g mješanog graha sa malo paradajza i luka i 400g mješano zelje i paradajz...
http://imageshack.com/a/img537/8946/HpBYyk.jpg


Edited by Tancho - 13 Prosinac 2014 at 18:59
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 07:37
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Super mi je stavit više proteina i malo mlijeka od zobi ili kokosa pa ispadne dosta gusto ko puding...puno bolje nego da npr. stavim na istu količinu praška vodu pa ispadne ko shake,ovo bolje zasiti kad je gušče...uglavnom od ponedjeljka trening,ujutro bude 1h vožnje na bicu a popodne trening snage(bodyweight i neka varijacija mrtvog) i 1h bica poslije toga...probat ću tako pa ću vidjet koliko dugo ću moći tim tempom,vjerujem da ću moći jer sam prije par godina i više i intenzivnije vježbao,kada sam počeo slušati o toj pretreniranosti i smanjio sam treninge počelo mi je sve lošije...očito da puno rada meni paše,ipak sam na selu odraso...


Tancho, dozvoli mi komentar molim :)
S obzirom da si pisao na blogu o pretjerivanju, naglom kretanju, pucanju i gubitku motivace te da sada kreces pametno a ne slusas druge, s obzirom na ovo gore rekao bih da nisi ništa naučio iz prošlosti i opet robuješ osječaju gužve. žurbe, fitness stranicama, guruima kak veliš i sl......
Ovo sve kaj pišeš oko treninga je totalno pretjerivanje , sa hranom takođe. Ti kao djete sa sela a niti jednu normalnu namirnicu ne konzumiraš? Mlijeko od zobi, kokosa , konopljini proteni i duhgačak ostali popis vjerujem je odraz robovanju trendovima i upravo fitnes guru savjetima.......
Bez uvrede Tancho, al iskreno sve kaj si napisao te vodi tome da buš se za koji mjesec javio sa istim problem
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 11:46
Uzimam ovo zobeno sa vanilijom i kokosom zbog nekih recepata jer okus pase...za neke stvari uzimam obicno...i ono masnije 3,2 jer mi ova light nisu fina,ko voda su...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 12:38
Heheh ma dobro Phoenix, ima i u tome istine ali nekome se i svidi okus Big smile

Tancho, ne zasiti te taj shake samo zbog gustoće (iako ima i u tome nešto) nego i radi dodatka mlijeka...više nutrijenata, više kcal...nije isto što i whey i voda :) Nego....ne ogladniš  li brzo od toga? Odnosno, imaš li osjećaj da nakon takvog nečeg više pojedeš u sljedećem obroku?

I vidi s tim tempom.....i bitno je radiš li to stvarno iz gušta i neke povećane potrebe za kretanjem (poznato mi to, imam jednog takvog ali se uspio smirit :)))  ili čisto zato što misliš da ti je potrebno radi dobre forme...ako je ovo drugo u krivu si :)


A ovaj zadnji obrok ti pomalo ide prema normalnijem Cool





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 13:02
Volim vozit bicikl,zadnjih godina sam preko praznika svaki dan išao kod kolege na selo igrat nogomet,znaći svaki dan nekih 30-ak km a nedjeljom sam išao kod ujaka što je put od sveukupno(tamo i nazad) 80km...to me opušta,lagano vozim i gledam si neki film,seriju ili slušam muziku...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 13:04
Kužim, da....kažem to skoro pa i više radi drugih jer mnogi misle da treba jurcat cijeli dan da se izgleda dobro :)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 13:05
Onda jednostavno prilagodi kcal unos...jer ti ipak treba više energije.....KROZ dan Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 13:06
Što se gladi tiće,stvarno mi je sve zbrkano,pojeo jednu jabuku ili 2 bureka isto sam gladan kasnije...najgorije mi je pošto me tok puklo pa sam u par dana trpo razne gluposti,čokolade,peciva sad mi je sva hrana loša za jest i samo slatko me traži,nekad mi je pečena puter tikva bila super a sinoć odurno za jest...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 15:29
Vidio sam ranije prepisku, potpuno razumijem tu potrebu za zderanjem jer i sam sam takve prirode :)
Mislim da je Gym il netko vec rekao u  postovima prije, rasporedi ponovno obroke u par manjih, doci ce sve na svoje kad se naviknes na takav unos da se kroz dan odrazavas sitim/polusitim, jer ja također pojedem sramotno puno, trpam ko životinja ukoliko sam na samo dva obroka dnevno...Clean obroci ne dolaze u obzir (ukoliko se ne radi isključivo o varivima)  kod mene kada pregladnim, jednostavno su me prelagani, prmalo ukusni i zanimljvi da bi me to zadovoljilo u trenutku zvijerske gladi. Tako da ispadne da maknem 5-6 tanjura grah variva, pol bunceka , koji kolač i poslje pušem :)
Sada sam na 3 i to mi je u redu, održivo....nemam te extreme ili glada ili prevelike sitosti do mučnine, a navikenm se za cca 2 tjedna na bilo koju rutinu. tako da ako jedem 6x dnevno , kada prekinem umirem svaka 2-3 sata od gladi. Kada sam počeo jesti 2x dnevno nisam gladan po 5-6 sati u komadu i više...tak da brzo buš bilo koju rutinu prihvatio kao normalnu i navikao tijelo na taj raspored...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2014 at 13:32
Danas prvi obrok whey sa zobenim mlijekom i 200g pirovih pahuljica a maloprije whey sa vodom i 150g mješano zobene,pirove i kukuruzne pahuljice i 2 banane...mama je zauzela kuhinju sa kolačima pa nisam mogao ništa drugo...trening će pričekat neko vrijeme pošto imam puno posla doma...ali planiram od nove godine krenut kak spada...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2014 at 16:47
I morat ću preko dana samo proteine i povrće u večim količinama jer ove kombinacija gdje jedem voće i zobene sa wheyem me čini samo još gladnijim,povrća mogu pojest više zbog kalorija i to me koliko toliko zasiti dok ove zobene ništa,još gorije...
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2014 at 19:04
Ne razumijem ja tu tvoju prehranu.Jedeš 3 vrste pahuljica i piješ whey.Prvo, zašto piješ toliko wheya kad ne treniraš?Pojedi nešto konkretno.Napravi omlet od 3 jaja i malo sira, sa fetom dve raženog kruha.Jedi konkretne obroke i sve će ti biti puno lakše.Pirove, zobene, kukuruzne pahuljice, zobeno mlijeko...otkud ti ideje za te namirnice..i počni trenirat, jer je očito da nemaš motivacije i stalno odgađaš.Baci se na pod i napravi sklekova koliko možeš.I to je trening.Pola sata svaki dan imaš sigurno.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2014 at 22:05
Nisam mogao nista drugo kuhat jer nisam imao vremena i mama je pekla kplace pa nisam htio smetat...pahuljice su takve jer je pakovanje mjesano takvo,zobeno mlijeko je sa vanilijom i dobro mi je i zato sam ga uzeo,ne vidim u cemu je problem,pa hrpa ljudi ovdje jede zobene sa mlijekom...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.