New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2014-15.. Ex-runner :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2014-15.. Ex-runner :)

 Post Reply Post Reply
Author
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FIT 2014-15.. Ex-runner :)
    Posted: 09 Prosinac 2014 at 02:50
Eto, vec je godinu i pol dana iza mene otkad istrcah zadnji polumaraton - razlog zasto.. Kad te klub drila, ajde ova trka, ajde ona (manjak trkaca), dogode se cuda, pa je tako meni fascija vrisnula... Ali tvrda glava je nastavila trcat i odradila jos 2-3 polumaratona i n treninga, dok nije shvatila da je previse tableta protiv bolova popila, previse kinesio tape-a polijepila i previse puta plakala ujutro kad nije mogla ustat i prohodat do kupaonice...

A u tih godinu i pol. zapravo najvise u periodu od 2mj nakon prekida s treninzima/utrkama, nakupila sam 10kg ekstra.. Bez da primjetih... Lijepo, divno, krasno, ali sad bi bilo dosta... 

Kako sam ove godine malo slobodnija - obaveze vezane za faks, bla bla.. Odlucih se vratit opet na stazu za trcanje, tj. na nasip.. Ali bez obaveza... Znaci nema trcanja utrka za neki klub, nema niceg ni slicnog tome.. Cisto za sebe i svoju dusu.. 

Uz to planiram ubacit, kako sam to i prije provodila, 3-4x tjedno mucenje, tj. rad s medicinkom, ab rollerom, foam rollerom, itd :)

Prehranu si moram jos malo sredit, jer iskreno, na to u zadnje vrijeme bas i nisam pazila :(

Javim vam se uskoro opet, nabacim koji post kako ide, itd.. :)
Barem ovdje podrske ne manjka ^^

vasa ex-runnerica :D
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2014 at 06:34
Pozdrav i sretno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.