New Posts New Posts RSS Feed - Evica-ponovo ispocetka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evica-ponovo ispocetka

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
evica333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Evica-ponovo ispocetka
    Posted: 06 Prosinac 2014 at 13:07
Pozdrav ljudi!
Ja sam Evica,ovdje sam bila nekad davno aktivna,ali i sa neaktivnosti na forumu prestala je aktivnost u realnom zivotu
Izdogadale su se razne stvari od tad sto je sve bilo popraceno i kilazom pa sam tako sa svojih 165cm (tu negdje! ;) ) imala kilazu od 52-69 kg
Mnogo puta sam se probala vratiti na stare staze zdravog zivljenja i vjezbanja i sve je to trajalo neko vrijeme,ali nikad dovoljno dugo
Zato sam se odlucila vratiti opet na forum i dati svima do znanja da nisam neki anonimus vec osoba koja je nekad bila tu ,ali je presla na "the dark side " :D
Uz ovo javno kajanje i prihvacanje pogreski nadam se da cu se uspjet vratiti i biti ponovno aktivna na forumu,za kojeg primjecujem da je jako jako narastao od vremena kada sam bila aktivna sto je super :)
S tim u svezi krecem konacno i u teretanu sto nekad kao skolarka nisam mogla,ali sada bi bilo krajnje vrijeme ;)
Krecem u ponedjeljak u first fitness na zavrtnici pa ako netko hoce moze mi se javiti (ili na p.m. Ili na postovima) za zajednicko vjezbanje!
Pozdrav svima,narocito starijim clanovima,tipkamo se!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 13:56
Pozdrav i tebi:))
Sretno
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 15:09
opa veliki pozdrav!!! dobrodosla natragg u familiju ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 17:44

Hmmmm poznato mi zvuči! Jesi li ti možda i prije mene bila? :)) Koje god?

U svakom slučaju, dobro došla nazad, on the bright side :D Piši Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
evica333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 18:57
Jesam Gymka! Negdje 2008-2009. Je to bilo,trazila sam bas danas tu prastaru temu u kojoj se predstavljam ali je nisam nasla :/
Al ako je iskopam nekad budem je postala ;)
Back to Top
evica333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2014 at 09:32
ipak je teretana odgodena :(
nes sam se razbolila uslijed odvikavanja od cigareta i smanjivanja kave, pali su i neki rodendani unutar obitelji sto je rezultiralo i ubijanjem u seceru (kolaci) tako da jucer i danas provodim jos u planiranju i čišćenju prehrane
odlučila sam prehranu bazirati najviše na posnom siru, čak i do 2-3 obroka zamijeniti njime,cilj mi je smanjiti postupno uh i tako odrzavati
poprilično sam uništila organizam sa svakojakim ciklusima dijeta i poremećajima u prehrani tako da sve uvodim polako ali sigurno -dugoročne promjene i dugoročni rezultati ;)
mjere: 165cm/56kg (tezina prije ovog vikend junkanja
kako da uploadam slike?
kad uhvatim vremena malo više ću se posvetiti tipkanju sad se treba natjerati na štrebanje :D   )
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 21:25
http://imgur.com/ odeš na ovaj link.

Klikaš:
1.Upload images
2.browse your computer(onda izabereš fotku iz kompa)
3.start upload
Nakon toga ti se na desnoj strani pokažu linkovi.Klikneš na onaj link gdje piše BBCode (message boards & forums).Kopiraš link ovdje na forumu gdje ti piše insert hyperlink ili insert image.To je to.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 11:02
Da, da, tu smo negdje, daleka 2009. Big smile

Nego....posni sir 2-3x dnevno? Why? Unhappy Kako sada jedeš?


Edited by Gym_girl - 13 Prosinac 2014 at 11:02
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
evica333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2015 at 17:31
Nazalost ne jedem nikako :(
Samo brljavim,sad preko blagdana sam dobila 5kg (ne preuvelicavam)
Trudim se ocistiti u potpunosti jelovnik,ali samo zavrsim sa prejedenjem i gutanjem cokoladi,keksi,svega secernog...
Jedino je dobra stvar sto uspijevam vjezbati svakodnevno 30-40minuta dnevno,ali naravno da to nije dovoljno

Back to Top
evica333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2015 at 17:33
Ideja mi je ovakva:
Budenje,crni/zeleni caj
Sobni bicikl 30-60minuta
Dorucak: 2 kuhana jaja ili muckana na tavi bez ulja+ snjita dvije domaceg kruha sa sjemenkama
rucak: kuhana brokula
Meduobrok: bademi
Vecera: posni
I uz to kayla itsines program,dakle vjezbanje pon/sri/pet u trajanju od pola sata (trbusnjaci,sklekovi,skokovi..)
Ali jedno je to napisano,a drugo u praksi.. :(

Edited by evica333 - 04 Sijecanj 2015 at 17:34
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2015 at 18:10
Rucak kuhana brokula
Podebljaj te obroke pod hitno.
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2015 at 18:25
koliko badema, koliko posnog? obozavam brokulu, ali ne mogu vjerovati da to samo jedes :P kao sto je never-give-up rekla, podebljaj to, moze i posnim sirom

jesi kupila bbg? jako me zanima kako to izgleda iznutra
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2015 at 18:49
Originally posted by evica333 evica333 wrote:

Ideja mi je ovakva:
Budenje,crni/zeleni caj
Sobni bicikl 30-60minuta
Dorucak: 2 kuhana jaja ili muckana na tavi bez ulja+ snjita dvije domaceg kruha sa sjemenkama
rucak: kuhana brokula
Meduobrok: bademi
Vecera: posni
I uz to kayla itsines program,dakle vjezbanje pon/sri/pet u trajanju od pola sata (trbusnjaci,sklekovi,skokovi..)
Ali jedno je to napisano,a drugo u praksi.. :(

Evice, iskreno ovo nije jelovnik, ovo nije jelo nego mučenje. Na stranu da i jedeš dovoljno (ovo je mizerna količina hrane) , ali postavljati si iz totalno neuravnotežene prehrane i problema sa kontrolom ovaku extremnu suprotnost i izbacivanje svega, minimalizacija unosa, hrpa monotonih i bezukusnih namirnica na svakodnevoj bazi je osuđeno na još jedan neuspjeh u startu. jednostavno postavila si nerealne ciljeve.
Ukoliko živiš s roditeljima zar nitko ne kuha u kući? kladim se da se može na gotovo svakodnevnoj bazi pojesti i izabrati kvalitetne, kuhane hrane, variva, mesa, salata, povrća, priloga. Početi vjezbati, trenirati u teretani, doma i sl te poceti jesti zdravije ne zahtjeva niti ne znaci da se moraju jesti posni sir, jaja, brokula ,zobene i zivjeti na suhoj, jednostavnoj hrani , generalno svodi se na prostu hranu kojoj se na oko mogu izbojati kalorije i da se moze izvagati.
Uzmi si ostvarive ciljeve za početak :
Ako inaće ovoliko malo jedeš nije ni čudo da se utrpaš slatkišima jer ti nikad nisi sita i naravno da buš utrpala u sebe kaj god ti padne pod ruku, sto veci junk to bolje u tom trenu.
Mozda ti pomogne, ubaci obrok više ukoliko imaš problema s kontrolom. Bit ces vjerojatno sitija i manje imati rupa gdje ce te copiti manija za slatkim.
Jedi normalno kao i do sada, ne izmisljaj "fitness" jelovnike iz casopisa i sl pokusavajuci kombinirati sve "zdrave" namirnice i pročistiti ga do extrema. Promjeni u startu samo jedan obrok i stekni naviku bar jednog drugačijeg obroka i usvoji to pod normalno. Manje stresa, manje razmisljanja oko pripreme i kombiniranja i realnije za ispuniti.
Već samo smanjenjem tih slatkiša i uvođenjem jednog obroka boljeg nego do sada će uz vjezbanje dati rezultata. kasnije kada ti ovo postane rutina ubaci još jedan zdraviji obrok.... Mislim da je ovo ipak realnije nego si natovariti sve ono odjednom. Ima ljudi koji su toliko čvrsto u tome i zaista će sve napraviti da postignu cilj pa mogu sve odjednom, no realno, nemjerljivo je veći broj onih koji otpadnu jer je za većinu ovo neostavrivo odjednom i suludo.
Back to Top
evica333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2015 at 18:52
@trip nisam kupila,poslali su mi bbg-ove,ako hoces daj mi mail pa ti posaljem ;)
Saka badema zasad,neznam koliko to ispadne,trebala bi vagnut koji put :/
250g posnog (ono malo pakiranje sa zlicicom)
Pa da,jedem kuhanu obicnu brokulu,nevolim petljat po kuhinji pa mi je to najjednostavnije i zacinim je obicno sa mljevenom paprikom,crnim ili kajenskim paprom :D
Dorucak mogu podebljati sa jos jednim jajetom, za ostalo neznam :/
Vjerujem da se radi zelje za sto jednostavnijom prehranom cesto i dovodim u faze prejedanja,ali imam dojam da mi je i ovo previse s obzirom da se gotovo nista ne trosim vjezbanjem,a i "svi" gotovo nista ni ne jedu tako da sam prilicno i zbunjena..jedem normalno,onda si zabrijem da je i to previse pa srezem obroke,zavrsim na nekontroliranom prejedanju danima i tak ukrug :/
Back to Top
evica333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2015 at 18:57
Hvala ti Phoenix, trebala mi je ovakva "samarcina" da se dobijem :)
(Inace zivim sama u stanu,ali dodem tu i tamo doma,pa pojedem i nesto kuhano od variva i tipicnih jela kao sto je sarma i sl)
Meso jako rijetko jedem,nisam vegetarijanka,ali ga ne volim jesti
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2015 at 19:07
jaja se mogu podebljat u doručku, a brokula se ne može podebljat

s tim jelovnikom nećeš napraviti niš, ali svako zna najbolje za sebe.

U svakom slučaju sretno
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.