New Posts New Posts RSS Feed - ispovijedaonica :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ispovijedaonica :)

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2008 at 19:54
uh...cOKOLADA! 
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2008 at 19:55
@ marrtin
mislis li da ako se obavi  ujutro dobar kardio od  šh i  da ako  zgriješi,kao ja  prije  pola sata sa  Uh,da nece utjecati  na definiciju?
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2008 at 23:16
Evica na koji si vremenski razmak mislila?

š. Odradiš ultra dobar kardio na tašte ujutro - pa cokoladica odmah iza - može proci.

2. Odradiš ultra dobar kardio na tašte ujutro - pa cokoladica popodne, predvecer - slabije prolazi, gotovo da nema smisla ju uzeti jer ju "nisi
zaslužila", odnosno kao što je pravilo sa U, tako bi se moglo reci i za junk - ako jedeš, jedi onda kad si to zaslužio/zaslužila - odnosno iza tjelesne aktivnosti.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2008 at 18:47
2. nažalost.... 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2008 at 22:58
 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2008 at 10:47
 
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 16:18
danas zgrijesila - š0 dan mi je na dijeti, a trebam  dobiti, pa sam imala strasnu potrebu za cokolodom - uzela kocku onu bez secera, ali mi to nije bilo to, pa kad sam isla setat po gradu uzela milky way prutice, pa sam opet setala, i popodne cu opet krug po gradu - tako da nemam neku griznju savjesti.
a kako se dosad nisam ni priblizno zdravo hranila, nisam ni pazila na to...ali od sad ce biti drugacije..nadam se...
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 19:40
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

danas zgrijesila - š0 dan mi je na dijeti, a trebam  dobiti, pa sam imala strasnu potrebu za cokolodom - uzela kocku onu bez secera, ali mi to nije bilo to

Moguca zamjena - whey od cokolade (ili bilo koji okus) smiksan s npr. maslinovim uljem (ili kikirikijem) i nešto vode. Neloš P + M obrok.

Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

pa kad sam isla setat po gradu uzela milky way prutice,

Moguca zamjena - homemade proteinske cokoladice (recepte imate na netu)

Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

pa sam opet setala, i popodne cu opet krug po gradu - tako da nemam neku griznju savjesti.

Svakako, što više aktivnosti, pogotovo ako se "griješi". Posebno psihicki rasterecuje, što smatram presudnim.

Zapravo kad pogledam, umjesto silnih dijeta koje nešto zabranjuju i oduzimaju, možda bi bilo poželjno uvesti psihicku dijetu - sklopiti sporazum sa samim sobom. što to znaci? ako pođemo od pretpostavke da ljudi pretežno imaju pozitivnu sliku o sebi koju žele zadržati pod svaku cijenu, sklapanjem takvog ugovora obvezujemo se ne jesti tocno određenu lošu hranu. što je kazna ako ipak pojedeš nešto s "crne liste"? NEMA je! Ali nešto drugo postoji, hipokrizija prema sebi samome, sam sebe iznevjeriš - gubi se pozitivna slika o sebi jer si iznevjerio samoga sebe - jer ugovor je sklopljen upravo od tebe samoga. + (nisam pojeo loše - poz slika) i - (pojeo sam loše-neg slika) ne mogu postojati zajedno što se tice ugovora. Dolazi do nesklada koji je neugodan. a pozitivna slika o sebi se želi zadržati.
Onda, tko je za komad torte?

Buduci da se sve odigrava u glavi, sve ovisi o pojedincu. Da se razumijemo, netko ce pojesti burek i zalit ga pivom, ok, hoce li on "osuditi" sebe samoga? Ne mora, sve ostaje na njemu samome.

Obrazloženje: nikako mi nije cilj postaviti relaciju da onaj tko jede nezdravo ima lošu sliku o sebi. Ovo puno više ovisi o pojedincevim ciljevima. To ostaje svakome na njegovu vlastitu procjenu

Isprika na duže postu i "kvarenju" teme. Možda nekome pomogne.


You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 21:40
whey od cokolade ? sta je to?
ja sam definitivni pocetnik ovdje, pa molim da mi ne zamjerite? 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 23:43
 proteinski napitak.. imaš ih s raznim okusima:-)
Back to Top
marttin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marttin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2008 at 00:27
 Jedina stvar je da se whey ne pije kad se nekome prohtije za necim slatkim, nego uvijek iza treninga...ili ujutro kao prvi obrok (tj. nakon noci kada organizam duže vrijeme nije ništa dobio u sebe)...inace nema apsolutno nikakve koristi i onda je to cisto bacanje novca...  

Edited by marttin
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2008 at 09:08
zar bih ja to trebala uzimati? zar to nije samo za sportase?
 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2008 at 12:00
Ne, nije samo za sportaše..i za rekretaivce je...

Ali ti ne moraš to uzimati sad na pocetku,..najprije se nauci pravilno hraniti i trenirati...
Polaganim koracima....ali sigurnim....
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2008 at 12:54
ok, onda to sad zasad preskacem.... 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2008 at 14:33
Originally posted by marttin marttin wrote:

 Jedina stvar je da se whey ne pije kad se nekome prohtije za necim slatkim, nego uvijek iza treninga...ili ujutro kao prvi obrok (tj. nakon noci kada organizam duže vrijeme nije ništa dobio u sebe)...inace nema apsolutno nikakve koristi i onda je to cisto bacanje novca...  

Je li bolje dati (otprilike) 6,7kn za cokoladicu punu šecera ili (otprilike) 3.5kn-4kn za mjericu wheya punog proteina?
Dakako da je je zbog svoje brzine razgradnje najpoželjniji iza aktivnosti, odnosno ujutro, no ne vidim razloga zašto ga netko ne bi uzeo i u ostatku dana, ali samo ss necim što ce usporiti apsorpciju! Pogotovo ako ga bi time zamijenio/zamijenila želju za slatkim jer je to odlican supstitut.

Druga stvar, tko ima novaca neka troši, no opet se vracam na svoj prvi izloženi primjer.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2008 at 14:54
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

danas zgrijesila - š0 dan mi je na dijeti, a trebam  dobiti, pa sam imala strasnu potrebu za cokolodom - uzela kocku onu bez secera, ali mi to nije bilo to, pa kad sam isla setat po gradu uzela milky way prutice, pa sam opet setala, i popodne cu opet krug po gradu - tako da nemam neku griznju savjesti.
a kako se dosad nisam ni priblizno zdravo hranila, nisam ni pazila na to...ali od sad ce biti drugacije..nadam se...


Ma onda se oprasta
(Imamo negdje cijelu jednu temu o pms-u i slatkom, di je zakljucak: bolje sagrijesiti tada, nego izgristi i svoje bliznje i sebe od muke)

I ja sam u istoj situaciji ovih dana, tak da suosjecam maksimalno
 

Edited by Signorina
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.