New Posts New Posts RSS Feed - E sad sam se zainatio...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

E sad sam se zainatio...

 Post Reply Post Reply
Author
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: E sad sam se zainatio...
    Posted: 14 Rujan 2014 at 23:49
Pozdrav svima!

Krećem u akciju pa da ukratko sažmem o sebi (ima nešto i u predstavljanju)
Krenuo sam u konstantne treninge negdje početkom 8 mjeseca kada sam kupio biciklu. Tada sam imao 112 kg. Do sada sam odvozio nekih 300-tinjak km. Uglavnom to se svodi na 15-30 km po treningu 3x tjedno.
Sada imam 106 kg.
Ubrzo u Rijeci počinju kiše tako da ću biti primoran na zatvoreno. Tu nekako preferiram girje i neke od Miketinih programa
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Program-treninga-za-dobivanje-snage-s-kettlebellom.aspx
Na poslu uglavnom ured ili stajanje

Prehrana:
oko 7 prije posla musli i jogurt
između malo suhih marelica i oraha,liješnjaka i badema
oko 13 na poslu piletina 2 kom prsa ili pohanog i neka salata (šopska,grah salata i sl)
oko 17 poslije posla većinom neko varivo što žena skuha tanjur do dva..
oko 18 trening
oko 20 rižini kolutići 3 - 4 kom sa abc sirom ili Zdenka ili riblja pašteta Argeta
slatko.. živim za čokoladu ali kontroliram se, većinom slatko jedem poslije variva malo sladoleda ili pokoji komad čokolade
voda još uvijek premalo cca 1,5 l
alkohol ponekad medica ili čaša vina

mjere:
-visina 182
-težina 106
-struk 110
-prsa 122
-ruka 38
-bedra 86
slike radije ne da se djeca ne uplaše   

Prije 7 godina imao sam nesreću na poslu a kada sam se oporavio nakon dvije godine zapucao sam se motorom u kamion i smrskao stopalo pa sam opet bio out dvije-tri godine. Lani ponovno protrčao a zimu prije i proskijao hehe
Uglavnom dok sam bio visok, mlad i izgledao kao Apolon hahaha.. prije 7 godina imao sam 95 g i živio sam recimo to sportskim životom (treninzi barem 3x tjedno nerjetko i više odnosno aktivan život i na poslu i doma, sada radim nešto drugo)

Svi prijedlozi dobrodošli, pomažem svima kliko mogu i znam!

...a zamislite koliko bi napisao da nije sažeto!!!
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 20:57
Ja ti imam jedan savjet a to je: nikad ne odustaj :) Svjete u vezi prehrane ću prepustiti iskusnijima.Sretno i želim da ostvariš svoj cilj Big smile
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 21:10
i ja ti zelim srecu! detalje isto mislim da ce ti napisati pametniji, a ja cu se pridruziti Niksi i apelirati da ne odustanes, jer je bas to mene u zivotu najvise zeznulo, ali ovaj put nece, dakle nema odustajanja, idemo Clap
Back to Top
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 21:26
Hvala na podršci ..i ja vama želim uspjeha u vašim planovima i znam da ćete uspjeti

Znam da nema odustajanja iskusio sam to sa cigarama i sad vidim da sam ih uspio zauvjek baciti ali nakon 10 mjeseci...

Samo moram u glavi napraviti isti takav klik za hranu.. trening mi nikada nije bio težak..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 11:37

Eto, danas nam je sunce pa možeš odvoziti svoju turu Wink

Pa dobrodošao Jony, proučih sve od a do ž i pitam se samo koliko se ovaj jelovnik razlikuje po danima Smile 6 kg je super, čak i nije prebrzo, no imam dojam da biš ipak mogao pojesti malo više i kvalitetnije ;)

Možeš li nam otprilike navesti količine koje jedeš? Bar okvirno, kroz žlice, šake, štogod je mjerljivo :)) Večera uvijek ista? Iako si u predstavljanju naveo da si kruh zamijenio proteinima, ja baš ni ne vidim te proteine :)) jogurt, abc, riblje paštete....hmm :) Nema kruha ali nema baš ni proteina LOL musli obični? Ima li šta povrća u planu? :)


Inače, uz pojačani trening ova težina bi se lijepo dala rasporediti na prava mjesta ;)







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 23:29
Sad kad to tako kažeš vidim i ja da nema!

Musli sa 6 žitarica i voćem.
Povrće kao prilog ili u maneštri.
Kvalitetnija hrana bi svakako trebala biti!
Musli šaka, meso po dva kom, povrće cca dvije velike žlice, 3-4 rižina kolutića (jel ti kolutići što valjaju uopće?)
Nisam baš pristalica suplemenata..

U biti problem mi je poslije treninga što neznam što bi pojeo.. nekada sam znao pojesti tri kuhana jajeta a sada većinom pričekam ručak pa njega pojedem. Strah me da mi to sve ne ode prekasno. Npr ako pojedem jaja oko 18-19 nakon treninga onda mi ručak ode za devet naveče.. neznam možda griješim?

Što najbolje za večeru?
Znam da bi mogao pojačati sa treninzima tj ubaciti koji trening snage ali neki puta se vratim sa posla mrtav.. a imamo i malu bebu.. jedno vrijeme sam trenirao u 11 naveče kad on zaspi ali neznam koliko to ima efekta..

..i hvala na dobrodošlici
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2014 at 10:57
Mislim da bi u tvom slucaju 100%whey protein nakon treninga dobro došao a i te rižine krekere s kvazi namazima bi trebao zamijeniti s nekim kvalitetnijim obrokom...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2014 at 12:18
I ja preporučam whey nakon treninga, s mlijekom, vodom, jogurtom, bananom, napraviš shake i stvarno super bude, iskombiniraš sastojke koji ti odgovaraju.
Rižine kolutiće zamjeni zobenima kao izvor uh, ili neki raženi kruh možda.. Ovisi, ima dobrog izbora, a ujedno i ukusnog koliko god hoćeš, samo volje i malo mašte u kombiniranju.
Back to Top
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2014 at 14:35
Ok!

Hvala ekipa shvatio sam kolutići out

Ovako, može za večeru zelena salata sa tunom (Rio mare) i komadima sira (npr Mozarele) začinjena senfom i octom... ili ista ta salata sa komadima pržene piletine...

Tako nešto?
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2014 at 15:40

Naravno
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2014 at 20:54
Što se tiče obroka nakon treninga ja bi ti preporučio whey protein jer ti poslije treninga treba brzo apsorbirajuci protein i to ti je po meni najbolji obrok nakon treninga.U to možeš ubaciti bananu pa izmiksati i popiti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.