New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  <1 1213141516>
Author
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 21:45
Ljudi hvala vam svima od srca na pohvalama.Jako puno mi znači to i daje mi brutalnu motivaciju i smisao svemu što radim Embarrassed
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 21:47
Mens phisique? Zar to nije ono s hlačama do koljena? Ne ne, takve noge moraš s ponosom pokazivat, pa te noge će još malo eksplodirati. Neki bi sve dali za to ;)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 21:53
Stvar je u tome da nikad u životu neću uzeti ilegalna sredstva,to mi je protiv mojih morlanih načela i ne treba mi to u životu.Ovo se slažem da bi neki sve dali za ovakve noge ali ne znam koju kategoriju bi bilo najbolje ici i ne želim izaći na natjecanje da sam dao svoj maksimum i da pored ostalih momaka koji su na ilegalnim sredstvima izgledam smijesno.Neznam na koju kategoriju si mislio =)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 21:57
Ma ne znam, ne razumijem se u ta natjecanja toliko, a nisam nigdje spomenuo steroide jer to je za ljude kojima fali koja daska u glavi, barem je to moje mišljenje. Da ne duljim, samo nastavi ovako rokati i objavi tu i tamo koju slikicu ili još bolje video da se i mi ostali malo motiviramo ;)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 22:11
Nisam ni ja siguran za natjecanja ali mislim da bih bio najbolji moras uzeti sve jer će i protivnik uzeti sve da pobijedi.E a nisam siguran bili mogao prirodan izaći na natjecanje ili to nema smisla.Hvala ti jos jednom i drago mi je ljudi ako vas videima uspijem motivirat,nema većeg zadovoljstva =)
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2017 at 07:54
Nikša, zaboravi bb natjecanja, pripremaj se ti za turističku sezonu, plažu i sve one curice što dolaze na more.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2017 at 08:40
Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:

Nikša, zaboravi bb natjecanja, pripremaj se ti za turističku sezonu, plažu i sve one curice što dolaze na more.

Ovo mi nije motivacija za ovo što radim.Ne pronalazim u ovome motivaciju kao što većini početnika predstavlja.Cilj mi je svaki dan biti bolji nego jučer i pobijediti sebe Wink
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2017 at 22:15
Evo ljudi,novi klip da vidite kako kod mene izgleda kad se spoji jaka želja za treningom i želja za probijanjem mentalne granice koju si većina ljudi sama postavi.Zadovoljan sam trenutnim stanjem,forma tijela će biti još bolja samo treba marljivo raditi i biti strpljiv.Nakon dugo vremena lutanja shvatio sam da ljudi previse kompliciraju i da je stvar zapravo mnogo jednostavnija.Nadam se da ću uspijeti nekoga motivirati kao što sam sebe motiviram =)

https://www.youtube.com/watch?v=_kNSJoCjfDo

Nakon ove serije išlo je 120kgx2x8 te zadnja serija 100kgx15 nakon toga iskorak,ekstenzija,te zadnja loža.

I za kraj imam jednu motivacijsku poruku za sve vas:

Never let anyone tell you,you can't do something.Prove them they are wrong. =)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2017 at 10:31
Nema se tu što reći, osim, kapa do poda!

Edited by never-give-up - 02 Veljaca 2017 at 10:32
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2017 at 10:34
never-give-up hvala ti puno =)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2017 at 23:21
Evo ljudi trenutno stanje ja sam prezadovoljan a sad kako je korizma odrekao sam se 40 dana slatkisa i slatkoga ne zato sto mislim da ce mi jednom tjedno pokvariti formu nego cisto radi discipline i psihe i da dokazem sebi da mogu ostvariti to sto sam zacrtao.

Slobodno komentirajte,dajte malo podrske Big smile



 

 

Kad se sjetim odakle sam krenuo ponosan sam na sebe dokle sam stigao =)


Edited by NiksaV - 03 Ožujak 2017 at 23:28
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2017 at 09:22
Dobar dan svima.Nije me bilo neko vrijeme na forumu,pa da se javim svima koji me poznaju na forumu.
Treniram sada kod kuće jer nemam teretanu gdje živim,ali snalazim se s opterećenjima pa ide to lijepo,a kada se vratim u 10 mjesecu u teretanu onda će to biti još bolje.Evo dvije sličice čisto da vidite kako napreduje :)

  
Volim se uvjek podsjetiti odakle sam krenuo :)




Edited by NiksaV - 14 Srpanj 2017 at 09:25
Back to Top
Luminous View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2017
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Luminous Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2017 at 06:10
Super napredak Thumbs Up

Koliko ti je vremena trebalo? Kakvo je stanje sad? Big smile
"Putovanje od hiljadu (milja) pocinje prvim korakom. "
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2018 at 09:35
Pozdrav svima.Vraćam se na forum nakon dužeg vremena.Trebao sam posložiti neke stvari u glavi,i donijeti neke životne odluke.Sada kada sam sve stvari posložio,odlučio sam se vratiti na forum,biti u tijeku i pomoći svima kojima treba pomoć.
Što se tiče moje forme,biti će to dobro na kraju kad izgubim suvišne masne naslage,ali mi je najvažnije da sam u glavi posložio stvari i razmislio i donio ispravne odluke.Treninzi su jaki kakvi su i bili,prehranu pazim i prehrana mi je sređena.
Nisam mislio stavljati slike trenutne forme jer nisam još stigao do onoga sto želim ali želim staviti,da se sutra kada stignem do cilja imam podsjetiti gdje sam bio u ovom trenutku i kakva je bila tadašnja moja forma.

         
  

Bilo bi mi drago da se javite i slobodno komentirajte,kritike,pohvale,savjeti.Radujem se vašim komentarima =)

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2018 at 09:42
Bok, si se vratio u teretanu ili treniras jos doma?
Klasika, kao sto i sam znas, treba se pocistit do kraja jer neko meseko se ispod svega definitivno krije.

Noge kada spustis jos bf. ce bit strasne, jer su i sada poprilicno iscrtane
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2018 at 12:32
Bok CeLe111,vratio sam se u teretanu :)
Da,treba skinuti visak masnog tkiva,ali što si ti rekao da se definitivno krije neko meseko ispod to se slažem :)
Mislim da imam dobru genetiku za razviti lijepu figuru ali to će mo viditi kada skinem suvišno masno tkivo :D

Nije mi osvijetljenje dobro na ovim slikama.Kada je bolje osvijetljenje kao recimo u teretani kada gledam noge,vide se sve separacije bas brutalno kad fleksam noge ali što si ti rekao kada se spusti bf onda će to biti izraženo još bolje :)

Ali mislim da imam dobru genetiku za razviti lijepu figuru,možda se varam ali viditi će mo kada se skine masno tkivo :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1213141516>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.