New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
Author
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2014 at 12:38
wohoooo:)) ja sam nedavno imala 114 i evo me sad 101,5 :))) mozes ti to:)))
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2014 at 19:51
Hvala vam svima na podršciHug.I ja također jedva čekam vidjet prve rezultate,prehranu jako pazim i sredio sam je maksimalnoBig smile,najdraže u danu mi je odradit trening i onda se osjećam "Like a boss"Cool.Još jednom hvala svima na podršci i stižu slike uskoro.Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2014 at 21:13
Čekamoo slikeee .)))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 12:00
Zanjima me jedno pitanje.Ako ja recimo odaberem subotu za cheat day a cijeli tjedan treniram znaci samo taj dan recimo junkam tokom dana jeli to pokvari sve rezultate ili je to poželjno ?
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 12:51
cheat day/cheat meal. sve je u glavi (nažalost), ali ako bas moraš cheatat, 
ja bih radije postio dio dana i onda napravio cheat meal (malo jaci od prosjeka Big smile )
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 13:06
Hvala na odgovoru.Danas sam malo junkao i toliko su mi se slatkiši zgadili da to nije istina.Pojeo sam danas malo slatkiša i odmah me stomak zabolio i nisu mi sjeli tako da mi ne treba cheat day :)
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 14:34
koliko puta sam se znao prejesti raznih sranja, pa poslije vidim da je to samo trenutno zadovoljstvo, ali ponekad nije loše pojesti nešto "zabranjeno", psihe radi. Wink
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 15:03
Gledaj... netko cheata 3 ptua tjedno...netko 1 tjedno... netko 1 u mjesec dana... .probaj pa vidi kako će se to odraziti..no ako si u deficitu....konstantnom tokom tjedna neće ti ništa biti....no opet ovisi kako će ti se odraziti probaj pa vidi...no neće ti škoditi sigurno....ne traži dane za cheat day....iskoristi ga kad misliš da ti je kriza..ili ga koristi kao nagradu sa psihičko poboljšanje
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 15:17
ne moraš se previše "sekirat" oko toga kad češ imat cheat meal..
kad god ti tijelu to zatreba uzmi, ali u granicama normale

ja osobno jedem zdravo i kvalitetno 90% vremena a ponekad si pojedem kaj god si poželim
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 16:24
Hvala svima na odgovorima Tongue
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2014 at 22:18
Ljudi stavljam slike idući tjedan u nedjelju Moram vam reci da jedva čekam slike i da već polako vidim promjenu u ogledalu ali to ću ipak ostavit vama idući tjedan da sami prosudite.Moram vas malo izvijestiti da me ne bi zaboravili

Čujemo se idući tjedan kad dolaze slike
Pozdrav
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 10:40
Pozdrav ljudi evo prošao je moj prvi mjesec i rekao sam da cu danas stavit slike.Želim čuti vaše komentare i vaša mišljenja jer ce mi to puno značiti za daljni rad na sebi.Ovaj prošli tjedan me je uhvatila viroza par dana pa je tu bilo junka i nisam baš pazio ali odmah iduci tjedan sam se vratio na zdravu prehranu a vježbat nisam mogao ovaj prošli tjedan niti ovaj jer sam se htio pripaziti maksimalno tako da ovaj tjedan nastavljam punom parom naprijed Smile

Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 10:46
Nemoj se previše 'junkom' opterećivat, niti ćeš od jednog lošeg obroka se udebljat, niti ćeš od jednog kvalitetnog obroka smršavit. Ovo je utrka na duge staze, samo ustrajno. Nekad i određeni period odmora pomogne više nego vježba, da se malo kortizol smiri i tijelo izbaci nakupljenu vodu, tako da nemoj gledati na taj period kao gubitak.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 11:04
Evo sličica Tongue :
View Full Size ImageView Full Size Image     View Full Size ImageView Full Size Image

Evo ljudi komentirajte želim čuti vaše komentare,ja mislim da ima malo napretka ali ponavljam želi čuti vaša mišljenja i kritike Big smile
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 11:06
Goranchero hvala na odgovoru,kad malo bolje razmislim o ovome što si napisao shvaćam zapravo da se ne treba toliko opterećivati tim junkom i da je nekad čak i poželjan.Idući mjesec nastavljam još jače pa će mo vidjet rezultateThumbs Up
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2014 at 11:12
Per aspera ad astra, napredak se vidi.

Da li mjeriš opseg struka?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.