New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
Author
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 21:47
Mens phisique? Zar to nije ono s hlačama do koljena? Ne ne, takve noge moraš s ponosom pokazivat, pa te noge će još malo eksplodirati. Neki bi sve dali za to ;)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 21:45
Ljudi hvala vam svima od srca na pohvalama.Jako puno mi znači to i daje mi brutalnu motivaciju i smisao svemu što radim Embarrassed
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 21:23
Ići će to ove godine možda i do 200kg =)
Volio bih izaći možda na natjecanje u mens physique-u jer mi se ta kategorija full sviđa i ono što sudci ocjenjuju na njoj a i nekako mi je taj izgled mens physique ono čemu težim.Dalek je put ali kako su mi ljudi rekli da imam odličnu genetiku i ogroman potencijal a ovaj sport obožavam tako da ću još razmisliti =)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 21:17
Kažem ti da velika većina gym baja i "trenera" nema teorije da čučnu sa 160kg i to OSAM puta. Nastaviš li ovako za godinu dana možeš u manekene, ali one prave koji predstavljaju pravi smisao muškarca, a ne ono što se najčešće danas prezentira....

Samo jako ! :D
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 20:51
Imam oko 112 kg.Bas sam pricao s ovim jednim covjekom koji vodi na youtubeu kanal o bodybuildingu i rekao mi je da nisam pricao s njim da bih rekao da sam na steroidima jer da pola ljudi koji su na sterodima ne dižu ovako kilaže.Otkada sam počeo čupati jako i gristi na treningu došao sam do ovoga.Više je to bilo probijanje mentalne granice nego hardcore treniranje =)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 20:44
Ne da bi imao, nego definitivno imaš!! Koliko imaš sad kilograma? Ali da ne znam koliko imaš ovo je i više nego respektabilno. Kako si tako brzo napredovao? Bio si već prirodno jak na čučnju i benchu ili je to jednostavno plod samo hardcore treniranja ?

Edited by r4mb0 - 25 Sijecanj 2017 at 20:44
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 20:04
Hmm čak sam se razmišljao ove godine poći na natjecanje iz čučnja,čisto da malo vidim kako izgleda i da razmijenim iskustva sa natjecateljima ali kada sam neki dan pogledao rezultate natjecanja od 2016 lik iz moje kategorije prvi je dignuo ja mislim 260kg čučanj ako sam ja dobro vidio,ako nisam nešto pomiješao.

Mislim da bih imao potencijala za powerlifting ali nazalost to mi nije toliko zanjimljivo,više volim bodybuilding =)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 20:00
A ništa, čeka te dobra powerlifting karijera ako se odlučiš na to ;)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 15:52
Ovih 150kg nije finalno,ovo sam snimio da pokazem kako mi trenutno ide ali vec je jucer bilo 160kg 8 puta =)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 15:51
Hvala ti r4mb0.Bench mi je trenutno 120kg mada sam prije praznika dignuo 140kg 3 puta ali treba se vratiti nakon praznika a mrtvo dizanje plabiram ubaciti u tjedni program ali ga nisam htio raditi jer nisam ga zelio raditi krivo. =)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2017 at 15:04
Svaka čast svaka čast genijalno!!!

Ovo 150x8 na čučnju je jednostavno wow wow wow!!!

Kako stojiš sa benchom i deadliftom i na koliko si kila sad?

Svaka čast još jednom!!!!!
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2017 at 22:12
Hahaha upravo tako xD
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2017 at 21:20
Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:

Meni nema ljepse vidjeti nego kad cure idu u teretanu i vjezbaju,a ne kao i 99 posto danasnjih cura =)


Pogotovo kad rade čučanj. Samo, treba im pripazit na leđa da se slučajno ne ozlijede.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2017 at 17:46
Meni nema ljepse vidjeti nego kad cure idu u teretanu i vjezbaju,a ne kao i 99 posto danasnjih cura =)

Još pogotvo kad momak i cura zajedno treniraju to mi je neostvarena želja ali ja se nadam da cu je uspjet ostvarit :)

A ja se također volim druziti sa entuzijastima kao i ja i opcenito optimističnim i pozitivnim ljudima =)
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2017 at 17:38
Znam..od starta sam te dozivjela kao osobu s kojom bih se rado druzila da mi je malo blize :)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2017 at 17:30
Gabrijela puno ti hvala.Ne mogu ti opisati koliko mi je drago čuti ovo i meni puno znači za daljni rad. =)
Uvijek sam tu za bilo koga kome god treba pomoc,nastojim pomoci koliko god mogu :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.