New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  <1 141516
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 08:47
Pozdrav Niksa :)

Započeo si prvi korak do cilja.... imaš puno posla... želim ti svu sreću...i nema odustajanja...grebi do kraja :)

Evo ovako...svaki dan da trčiš... vježbaš je definitivno previše za tvoje tijelo...pogotovo za tvoje sposobnosti...danima kada vježbaš  nemoj trčati... a kada trčiš nemoj vježbati...

Gledaj 3 dana radiš sklekove propadanja zgibove itd.... 2 dana trčiš... 2 dana odmaraš... ubacuj si također šetnjice slušalice u uši i pići ... pazi da ne jedeš pre malo jer imaš veliku masu... nemoj gubiti pre brzo kile ... polako....

želim ti svu sreću... još jednom! I pratit ćemo te ... javljaj se... ako je negdje problem...pokušat ćemo ti poomoći koliko god možemo :) LP
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 21:16
Pozdrav svima.Nadam se da me se sjećate od prije,mojih pokušaja za smršavit,odustajanja.Nakon toliko vremena koje je prošlo puno toga sam naučio o sebi,drugi način razmišljanja.Evo samo u kratkim crtama da se predstavim novim fitovcima koji me ne znaju.Ja sam Nikša.Dolazim s Pelješca i stojim u muškom đačkom domu u Dubrovniku.Trenirao sam prije judo ali sam odustao zbog trenera i posvetio se nečem što ja više volim.
Moje osnovne mjere su:
16 godina
Visina:185 cm
Težina:113kg
Cilj:smršavit i ostvariti svoj san da budem fit :)


 




Danas sam krenuo sa transformacijom.Svako jutro trčim laganim tempom 6km a navečer odradim također trčanje 6km te nakon toga vježbe(sklek,propadanje,čučnjevi,step up i trbušnjaci).Prije sam također vježbao i u ovom popodnevnom treningu bih radio sklekove,propadanja i trbušne a danas sam odradio ovu varijaciju gore napisanu i mislim da je tako bolje.Neznam jeli mi potrebno trčati popodne ako otrčim ujutro i ove vježbe neznam bili još nešto ubacio.Radio sam danas 5 serija ovih gore vježbi,bez pauze,znači jedan krug pa mala pauza pa drugi i tako.Radio sam 10 ponavljanja.Znam da se na ovom forumu motivacija i savjeti dijele šakom i kapom :) :D pa očekujem da će biti dosta motivacije,savjeta i da će te pratiti moju transformaciju. :) Toliko od mene za sad.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 141516
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.