New Posts New Posts RSS Feed - D: Kettlebell trening za mišicnu masu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kettlebell trening za mišicnu masu

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 00:07
White, nisam od onih trenera koji dijele vježbe na dobre loše, nego da nije svaka vježba za svakog, ali naglašavam oprez, da se zna. Ako ti negdje pršljen nije na odličnom mjestu, kažeš 2000 olimp snatcheva, 2000 mikrotrauma, pa bit će ih još jeli? pa još par tisuća mikrotrauma dovodi do degeneraciijske promjene. Dobro da radiš yogu, i još koji fleksibilan sport kao kapoeira, opusti i olabavi malo tetive, ne kažem da ćeš imati problema, nego možda, dugotrajni repetitivni pokret je isto mala trauma negdje, osim ako kod spojeva kosti, zglobova, kralježnjaka nemaš zračno vješanje. :) sretno, javi se nakon 10 godina :)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 00:32
Hvala ti Iver, poštujem i kužim sve što pričaš, al ja sve što radim je čisto zbog funkcionalnosti.
Za 10godina vjerojatno ću i dalje to radit jer se štedim i ne ubijam se do te neke xy mjere iako bi neki rekli da moj trening i nije baš "normalan", nisam olimpijaš pa da dižem na olimpijskim 150-200kila i slično a ljudi kao što su klokov i rade to od malih nogu i dalje rade. Ja se držim svih kilaža osim deadlifta do 100 ili 100kila.
Rađe ću napravit 100ponavljanja nečega sa 50-60-100kila nego pet puta dignut 150.
Što se tiče mikrotrauma, više bi onda tih mikrotrauma imao od balansiranja i yoge di se istežem do maximalnih granica i provodim više vremena naopačke nego kod olly liftova di radim sa ajmo reć oko 50kila kilažom jer mi je draže se tako oznojit nego radit klasičan cardio :)

Pa ako budemo tu za 10godina, nadam se da ćemo još pričat, ako što zaserem, I'll eat it :)


Edited by White_Insane - 29 Kolovoz 2014 at 00:32
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2014 at 18:26
zbog obveza nisam trenirao mjesec dana. za nekoliko dana planiram poceti s ovim programom, pa me zanima dali bih prije toga trebao napraviti neakav "intro" u ovaj program ili mogu odmah startati s njim.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2015 at 22:24
Fpotter, ispricavam se, zasta nisam ranije vidio tvoj komentar. Ako to nešto vrijedi sad, za program nije potreban nikakav intro. U smislu, program nije prikladan za apsolutne pocetnike u kettlebellu, ali za iskusnije vježbace zaista nema potrebe da rade neki intro. Bitno je samo odrediti najbolje težine s kojima ceš izvoditi pojedine vježbe...
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2015 at 22:27
Usput receno, ovaj program sam uz manje modifikacije koristio s mnogim vježbacima i vježbacicama...do sada nije bilo neuspjeha :) Svi, ama baš svi su "nabacili" mišice, a prosjek se zasad krece negdje oko 6-7 kilograma manje više cistih mišica. Imam u klubu cak i jednog vegana koji je trenutno na ovom programu (5. tjedan završen) i do sada je dobio 5-6kg cistih mišica...ako to nije ucinkovito onda ne znam što je :)))
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2015 at 17:46
ma nema frke, sad sam trenutno na drugom programu, ali kad završim s njim bacim se na ovaj, a ako velite da je i vegetarijancima "pomogao" bit ce mi dodatna motivacija, jer jedem manje mesa nego prije. Wink
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2015 at 00:25
:) Fpotter, ne vegetarijancima...veganima! Vegani ne jedu jaja, mlijeko, sir, med, meso...apsolutno ništa životinjskog podrijetla;)

Svakako javi rezultate.
Back to Top
MarkoIvakovic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MarkoIvakovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2018 at 08:44
Odlican trening, mogu ga primjenjivati totalni pocetnici i napredni vježbaci! Pocetnici koji ne mogu napraviti zgib imaju hrpu vježbi kojima se dolazi do pravog zgiba, nemojte da vas zgib uplaši i da odustanete od ovog treninga
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.