New Posts New Posts RSS Feed - na putu prema zdravlju!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

na putu prema zdravlju!

 Post Reply Post Reply
Author
Sophie_M View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Kolovoz 2014
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sophie_M Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: na putu prema zdravlju!
    Posted: 24 Kolovoz 2014 at 16:27
Moja transformacija je na trećini puta, ali imam osjećaj da je ovaj prvi dio bio najlakši, pa se obraćam iskusnijima za pomoć.
Krenulo je s mojim prvim poslom, i sjedenjem po 10 sati dnevno. Kroz 7 godina nakupilo se 30KG viška! 
I znam da nije posao nikakav izgovor, ali eto, dopustila sam da sa 173cm i 63KG dođem na čak 94KG. 
Počela su me boliti leđa, koljena, bila sam stalno umorna, a jedina rekreacija bile su šetnje sa psom.

I kako to obično biva, udariš dno, počela sam paziti što jedem i smanjivati šećer (OBOŽAVAM slatko...). Prvih 6KG otišlo je tokom 4 mjeseca, a da nisam ni primijetila, no kada nitko od prijatelja i obitelji nije primijetio, shvatila sam da sam toliko debela da 6KG gore-dolje ne čini nikakvu razliku!! 

I onda sam se primila posla. Skinula sam još 4KG, a cilj je izgubiti još 17KG. 
Što se prehrane tiče, trenutno sam na mesu, ribi, povrću, jajima, siru i voću! Nemam neke jelovnike, samo pazim da ne pretjeram s ugljikohidratima. 
Naravno, pad je usporen, i mislim da je vrijeme za ozbiljnije vježbanje. 
Problem je što trenutno živim u malom gradu gdje nema nikakvih sportskih aktivnosti osim nogometa, a nema ni teretane. Znam da je trčanje dostupno posvuda, ali s obzirom na lošu formu i bolno koljeno, odlučila sam pričekati da smršavim i ne opteretim zglobove bespotrebno. 

Za početak, počela sam s jogom, da se razgibam i ojačam, ali zapravo volim jači trening, no ne znam što da radim Unhappy primam sve savjete i prijedloge!!






Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.