New Posts New Posts RSS Feed - Sto mislite o mom planu.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sto mislite o mom planu.

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2014 at 12:24
Pure stevia extract, Po žličici 42 g, sadrži 42g ekstrakta lista stevie. Nema dakle ništa dodano. Nju koristim već jako jako dugo, godinama čak jer već dugo ne jedem bijeli šećer na dnevnoj bazi.
To ti je ova:
http://www.iherb.com/kal-pure-stevia-natural-extract-3-5-oz-100-g/18951
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 08:18
Malo da podnesem prijavak.. iako sam sa sluzbenim mjerenjem isprva mislila pricekati tocno mjesec dana od starta, povremeno provjerim situaciju (povuce me), i bas se neobicno osjecam. s nekih dijelova centimetri dalje padaju, s drugih su pali u prva dva tjedna i sada stoje (struk), ne bi se pitala u cemu je stvar da se ja ljudi moji najozbiljnije ne osjecam kao gazela hahahahaha

ozbiljno, vjerojatno je subjektivni osjecaj u pitanju, ali kad se pogledam u ogledalo, vidim da mi se tijelo oblikuje pomalo, i vidim da sam manja (vidi i muz), osjecaj je super, ali onda uzmem metar, izmjerim se, i nikakvog pomaka s trbuha iako je vidno zategnutiji i manje napuhan u odnosu na prije 14 dana npr, kako, kako to :D razmisljam da skroz sklonim metar i vadim ga samo jednom mjesecno (sada se premjerim cca svakih 5 dana)

Ne zamjerite na malom proplamsaju ludila Tongue
Naravno, idemo dalje i sve, nema predaje i tako to.



Edited by bejb - 01 Rujan 2014 at 08:19
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 09:11
Sve je to normalno... ne sekiraj se ništa :) Bitno je da se vidiš i na ogledalu pomake... ostalo je više manje bitno... kile ..cm? Who cares?

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 09:18
Ma da znas da jako vidim, onako, toliko ih vidim da posegnem za metrom i onda ostanem negativno iznenadjena.
A mozda je i izbacivanje viska soli iz prehrane uzelo danak, vjerojatno sam izgubila jos vode, sto je zapravo super, jer mi je lakse sebe samu gledati u ogledalo.

uglavnom, osjecam se super, eto, i nema govora o odustajanju, nema sanse. hvala na potpori.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 09:25
Naravno... 70 posto ljudskog tijela je voda... vrlo moguće svaka mala promjena je velika za tijelo...tako da se nemoj ništa čuditi :))) 

Nema odustajanja.... to je životni stilll ... imali išta ljepše kada shvatiš da si postigla rezultate sa veoma dugim vremenom i teškim radom plus odricanjem... mislim da nema.... Svaki dan je novi izazov... nova prepreka samo je moraš preskočiti :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 10:15
Bas pisem svoj prvi post na blogu, o nekim stvarima koje sam prosla i koje bi htjela podijeliti s vama.. moram priznati da su me tvoji motivacijski blogovi malo natjerali :p
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 14:19
SUpeeeer jedva čekam ga pročitati!!!!! Wink 

Ma dajjj nisam zato pisao da nekoga se tjera haha!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 09:39
Da nabacim prvi checkpoint, pa da riješim to :D (prošla su neka 4 tjedna)

Kg 86(-1) Disapprove krivim PMS...

No, mjere su bolje:
ispod grudi: -4
struk: -3.5
Bokovi: -3
Bedra: -1 svako

Na slikama se najbolje vidi, ali za to sam još kukavica :)

Dakle prehrana oko 1600 cal (nekad manje nekad (češće) 100-300 više - i dalje više carbsa nego kaj bi ja voljela :o), trening intervalni kojeg sam zadnji tjedan malo zanemarila (ali zato me nešto opalilo na brzo hodanje pa svuda idem pješice da se oznojim skoro svaki dan), doma bodyweight bez nekog plana (čučanj, plank, sklekovi ženski, trbuh, leđnjaci, uglavnom izvrtim sve to, ubacim poneki kick i knee jumpse.
Dakle, centimetrima - zadovoljna, odrazom u ogledalu isto. Kilama nešto manje Confused.
Mislim da je vrijeme za pojačat trening.

Cilj je dakle prvi put ikad pasti na 70 kg (moj minimum u životu bio je 75) za početak.. Minimalni opseg struka i bokova bio mi je 10 cm manje od trenutnog, a ja ciljam ovoga puta -20 :)
I da, vidim prvi post, ne znam kako sam to uspjela ali visoka sam 169 cm, a ne 167 LOLLOL
Ne mogu popravitConfused




Edited by bejb - 03 Rujan 2014 at 09:52
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2015 at 07:51
bok, samo kratko jer sam u letu, stresan raspored odlicno utjece na mene jer mi je trening cesto tocka spasa na kojoj se ispusem. krenula sam s teretanom konacno jer se nekim cudom dogodilo da sam dobila mogucnost ici u nju iako nisam mislila da ce tako biti, otkako sam se izvukla iz 'krize' zadnja 3 mjeseca provodim low carb prehranu koja mi savrseno odgovara i psihicki i fizicki, mogu reci da konacno kontroliram apetit i uspjela sam smanjiti kolicinu obroka bez puno muke sto mi je bio najveci problem. u minusu sam 6 kg u odnosu na pocetak. pretezno se bavim trekkingom, sto vise na zraku, a trening provodim klasicni kruzni, malo sam ubacila utege, pa radim cucnjeve, mrtva dizanja itd. :)
osjecam se super, promjene se vide, ljudi su poceli primjecivati (ja sama primjecujem vec neko vrijeme ali trebalo je dulje da i drugi skuze).
moglo je sve skupa i brze, ili nije? no, vazno je da sam uhvatila vlak.
prihvatila sam da je ovo dugorocna utrka, bitno mi je samo da nisam deblja i slabija s vremenom, a koliko ce brzo ici, neka tijelo odluci, meni je bitno da ide dolje i da sam svaki dan sve bolja i jaca :)

glede moje low carb ishrane, samo cu reci da je to uglavnom 90% low carb high fat, ali sam skuzila da tijelo nekako dobro reagira na malo ugljikohidrata ponekad, iako ne smije biti previse. dosta sam se mucila tijekom nekoliko tjedana kad nisam pojela ni gram carbsa, trenirala visesatni kardio , patila se, a kile nisu htjele dolje nikako. no problem je sto cim pojedem malo vise carbsa isto mi nije dobro, sad sam nasla svoju mjeru, saka suhog voca npr nakon treninga, malo zobenih pahuljica i slicno ali ne svaki dan. Ujutro uglavnom proteini + masti (nikako carbsi)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.