New Posts New Posts RSS Feed - pitanje vezano za whey
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pitanje vezano za whey

 Post Reply Post Reply
Author
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pitanje vezano za whey
    Posted: 15 Srpanj 2014 at 15:28
Zanima me koristi li itko whey iz dm-a ili nekih ljekarni? Jer mislim da ću kupiti jedno pakiranje, a moji doma kažu da bi radije tako kupili, nego preko interneta jer je kao sigurnije. I ima li manjih pakiranja, tako da cijena bude manja barem prividno :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2014 at 14:11
Pa mislim da ti je jeftiniji my protein koliko sam skotnao..a odličan je :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2014 at 07:51
Hvala :)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2014 at 11:11
može mišljenje o ovome
i ovome
 
mislim naručiti nešto od toga, ne želim odmah veliko pakiranje jer mi je prvi put, a i ne mogu sad davati više novca, ovaj gold whey je duplo skuplji, pa ima li velike razlike u kvaliteti?
ako može da mi netko brzo odgovori, jer piše ako naručim gold whey u roku od 4 sata, da šalju danas
 


Edited by never-give-up - 23 Srpanj 2014 at 11:12
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2014 at 17:09
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

može mišljenje o ovome
i ovome
 
mislim naručiti nešto od toga, ne želim odmah veliko pakiranje jer mi je prvi put, a i ne mogu sad davati više novca, ovaj gold whey je duplo skuplji, pa ima li velike razlike u kvaliteti?
ako može da mi netko brzo odgovori, jer piše ako naručim gold whey u roku od 4 sata, da šalju danas
 

Naša preporuka je Gold Whey Protein od Weidera jer je daleko kvalitetniji proizvod od Essential Whey-a.
Gold Whey Protein sadrži 80 g proteina na 100 g proizvoda, dok Essential Whey sadrži tek 60 g proteina na 100 g proizvoda.


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2014 at 19:41
Zahvaljujem na odgovoru :)
Naručen je
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2014 at 10:20
Dobila sam ga jučer :)
Planiram ga uzimat 1 dnevno, nakon treninga (nekih 1 i 30 min traje)
Jel bolje s mlijekom ili vodom? I je li bitna količina tekućine? Nemam mjericu, planiram stavljati 1 i pol veliku žlicu, to bi bilo 20-ak g ja mislim. Ne želim baš pretjerivati
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2014 at 11:46
S wheyom nemres pretjerati. Ja ga uzimam s vodom. Btw - drugi put uzmi myprotein impact whey, isto je 80% koncentrat ko i taj Weider, ali je puno jeftinji.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2014 at 12:41
Hvala:)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2014 at 13:00

Sa svačim se može pretjerati, a s tim pogotovo. Kome vjerujete, onima koji od toga imaju interes? 

1-2 mjerice dnevno uvrh glave, ja bih ga čak ostavljala eventualno samo nakon treninga (ako nismo u mogućnosti pojesti nešto drugo duže vremena) ili za praktični obrok tokom dana, kad nam je to najlakše nosivo i najbrže za "spremit." Bolje je jesti konkretnu hranu.

Voda ili mlijeko je stvar osobnog izbora, u pogledu planiranog cjelodnevnog unosa i omjera hrane, reakcije na mlijeko, preferencija što se okusa tiče itd.....ukoliko se radi o nekom međuobroku, radje bi ga popila s čašom mlijeka nego samog. Ili sa jogurtom/svježim sirom. Ili dodala uz njega nešto drugo.


Isto tako, količinu tekućine prilagođavaš sebi - ako voliš malo gušće i ako ti je okus tako bolji, probaj sa 2 dcl...ako je pregusto dodaj više tekućine. 1 i po žlica bi trebalo bit ok mada količina praha po tim žlicama može varirati, ovisno o veličini žlice i koliko toga zgrabimo. Tu posebno žene znaju štedjeti Tongue  Ako imaš vagu, izvaži jednom pa se dalje vodi od oka....




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2014 at 17:11
Hvala puno :) taman odgovor kakav sam trazila
Znaci mogu ga slobodno s tekucim jogurtom piti? Jer mi odgovara puno vise nego mlijeko.
Mislim uzeti 1 dnevno, nakon treninga, ne bas veliku kolicinu. Preferiram hranu u pravom smislu
Back to Top
fittgirl123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2019
Location: ?ibenik
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittgirl123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2019 at 16:17
Pozdrav, na ketogenoj dijeti sam plus trening 5 puta tjedno. Radim sprave i s utezima, te se trudim setati sto vise + 20 minuta cardio na traci. Zanima me mogu li koristit Whey protein nakon treninga, a da uspjesno provedem keto dijetu, tj da me ne uzbaci iz ketoze. Zensko sam, visoka 175 cm i 67 kg. Cilj mi je smesaviti na 60 kg i dobiti misice. Unaprijed hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.