New Posts New Posts RSS Feed - Pomoć koja nije hitna :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoć koja nije hitna :)

 Post Reply Post Reply
Author
Stormy_18 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stormy_18 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoć koja nije hitna :)
    Posted: 11 Lipanj 2014 at 14:31
Pozdrav. Konačno da nađem vremena za temeljito prolistavanje ovog zanimljivog foruma. Ukratko da vas ne zamaram detaljima, imao sam ozljedu na nogometu i praktički već nekoliko mjeseci ne treniram, pod stresom sam i nakupilo se viška kilograma... Imam 18 godina težak sam 89 kg i visok 178 cm. Zamolio bih za savjete koji su mi trenutno potrebno da skinem višak sala, pogotovo s donjeg dijela trbuha. Ovako sam dosta sportski građen ( ruke, ramena) eto jedino se nakupilo na trbuhu. Razmišljao sam o "Insanity" načinu treninga. Uglavnom svaki savjet je dobrodošao ili neka ideja :)

Lijep pozdrav.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2014 at 14:40
Pozdrav...

Tu smo sto se tice godina, a nema puno filozofije.

Primis se utega 2-3x tjedno, trcanja 2x tjedno i jedes 500 kcal manje nego sto ti je potrebno i vremenom ce doci odlicni rezultati...

Ja sam sa 186 visine i 117 kg kroz nekih 5-6 mjeseci dosao na 96-97kg, tako da samo je potrebno trenirati, jesti dosta proteina, ugljikohidrate malo reducirati i trenirati, pogotovo s utezima ako zelis da oblikujes tijelo, a siguran sam da zelis
Back to Top
Stormy_18 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stormy_18 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2014 at 14:45
Ee što se tiče dizanja utega, to misliš u serijama npr. 10x desna ruka pa onda 10x lijeva ruka? Imam doma sipku za jednu ruku od 5 i 10 kg te imam još veliku šipku gdje mogu staviti 30 kg. Kako bi najbolje to bilo iskombinirati?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2014 at 15:42
Pa ne ruku po ruku. Cilj ti je aktivirati velike misicne skupine...radi cucnjeve sa sipkom, dizanja za prsa kao na benchu, a mozes raditi i sklekove i neke vjezbe za ledja. Prvo stavi manju kilazu kad radis s utezima, a kasnije povecavaj
Back to Top
Stormy_18 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stormy_18 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2014 at 16:08
A Insanity dal bi ga bilo dobro odradit?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2014 at 16:34
Ma nije to za svakoga, pretesko je to na pocetku :D
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2014 at 10:28
Pozdrav.Probaj za početak ostaviti šipku i utege sa strane, pogotovo iz razloga jer si imao ozljedu.Znači kreni sa vježbama bez opterećenja, čučnjevi, sklekovi, zgibovi ( ako nemaš šipku možeš u bilo kojem parkiću to obavit pošto sigurno nećeš izgurat dugo u početku ).Tako ćeš pogoditi velike skupine i potaknuti tijelo na trošenje masti.Prehrana pod obavezno.Nakon toga kad se povratiš koliko toliko u formu kreni sa opterećenjem ili na insanity.Ne želiš riskirati još jednu ozljedu.Po youtubu pogledaj kako se pravilno izvode vježbe, baš iz razloga da do toga ne dođe.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2014 at 15:11
Originally posted by Stormy_18 Stormy_18 wrote:

Pozdrav. Konačno da nađem vremena za temeljito prolistavanje ovog zanimljivog foruma. Ukratko da vas ne zamaram detaljima, imao sam ozljedu na nogometu i praktički već nekoliko mjeseci ne treniram, pod stresom sam i nakupilo se viška kilograma... Imam 18 godina težak sam 89 kg i visok 178 cm. Zamolio bih za savjete koji su mi trenutno potrebno da skinem višak sala, pogotovo s donjeg dijela trbuha. Ovako sam dosta sportski građen ( ruke, ramena) eto jedino se nakupilo na trbuhu. Razmišljao sam o "Insanity" načinu treninga. Uglavnom svaki savjet je dobrodošao ili neka ideja :)

Lijep pozdrav.


Insanity NIKAKO ako si imao ozljedu..ozljeda je cega? najpametnije je za pocetak kreniti s nekim low kardiem tipa hodanje, voznja bicikla..Ukoliko je koljeno u pitanju ni trcanje nije najbolji izbor jer ne zelis dodatno opterecivati zglobove. Medutim, na stranu trening, prehrana je bitnija. Vvjerovatno si dobio kile jer si prestao trenirat, a nastavio jesti kako si jeo dok si trenirao. Napisi kako se hranis
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.