New Posts New Posts RSS Feed - trbusni misici (trbusnjaci)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trbusni misici (trbusnjaci)

 Post Reply Post Reply
Author
marcanka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcanka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trbusni misici (trbusnjaci)
    Posted: 09 Svibanj 2008 at 23:17
 POZZ SVIMA! Mene zanima kako bi se mogli dobiti jaki trbusni misici tj plocice. Inace treniram atletiku i indeks masnoce mi je normalan. Radim trbusne na treningu vecinom 4serije po 20,a i doma radim isto tako. Pa ako netko zna neka mi odgovori... i koliko vremena treba proci da se vide prvi rezultati i kakva prehrana je dobra??
Back to Top
marttin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marttin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2008 at 00:51

 Neprestano ponavljam - citajte na ovoj stranici vjezbe i savjete, imate gotovo sve odgovore za vasa pitanja.

https://www.fitness.com.hr/savjeti/treniranje/Trbusnjaci.aspx

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2008 at 08:31
Originally posted by marttin marttin wrote:


https://www.fitness.com.hr/savjeti/treniranje/Trbusnjaci.aspx


tu pise da su misici nogu trose veliku kolicinu eng.,a trbusnjaci malu.zna li tko kuda bi se mogli ubrojiti ledjni misici,misici straznjice i ruku (bicepsi)-manje eng. ili vise od trbusnjaka?? (mislim ovako: npr. ledjni vs. trbusni; bicepsi vs. trbusni...)
thnx!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2008 at 10:59
Originally posted by evica evica wrote:

Originally posted by marttin marttin wrote:


https://www.fitness.com.hr/savjeti/treniranje/Trbusnjaci.aspx


tu pise da su misici nogu trose veliku kolicinu eng.,a trbusnjaci malu.

Tako je, a razloge manje vise bi svi trebali znati, nema filozofiranja, veci misic - vise misicnih vlakana (ali i ovdje ovisi kojih, brzih ili sporih) u pravilu veca potrosnja glikogena, brze podizanje razine metabolizma itd.

Originally posted by evica evica wrote:

zna li tko kuda bi se mogli ubrojiti ledjni misici,misici straznjice i ruku (bicepsi)-manje eng. ili vise od trbusnjaka?? (mislim ovako: npr. ledjni vs. trbusni; bicepsi vs. trbusni...)
thnx!

Hm. U prethodnom dijelu si sebi sama odgovorila na ovo pitanje!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Osoba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Osoba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 20:04
 ljudi ja iman š3 godina i muci me što sam se priko zime udeblja i sram me ic na plažu jer ja san iz splita a more je toplo.Cijelo mi je tijelo super osim trbuha odnosno trbušnih mišica.Radim sklekove i trbušnjake a zna li ko još koju vježbu bilo bi mi drago da mi kaže jer mi ništa ne uspjeva.
Back to Top
marttin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marttin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 23:11
 Radi to što radiš, trci, vozi bicikl, igraj možda još neke druge sportove po lijepom vremenu sa ekipom, puno se kreci, plivaj i pazi na masnu hranu.
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2008 at 08:59
koliko ti je struk širok u cm? 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 14:38
Originally posted by marcanka marcanka wrote:

 POZZ SVIMA! Mene zanima kako bi se mogli dobiti jaki trbusni misici tj plocice.


slatko....

Ja ne znam kako se dobiju.... šala mala. Frendica mi je nekidan rekla da je prvi put na curi vidjela "trbušnjake" kod mene, kad smo krenuli u prvi srednje. Sto se mene tice, oni su uvijek tu, pitanje je samo šta je preko njih! Zato mi je cudno ako imaš normali index masnoca, treniraš, a da ti se ne vide... Hm, stvarno ne znam.... Treniraj i dalje!
Back to Top
marttin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marttin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 14:49

Originally posted by Theia Theia wrote:

Treniraj i dalje!
 

Još jace...;)

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 15:04
 
Back to Top
lovre View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lovre Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2010 at 00:23
 ljudi imam š4 god i svaki dan proteklih š3 mjeseci radim 7 skupina razlicitih vjezbi svaki dan u tjednu trcim š0 km i plivam š.5 km i ne jedem nista masno ni gazirano (cola pica lazanje sendvici i sl.)i iman 6 plocica s dubokim urezima izmedu.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2010 at 00:39
Originally posted by lovre lovre wrote:

 ljudi imam š4 god i svaki dan proteklih š3 mjeseci radim 7 skupina razlicitih vjezbi svaki dan u tjednu trcim š0 km i plivam š.5 km i ne jedem nista masno ni gazirano (cola pica lazanje sendvici i sl.)i iman 6 plocica s dubokim urezima izmedu.



Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2010 at 00:43

Originally posted by lovre lovre wrote:

 ljudi imam š4 god i svaki dan proteklih š3 mjeseci radim 7 skupina razlicitih vjezbi svaki dan u tjednu trcim š0 km i plivam š.5 km i ne jedem nista masno ni gazirano (cola pica lazanje sendvici i sl.)i iman 6 plocica s dubokim urezima izmedu.
 

oprosti legi na promašenom smajlicu, to je on samo ljubomoran na tvoj uspjeh.

evo što je trebalo staviti na ovaj tvoj super post:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thorn, smiri se.. :)

 

Edited by Zoki
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2010 at 08:02
Originally posted by lovre lovre wrote:

 ljudi imam š4 god i svaki dan proteklih š3 mjeseci radim 7 skupina razlicitih vjezbi svaki dan u tjednu trcim š0 km i plivam š.5 km i ne jedem nista masno ni gazirano (cola pica lazanje sendvici i sl.)i iman 6 plocica s dubokim urezima izmedu.


svaki dan? bas svaki dan?

ne jedeš tokom dana?
ne ideš u školu?
ne uciš?
ne ganjaš komade?

samo trciš i plivaš.... vježbaš i vježbaš.....

ne jedeš ništa masno? svinjetinu nikako, govedinu takodjer? umake kecap, majonezu, tartar, kiselo vrhnje?
ne jedes sendvice? ni bio pecivo s puretinom i salatom? nista?

vjerojatno živis od zraka i dugog jezika

eh da bar ja imam takvih 6 dubokih ureza....
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2010 at 08:07
ne bi ja mogo ko lovre

odreci se piva i pokojeg sendvica itd itd itd

a bome ni tolko trcat i plivat
will smoke your weed for food!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2010 at 18:10
Originally posted by lovre lovre wrote:

 ljudi imam š4 god i svaki dan proteklih š3 mjeseci radim 7 skupina razlicitih vjezbi svaki dan u tjednu trcim š0 km i plivam š.5 km i ne jedem nista masno ni gazirano (cola pica lazanje sendvici i sl.)i iman 6 plocica s dubokim urezima izmedu.






:aplaus:
Eto ga, ovi smajlici su publika
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.