New Posts New Posts RSS Feed - D: Podijeli s nama svoju transformaciju i motiviraj druge!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Podijeli s nama svoju transformaciju i motiviraj druge!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2014 at 19:26
Ne želim sudjelovati u natjecanju ... :) Volio bih da sve koje znam odu.... svatko ima drugačiju priču od nas, možda netko bolje izgleda od nekoga...ali ne znaći da taj ne daje duplo više napora zato.... Volio bih da kroz tu transformaciju..ili natjecanje kako god, ljudi daju maksimum...da ih motivira,ali ne samo da je motivacija 1500 kuna ,nego da im razlog bude ono unutri....da se trude biti jači svakog dana, koliko god puta pali na koljena :) ... Hvala ti skarpy na komplimentu..ali vjerujem da tu ima puno više drugih koji bi trebali to uzeti...tko zaslužuje...a možda i po našem ocjenjivanju, nije za neku peticu...ali je dao puno više suza i znoja da ima ono što je trenutno..a i dalje ustraje biti bolji..

Puno sam priča ovdje vidio..ljudi upoznao..kojima mogu samo skinuti kapu i reći često sam sebi da sam cmizdravac...a ne netko tko je spreman za bilo što..pogotovo za natjecanje...svatko ima drugačiju perspektivu za pobjednika...meni osobno ne treba slika niti poza :)

Tako da ... zbilja želim vam svu sreću!!! A jedino što bi mi bilo drago da mi držite fige da nađem posao...i da budete uvijek tu uz mene i pratite me i dižete kao uvijek :D Sada se borim za svoej natjecanje sa samim sobom hehe :)) Pozdrav!! Veliki 

Držim vam fige svima!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2014 at 19:27
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Odlično natjecanje, samo šteta šta sam i nakon skinutih 20 kila još uvijek premastan, a i nisam se prije slikao jer sam užasno izgledao, ali najbitnije je meni moje zadovoljstvo nakon uspjeha, tako da kad postignem cilj to mi je i više nego dovoljno.

Prijatelju ne idemo za Olimpiju :) stavi.. svaki rezultat je veliko postignuće.. Bolji si na početku... sa vremenom ćeš još više ... samo ustraj :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
AleksandarKost View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AleksandarKost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2014 at 20:47
sto rekao ortak najbolji trening je odradjen trening ;)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2014 at 10:20
genijalna stvar, al kako ja svoju transformaciju završavam se (nadam se) za 40-50dana, onda neću se prijavljivati sada kad sam na pola puta a ova krajnja faza je najteža i najefektnija za taj najveći transformacijski wow efekt.
U svakom slučaju prijavite se i podijelite priču, to je ono što je u svemu onom najbitnije. Ja budem svoju priču napisao i podijelio kada završim ovaj zadnji korak.

Sretno svima :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2014 at 16:32
Završilo je natjecanje, zaprimili smo više od 100 prijava i bilo je iznimno teško odrediti najboljeg kandidata.

Pogledajte pobjednicu na linku:

Smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.