New Posts New Posts RSS Feed - Teretana Play
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Teretana Play

 Post Reply Post Reply
Author
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Teretana Play
    Posted: 27 Svibanj 2014 at 10:41
Pozdrav, ekipa! :) 

Ja sam se nakon staža kućnog vježbača odlučila otisnuti u vodama teretane, pa me zanima je l itko od vas ide u Play na Črnomercu? Kak je tam? Neka iskustva/savjeti/što god vam padne na pamet? 

P. S. Nemam pojma jesam li temu smjestila na pravo mjesto, ako nisam - molim admina da premjesti.


Edited by Wednesday - 27 Svibanj 2014 at 10:41
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2014 at 10:59
Pozdrav,

teretana ti je vrlo dobro opremljena, izuzetno uredna a osoblje je uslužno.

349 kn je mjesečna članarina, u cijenu je uključena i sauna s time da imaš i razne neke programe koje možeš upisati.

U prizemlju imaš "kafić" gdje možeš popiti kavu prije treningu ili nešto od suplementacije iz njihove ponude.

Funkcionalni dio je malo "škrt", ali steperi, trake za trčanje i sprave za vježbanje su odlične.

Po mom osobnom mišljenu, jedna od najboljih teretana u Zagrebu. ;)

Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2014 at 11:16
Da, to sve već znam jer stoji na službenom sajtu. A kako stoje s gužvom? Na stranici postoji i ona opcija neke konzultacije što se prehrane i treninga tiče, kako to funkcionira? 

Edited by Wednesday - 27 Svibanj 2014 at 11:19
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2014 at 11:34
Gužva u teretani nije čak niti oko 17 ili 18 kada je "špica" zbog ljudi koji idu direkt sa posla ili faksa na trening, ima ljudi ali je "protočno" i nije zagužvano ko u npr. XXL-u.

Ujutro oko 8 isto nema skoro nikoga, a čak i kada sam nekoliko puta trenirao izmedu 12 i 14 bilo je užasno malo ljudi.

U dvorani gore imaš uvijek 2-3 trenera, no mislim da ti se slaganje prehrane ili treninga dodatno plaća. To naravno još dodatno pitaj, da ti ne bih davao krive informacije.

Ali npr., ako te ja zelim trenirati ondje, morao bih platiti 200 kn kotizacije (to je njihov način štićenja trenera koji rade kod njih), pa zato pretpostavljam da se to naplaćuje posebno.

Ak trebaš ikakav još info, samo pitaj!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2014 at 19:57
Ja znam doć i od 11 - 14 ili 15h i u tom razdoblju također nema gužve.
Ujutro oko 8-9 preko tjedna nema žive duše.
Navečer se skupi malo više ljudi ali ništa strašno.
Jedino nekad ponedjeljkom zna biti malo više ljudi.
Super je što UVIJEK rade, jedino ajde za neke veće blagdane je zatvoreno, ali radili su ćak na 1.5. i na uskrsni ponedjeljak npr.

Trenere imaš u teretani i oni ti mogu pokazati korištenje sprava ako si prvi put, a privatni treninzi se naravno plaćaju dodatno.
Plan prehrane i program treninga možeš platiti 250kn (samo neznam detalje oko toga)
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2014 at 20:00
Hvala vam puno na informacijama, pomogli ste mi. :)

Irja, baš mi je drago što ima nekog forumskog lica tamo! Thumbs Up
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2014 at 09:01
@Wedenesday - ako se upišeš tamo, javi se za kavu/trening/nešto!

I donesi nešto od one hrane koju stavljaš na "Pokažite što jedete" temu
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 21:11
Jel ima kakva pogodnost za studente jer sam na faksu u Ilici 242 ?
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2014 at 06:16
Ja imam kao studentsku članarinu - 250 kunića - imaš teretanu do 16h, sub i ned neograničeno.
S tim da te neće izbacit ako koji dan dođeš nakon 16h
U toj cijeni je i sauna.

(Osjećam se kao neki promotor)
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2014 at 12:27
Kontaktirao sam ih već, zavisi kakav će mi biti raspored iduće godine možda dođem i u taj gym.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2014 at 11:04
Smeta mi samo što nemaju ništa od funkcionalne opreme (girje, sandbag, karike) samo trx, tako da baš nisam siguran hoću li doći.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.