New Posts New Posts RSS Feed - Steper..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Steper..

 Post Reply Post Reply
Author
maya33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maya33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Steper..
    Posted: 22 Svibanj 2014 at 14:09
dragi svi,
u teretani u kojoj treniram, imaju steper, sa ručkama... i sad problem- ja ne kužim kako vježbati na tome? :(
ili mi je prebrzo ili presporo... teško mi je za objasniti, ali ko da propadam. i više se borim sa tom spravom nego što uspijem odraditi vježbu... 
i di sa rukama???
 
moliiim vas, može jednostavno objašnjenje? :-) znam da je super sprava i da je super za guzu, volju imam, al totalno sam si smiješna i izgubljena na tom čudovištu Cry
 
hvala svima!!!
Tesko se budim, a jos teze prestajem da sanjam....
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2014 at 14:26
sorry, možda nije kolegijalno ali ti moram reći da si me dobro nasmijala i oraspoložila ovim postom a sad ozbiljno - imaš u teretani trenera pa pitaš njega da ti pokaže ili jednostavno vidiš kako drugi to rade.....
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
maya33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maya33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2014 at 15:06
haha, ma neka si se nasmijao- nasmijem se i ja sama sebi svaki put kad stanem na to čudo :-)
ma najgore je i kaj mi je trener objašnjavao, ali onda nisam jedno vrijeme išla i sada- kao da sam zaboravila. a bed mi ga je opet isto pitati- još bu me izbacio van sa onim svojim ručetinama...jer stalno nekaj ispitujem Wink
 
ajde, budem danas- možda da isprintam ovo pitanje pa mu samo pokažem- možda i njega nasmijem! Clap
svejedno- hvala na odgovoru :-) i trudu da pročitaš tu moju bedastoću..
Tesko se budim, a jos teze prestajem da sanjam....
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2014 at 20:38
Steper mi je osobno najbolja od svih sprava, najbrža se oznojiš i najviše umoriš a i radi cili donji dio tijela + trbušni...neznan kakav je u tebe al ruke ti obicno idu na gornji dio tj. imas ka rucku iz 2 komada, jedan da ruke postavis gori jednu do druge, a drugi sastrane ruke svaka na svoju stranu nesto siri hvat, ovi prvi je teži jer onda stojiš uspravno dok radiš, a drugi je lakši jer si nagnut...ugl cilj ti i je da nesmiš propadat skroz do dole već moraš dizat i spustat noge nekin određenin ritmon, to ti je ubiti isto ko kad se penješ skalama iste pokrete radiš samo ovde ubrzano...
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
maya33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maya33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2014 at 08:10
hvala na odgovoru!!!
 
da, najviše me zbunilo gdje sa rukama :-) jučer sam bila u teretani, uspjela 15 minuta izdržat na steperu i danas JEDVA hodam!! ma ja OBOŽAVAM to čudovište od sprave!!!!  Clap i jedva čekam opet!!
Tesko se budim, a jos teze prestajem da sanjam....
Back to Top
risixpack View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote risixpack Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2015 at 18:11
U mojoj teretani imaju steper slican kao onaj sto ga koristi Ivan Drago (https://www.youtube.com/watch?v=OEg7VdUl4Hk, vidi 0,24 sek). Odlicna sprava.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.