New Posts New Posts RSS Feed - I meni treba pomoć
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I meni treba pomoć

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: I meni treba pomoć
    Posted: 21 Travanj 2014 at 17:24
Pozdrav! Različite probe(gluma) koje imam plus škola koju moram pohađati imaju velikog odraza na prehranu, kilažu, izgled i nažalost vaterpolo(sport u koji sam zaljubljen). Danas sam čvrsto odlučio, kad sam se probudio ujutro ( i kad sam stao na vagu) da zadnji put počinjem iznova živjeti zdravim životom, tj. ovo je zadnji put da kažem od sutra itd... Molim Vas da me u tome podržite i pomognete s savjetima. Uglavnom mislim da mogu uspjeti samo se moram srediti. =(

Mjere: visina 183, težina 109, opseg vrata 41, ramena 135, struk 116, bokovi 107,list 42, bedra 69. Znam, znam strašno.

Treninge imam 4-5x tjedno.



Edited by flok - 21 Travanj 2014 at 17:26
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 18:32
Jos nije kasno, uz pravilnu prehranu, pravilno vjezbanje sve se moze napraviti.

Napisi jos samo kakve treninge radis, napisi BMR i TDEE, neke dnevne jelovnike da ti ljudi mogu pomoci
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 18:51
Ne brigaj to prvo. Uz treninga kakve imas, najvjerovatnije je stvar u prehrani. Napisi kako je r4mbo rekao 2,3 jelovnika u detalje pa cemo moci detaljnije znati u cemu je problem
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 18:52
E da, tek sad vidim, ali ocito si zamjenio bokove i struk
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 20:14









evo i slika


Edited by flok - 21 Travanj 2014 at 20:16
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 20:18
Eto današnji jelovnik.
DORUČAK: Pola šnite int. kruha s posnim sirom i čaša vode
RUČAK: narezak(salama kruh), goveđa juha(tanjur), Piletina + riža(2 prsa)
VEČERA sir i kruh nažalost nije int. =(


Volim full body treninge. Zbog toga što ne mogu u kontinitetu ić u teretanu.

BMR 2379

TDEE 3687




Edited by flok - 21 Travanj 2014 at 20:24
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 08:59
2.dan
DORUČAK: 1 kuhano jaje i malo jogurta i zobenih (pol šalice)
MO: jabuka
RUČAK: pileća prsa na žaru + salata od rikole
MO: škola-banana
VEČERA: (poslije treninga) posni sir + int.kruh + šunka (nemasna)

Eto to bi mi bio jelovnik za dns =)

Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 09:52
Meni ovo djeluje jako malo, a gramazu nisi pisao tako da ne znam.

U skoli samo banana, a iza skole trening? Ja to ne bi tako, neces imati snage za trening ako si bananu pojeo cca. 4h prije treninga...jabuka je oko 100kcal, dodaj uz nju posnog ili saku badema ili orasa.

Jedes premalo, a to je cista pocetnicka greska, tako sam i ja pogrijesio u samom pocetku, pa su me ispravili. Ne mozes odmah srezati kalorije na pola koliko si jeo do sada, nego to raditi postepeno
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 10:23
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Meni ovo djeluje jako malo, a gramazu nisi pisao tako da ne znam.

U skoli samo banana, a iza skole trening? Ja to ne bi tako, neces imati snage za trening ako si bananu pojeo cca. 4h prije treninga...jabuka je oko 100kcal, dodaj uz nju posnog ili saku badema ili orasa.

Jedes premalo, a to je cista pocetnicka greska, tako sam i ja pogrijesio u samom pocetku, pa su me ispravili. Ne mozes odmah srezati kalorije na pola koliko si jeo do sada, nego to raditi postepeno

slažem se skroz Thumbs Up
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 10:56
ok Šta predlažete?
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 11:14
Originally posted by flok flok wrote:

ok Šta predlažete?

pa ja iskreno nisam bila na dijeti, kilaza mi je uvijek tu negdje, racunala sam si bmr i tdee i racunala dnevni unos i ispalo mi je da unosim koliko mi je potrebno uz male oscilacije kako koji dan, pa cu ti probati dati savjet ako nesto krivo kazem neko ce se vec naci da me ispravi..
namirnice su po meni uredu ali mislim da bi za pocetak trebao oduzeti oko 500kcal od tdee a ne vise, rasporediti si obroke tako da budes dnevno u deficitu oko 500kcal jer nesto preko po meni nije dobro za početak ni psihički ni fizički.. Smile
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 11:52
Super. Hvala na savjetu.Problem je što nemam inspiracije sta jest za doručak.
Pa jedem nesto malo jer ne znam koliko i sta bih mogo jest za doručak, a pogotovo za međuobrok.
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 11:58
Originally posted by flok flok wrote:

Super. Hvala na savjetu.Problem je što nemam inspiracije sta jest za doručak.
Pa jedem nesto malo jer ne znam koliko i sta bih mogo jest za doručak, a pogotovo za međuobrok.

sa zobenima i voćem za doručak nemozes pogrijesiti, zasitno je i daje dovoljno energije za pocetak dana :) 
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 12:01
U kojim količinama bih otprilike trebalo uzimat?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 12:08
100g zobenih, srezes bananu unutra, zlicicu lanenih i mjericu wheya

To je nekih 600kcal pa onda bar znas da si ujutro pojeo kako spada!
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 13:31
Hahaha vjerujem
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.