New Posts New Posts RSS Feed - Trasformer r4mb0
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trasformer r4mb0

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2014 at 19:45
Točno takav osjećaj sam imao prije nešto više od 5 godina :) nitko niej bio sretniji... ovo jako volim čuti....svaka čast an trudu...trud se uvijek isplati.... motiviraš me sa ovakvim riječima! :) Nostalgija me hvata...vidim koliko nekada znam biti ne zahvalan...i nekada pre malo strpljenja za progresiju ostavljam....sjećam se koliko mi je trebalo za prvi sklek uraditi...danas sam već zaboravio na tu vježbu od kako sam se digao sa poda na željezo...trenutno sam na preogramu bez njih....ali ne planiram dugo :) Jedna od definitivno favorit vježbi :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2014 at 19:49
Ja cu ih poceti raditi cesto, vise serija po 3-4 ponavljanja za pocetak

Nakon manje od 4 mj. 15 kg manje + da cu sklekove uspjeti, pa sta reci? Presretan sam

Eto mi motivacije za dalje!
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2014 at 06:51
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Eurekaaa!!! Moja prva tri MUSKA SKLEKA pravilno napravljena !! mora da sanjam!!! Ovo mi je neizmjerna sreca i zadovoljstvo, ajme ne mogu vjerovati...

Od malena sam bio debel i ovo su mi vjerovatno prva tri pravilna skleka u zivotu pa sam zato ovako vesel haah

Sta ti je zivot i treniranje <3

pa cestitam Clap Big smile
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2014 at 07:36
Bravooo

Sjećam se i ja koja je to muka bila oko tih sklekova i koje je veselje bilo kad sam prešča na muške.

Svaka čast i za izgubljene kile
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2014 at 07:52
Hvala vam
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2014 at 07:55
Originally posted by Irija Irija wrote:

Bravooo

Sjećam se i ja koja je to muka bila oko tih sklekova i koje je veselje bilo kad sam prešča na muške.

Svaka čast i za izgubljene kile

Sada ih možeš više od mene napraviti LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2014 at 17:58
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by Irija Irija wrote:

Bravooo

Sjećam se i ja koja je to muka bila oko tih sklekova i koje je veselje bilo kad sam prešča na muške.

Svaka čast i za izgubljene kile


Sada ih možeš više od mene napraviti LOL


Jel to neki challenge?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2014 at 19:04
Pa da se javim i ja malo

Ovo su mjere od prije 6 tjedana:
Visina: 186 cm
Tezina: 106 kg
Opseg vrata: 39 cm
Opseg u ramenima: 121 cm
Opseg u struku: 94cm
Opseg u bokovima: 108 cm
Opseg u zapescu: 18 cm
Opseg bedre: 67 cm
Opseg lista: 47 cm

Nakon sest tjedana stanje je ovakvo:
Visina: 186 cm
Tezina: 101 kg
Opseg vrata: 38 cm
Opseg u ramenima: 120 cm
Opseg u struku: 91 cm
Opseg u bokovima: 103 cm
Opseg u zapescu: 17,5 cm (ovo je manje bitno, necu ubuduce pisati)
Opseg bedre: 63 cm
Opseg lista: 46 cm

U ovih 6 tjedana trenirao sam najvise s utezima uz malo aerobnog treninga. Ovaj mjesec cu malo povecati aerobnu aktivnost pa cemo vidjeti hoce li ici lijepo kao i do sada

Ja mogu reci da sam zadovoljan, svaki puta kad se mjerim se i uslikam i mogu reci da se vidi razlika u slici od danas i od prije 6 tjedana, narocito bokovi
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2014 at 23:27
Svaka čast. Velika si mi motivacija. Iz načina pisanja osjećam da si sav u tome i da voliš to što radiš. Samo naprijed. ;)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 07:16
Naravno, a i ti ces vidjeti rezultate drzis li se nekakvih pravila i ako imas strpljenja
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 08:46
Hahaha nadam se.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2014 at 20:32
Evo da se javim malo...

Trenutno je do sada skinuto oko 20 kg i ja sam zadovoljan...

Evo i jedna slika od mene, ima jos masu posla, ali do kraja ljeta ce biti puuunoo bolje jer dobar dio ljeta planiram kvalitetno iskoristiti



Za 2 tjedna idem na neku operaciju i iza toga necu mjesec dana moci trenirati kako spada, ali dijeta ce i dalje biti prisutna, ali zato drugi dio ljeta idemo punom parom ka cilju


Edited by r4mb0 - 01 Lipanj 2014 at 20:33
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 08:00
Sretno na operaciji...miruj sada... i pametno se hrani :) Napravi dobar plan u tih mjesec dana..da rasturiš..inače svaka čast na rezultatima do sada! Svaka čast! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 09:20
Hvala mett
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 09:49
Bravo Rambo! Puno si toga do sad postignuo, a ne sumnjam da ćeš i dalje napredovati!

Samo se dobro oporavi od operacije!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 10:16
Hvala Irija, daljnje napredovanje je sigurno zagarantirano

Trenutno zbog skole ne stizem bas do teretane, zato kod kuce radim ovakav trening 1-2x dnevno:

-15 puta za svaku ruku veslanja s utegom od 15kg (nemam veci :S)
-5 sklekova
-10 cucnjeva s utegom od 15 kg u ruci

I to ponovim pet puta...nije nesto ali svakako je bolje i ovo nego nista ne raditi i ocekivati rezultate bez truda
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.