New Posts New Posts RSS Feed - Trasformer r4mb0
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trasformer r4mb0

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trasformer r4mb0
    Posted: 23 Ožujak 2014 at 14:50
Evo odlucio sam i ja otvoriti svoju temu u ovom podforumu nakon nekog vremena sto sam aktivan i pratim forum

Za pocetak bih napisao neke znacajke za koje cu svaki mjesec pratiti napredak.

Visina: 186 cm
Tezina: 106 kg
Opseg vrata: 39 cm
Opseg u ramenima: 121 cm
Opseg u struku: 94cm
Opseg u bokovima: 108 cm
Opseg u zapescu: 18 cm
Opseg bedre: 67 cm
Opseg lista: 47 cm

Eto to su bile moje mjere, sve sam ih mjerio tamo gdje je taj dio tijela najsiri.

Treniram 6x tjedno, jedan dan tjedno si uzimam za odmor. Vise radim aerobne vjezbe, ali svaki drugi trening ubacim i anaerobne i svaki put drugu misicnu skupinu. I da, do sad sam skinuo 11kg treninzima i prehranom u cca. 3 mjeseca

Cilj mi je doci na nekih 90kg te se onda prebaciti vecim dijelom na anaerobne vjezbe!

Sretno mi


Edited by r4mb0 - 23 Ožujak 2014 at 14:51
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 16:41
12 dana nakon zadnjeg vaganja dvije kile manje, dakle 104!

Nove mjere cu racunati 1.5. jer se vjerojatno nije nista narocito promjenilo pa 1.5. ide nova kilaza i sve mjere u novom - BOLJEM IZDANJU
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 10:40
sretno ti kakav ti je raspored tih vježi anaerobih? možeš napisat jedan tj treninga kako izgleda.
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 11:45
Sretno!
i bravo za rezultate do sada
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 17:59
Hvala vam

Svaki dan radim drugacije anaerobne vjezbe.

Npr. danas radim prsa i bicepse, sutra leđa i tricepse, prekosutra noge i ramena i tako idem u krug, a treniram 6x tjedno. Obicno si subotu uzmem kao odmor. Nakon sto budem gotov s anaerobnim dijelom, jos odem obicno 40min pedalirati i pritom pazim da mi je puls oko 140, ne mora nuzno biti bicikla, znam nekad orbitrek ili lagano trcanje...

Ovakav trening mi se pokazao dosta dobar. Mislim da se i misici solidno odmore, jer jedan tjedan treniram ujutro, a drugi popodne, a kad dodjem doma uvijek lezim u krevetu, odmaram, ucim...dok ne krenem na jos bolji odmor - spavanje cca. 7,5-8h
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 12:32
Da se javim malo...

Sve ide po planovima, samo sam u jednoj nedoumici. Uzasno mi je dosadno pedalirati ili raditi aerobno, obicno sam to radio 40 min nakon anaerobnog treninga, no toliko mi je postalo "tlaka" i dosada pa vise to ne mogu ni zamisliti.

U planu mi je preci na cisto anaerobno vjezbanje, svaki dan drugu misicnu skupinu pa me zanima sta vi mislite o tome?

Jer naravno i anaerobnim i aerobnim aktivnostima se gube masti pa razmisljam zasto ne raditi ono sto volim
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 12:52
Odradi nešto sa kraćim pauzama....full body, upper/lower, neki oblik kružnog treninga, superserije itd....mislim da ti je to efektivnije od dijeljenja mišićnih skupina. Ne da ne možeš uspjeti i tako ali ovo bi ti bilo bolje, a i promjena za tijelo ako si do sada stalno radio isto. Imaš i varijantu push/pull/leg - i to je malo bolje od ovog što sada radiš ;)

A što se kardia tiče, ne moraš se skroz odreći - možeš i kombinirati intervale. Kraće, a efektivnije. Ovaj low intensity kardio shvati kao čisto dodatno trošenje kcal. Možeš i bez toga bez problema, ako sve drugo posložiš ok :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 12:53
Pa zasto ne?
Probaj i vidi kako ti ide. A gledaj mozda da se kroz dan sto vise setas i pjesacis npr. jedan dio puta?
Ja kako kada odradim 10-15 min aerobno nakon treninga, a nekad niti to. Gledam da na ostale dane malo prosecem vise, ako cijeli dan sjedim na poslu itd.
A nekad ubacim i aerobno na dan kad nemam trening snage....
Radi kako tebi odgovara.
Ne vidim zasto bi se 40min mucio bezveze. Meni vrijeme prode puno brze i ugodnije kad se prosecem u prirodi nego da sad hodam po traci u beskraj...
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 13:52
Pa ja recimo hodam do skole i nazad, to mi je oko 2km s time da je jedan dio brdovit, a takodjer prosetam do teretane i nazad

Pa ipak necu izbaciti onda skroz aerobne, nego cu smanjiti, a povecati anaerobne.
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 14:52
Pa da :)
Ali ja bih se ipak slozila s Gymkom da si drugacije rasporedis anaerobne treninge.
Ja osobno radim full body 3xtjedno i tek kad sam ga pocela raditi sam se iznenadila koliko me on vise iscrpi nego split programi. Konkretno mislim da potrosnju kcal i reakciju tijela, izgled, mrsavljenje, napredak i sve.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 16:26
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Pa ja recimo hodam do skole i nazad, to mi je oko 2km s time da je jedan dio brdovit, a takodjer prosetam do teretane i nazad

Pa ipak necu izbaciti onda skroz aerobne, nego cu smanjiti, a povecati anaerobne.


Ja bih rekla intezivirati Wink Dapače, slobodno smanji broj dana u gymu (ako si na 5-6 dana), a povećaj intenzitet (kako rekoh - kroz kraće pauze, osnovne vježbe, više miš. skupina u danu, superserije....), ubaci koji intervalni u off dane, prehranu drži pod kontrolom i vidjet ćeš da ti ovaj long kardio gotovo neće ni trebati, da ne kažem da neće uopće - i ta šetnja će bit ok :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 16:34
Hmm, nisam se okusao jos s full body treningom pa ne znam kako to i sta? Sve misicne skupine na istom treningu il?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 17:08
https://www.fitness.com.hr/blog/Program_prehrane/Full_body_trening_-_nezamjenjiv.aspx

https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Full-body-trening.aspx

http://www.bodybuilding.com/fun/3-full-body-workouts-for-size.htm

http://www.bodybuilding.com/fun/iovate5.htm

http://www.muscleandstrength.com/articles/forget-steroids-5-fullbody-workouts-for-serious-gains.html
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 23:08
Hvala, procitat cu to i vise se okrenuti k takvoj vrsti treniranja
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2014 at 07:06
Ja sam ti krenula s ovim 1. linkom.
I sad kad sam se ufurala dodajem izolacije po potrebi ili "pojačavam" određenu vježbu u kojoj vidim da mi treba napretka.
Čitni malo
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2014 at 19:26
Eurekaaa!!! Moja prva tri MUSKA SKLEKA pravilno napravljena !! mora da sanjam!!! Ovo mi je neizmjerna sreca i zadovoljstvo, ajme ne mogu vjerovati...

Od malena sam bio debel i ovo su mi vjerovatno prva tri pravilna skleka u zivotu pa sam zato ovako vesel haah

Sta ti je zivot i treniranje <3
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.