New Posts New Posts RSS Feed - D: BF (body fat) % - za žene i muškarce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: BF (body fat) % - za žene i muškarce

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2014 at 11:33
Thnx, ali možeš li malo precizirat količine svega ovoga? Smile Znači ne ovako okvirno nabrojat nego uzet konkretna 2-3 dana i napisat točno količine po obrocima. 

I nisi napisala visinu i kilažu ;)



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
clia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote clia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2014 at 11:42
Ma ne važem hranu i ne brojim kalorije :) Bude dosta svega, nikada nisam gladna, cak naprotiv, cini mi se da malo previše uživam u hrani, pa uzimam i više nego što mi je potrebno, što rezultira preopterecenjem probavnog sustava. Uglavnom, baš se niti ne važem cca. 174 cm, 62 kg.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2014 at 15:32
Smile ok Smile

Onda bar posveti pažnju većem unosu zdravih masti što će te ipak stajati malo pažnje na unos energije kako biš možda smanjila nešto drugo  (određenu količinu žitarica, voća itd) ako treba da ne budeš u neravnoteži, odnosno suficitu - ako već smatraš da nije problem u manjku kalorija samom po sebi, već u manjku masti. Samo se poigraj sa omjerima. Meni je pomoglo. 

Ja bih ovdje rađe uštedjela na malo voća (i eventualno žitarica i grahorica, ne znam količinu) pa se pozabavila s mastima ;) A ribu bi bilo dobro ubaciti 2-3x tjedno, pogotovo ako ti nije do mesa ;) Pobrini se i za ostale izvore proteina osim mesa i za pravilno slaganje raznih biljnih izvora proteina ako ti se ne jedu životinjski tako često. 




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
clia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote clia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2014 at 09:43
Tnx. @gym_girl Ma prije sam pratila svaki obrok i racunala M, UH, P, Š, cal, ali covjek se umori od toga. Kako bi rekli A. too much time consuming, pa mi je vodilja postala jednostavno slušati vlastito tijelo.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2014 at 11:19

Nakon nekog vremena naučiš sve napamet tako da ne znam što je to tako too much time consuming ali dobro ;)

Samo ti pripazi na unos masti pa se javi :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
clia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote clia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2014 at 13:23
Ma jedem šaroliko, tako da.. ima se tu što racunati (time i utrošiti vremena). Trudit cu se, vidjet cemo... :)
Back to Top
Cookies View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cookies Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 10:45
Ja sam uspjela uz pomoc ovoga skinuti 13 kg u mjesec dana zajedno sa salom i svim, pogledajte video nista ne košta...program je stvarno super. Kad sam vidjela na forumu jednom mislila sam da je prevara (s obzirom da su me vec nekoliko pota tako preveslali) ali ovaj puta nije bilo. Stvarno odlican program za mršavljenje i postizanje željene tijelesne mase, mišica itd. evo link pa sami presudite I da ima trik nemojte odmah kupovat nego iksajte 2 puta dok vam ne da za 1$ : http://6minutestoskinny.com/index-cb.html?hop=enchey1412&page=6mts
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 15:01
13 kg u mjesec dana...ženo svaka čast što si trpila ovakvo mučenje...no još mjesec dva radi ovako...uff neće biti dobro..13 kg mjesec dana je previše..imunitet ćeš jako zeznuti....pojačaj hranu obacvezno!!!! jer si ovime jako štetiš tijelu koje počinje već proteinske stanice jesti...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 16:05
13 kg cega? 1 kg masti ima 9000 kalorija, znaci, da bi izgubila kilu sala moras potrositi 9000 kalorija, da bi izgubila 13 kg sala moras potrositi 117000 kalorija. Tijelu treba cca 2000 kalorija dnevno za odrzavanje normalne tezine i da mjesec dana ne jedes nista u deficitu si 60000 kalorija, iliti -6.5 kg sala.
Back to Top
Cobiman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cobiman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2016 at 11:12
Dobar dan samo kratko pitanje dakle bio sam na sistemskom i doktor mi je rekao da imam 80 %misicne mase a 20 %masnoce a imam 14 god dali je to normalno... Unaprijed hvala
Back to Top
technoxx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 31 Srpanj 2017
Location: e
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote technoxx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2017 at 17:37
ne bas
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.