New Posts New Posts RSS Feed - Enzim papaje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Enzim papaje

 Post Reply Post Reply
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Enzim papaje
    Posted: 21 Ožujak 2014 at 12:24
Koristi li ga tko?

Dobar je za nadutost i bolju probavu, s obzirom da mene proteini i posni užasno napuhnjuju ovo bi bio odličan izbor, samo ne znam od kojeg proizvođača!?

Treba gledati da je čim veća koncentracija enzima, imate li vi koju preporuku?

Tnx!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2014 at 12:53
 A da izbaciš mliječne proizvode? Smile

Baš sa svim proteinima imaš problema?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2014 at 22:00
bebolina, od proteina koji imaju najmnje problema za probavu, već smo ti i Zoki i ja preporučivali nešto ako si pročitala. Od ovih u webshopu ovdje whey protein hydrolysate ISO 100 Natural od MVP-a, jedini koliko znam u HR pogodan za zdravstvenu-bolničku prehranu ali je skuplji. Ako netko uopće treba enzime, vjerojatno znaš razliku između kvalitete i kontrole farmakoloških proizvoda i suplemenata, a od farmakoloških mislim da je daleko najveća koncentracija probavnih enzima Kreon 40.000. No kako u tijelu ima bezbroj regulatorskih sustava i povratnih veza, sa kojima današnja znanost ni blizu nije načisto, ako zbilja nisu nužni, nemoj uzimati, bolje izbjegavaj takvu hranu koja ti smeta. Za uvećanje tolerancije prema laktozi, je rađen praktički(znači nije teorija) eksperimnet da su ljudima određeno vrijeme davali malu dozu mislim kefira ili jogurta, pa polako povećavali, i u velikom postotku pacijenata je postignuta tolerancija. Nemam link nažalost, to sam čitao prije 1-2 godine, ako se dobro sjećam to je probala grupa ljudi iz Abbott Laboratories, ali nisam siguran.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.