New Posts New Posts RSS Feed - dvd izdanje ili knjiga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dvd izdanje ili knjiga

 Post Reply Post Reply
Author
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dvd izdanje ili knjiga
    Posted: 28 Travanj 2008 at 13:32

Htjela bih si uzeti nesto za doma da vjezbam kad ne idem u gym,da li je po vama bolje kupit si knjigu pilates yoge il dvd izdanje?I ima li tko preporuku u vezi knjige il dvd-a?Mnogo toga ima pa ne bih htjela uzeti nesto krivo..

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2008 at 23:29
Sto se tice pilates yoge (yogilatesa i sl), nisam bas proucavala nesto sto bi bila kombinacija toga dvoje, ali moje preporuke na te dvije teme zasebno (knjige):

-B.K.S.Iyengar: Light on Yoga (must have i jedna od najboljih knjiga za sve koje ozbiljnije zanima joga, ali kod nas ju je malo teze nabaviti, hrvatsko izdanje ne postoji pa je najbolje naruciti preko neta)
-Brooke Siler: Pilates tijelo
-Tara Fraser: Joga za svakoga
-Colleen Craig: Pilates na lopti (ove 3 sve izdane kod nas)

A zgodan DVD koji kombinira je ovaj:
Yoga&Pilates DVD

A sad, da li uzeti knjigu ili DVD, tesko je reci. Ja volim oboje. Knjige volim jer me zanima i teorijska i anatomska i bioloska podloga takvih stvari, a to je na DVD-ima vrlo sturo i sazeto (ako uopce postoji). A opet kad se zazelim rekreacije u domu svome, DVD je spretniji jer te vodi, mozes slusati samo glas kad savladas tehniku, ne moras listati knjigu da vidis redoslijed itd.

Morat ces sama vidjeti, ali ovaj DVD je recimo dosta dobar za pocetak. Ne znam koliko iskustva vec imas...


Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2008 at 21:08

 Uzela sam si knjigu i dvd...vec sam danas odmah probala-ajme odlicno:))

 

prezadovoljna

Yoga i pilates skupa-nezn am st5o je bolje jedno se s dr ispreplice-obozavam!!!!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.