New Posts New Posts RSS Feed - Surutka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Surutka

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
filip.mm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip.mm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Surutka
    Posted: 25 Travanj 2008 at 09:07
 Cula sam da je za mrsavljenje dobro piti ujutro na prazan stomak i uvece pred spavanje surutku.Kupila sam u DM-u neku sa ukusom cokolade i pijem ujutro i uvece(2 supene kasike u 300ml vode).Dal je neko ovo probao i dal mi mozete reci dal ovo stvarno ima smisla?
Tijana
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2008 at 21:50
Mozda bih i presao preko toga da si takvo sto napisao/napisala u postu ali cijeli naziv teme! SURUTKA? No comment...
Ovo je jedan skolski primjer upada na  forum bez ikakvog pojma.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 01:27
Bas sam i ja htjela reci sto je to.... ja mislim da je moja baka zvala sirutka onaj dio sta ostane od mlijeka kad se sir radi....i onda smo to davali svinjama;))  
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 08:00

 surutka iki sirutka isto je...puno ljudi koristi naziv surutka ne znam cemu tvoje zgrazanje hammer

 

Back to Top
filip.mm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip.mm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 10:08
 Nije ni meni jasno u cemu je problem?Po meni je pitanje ok i trazila sam odgovor od onih koji imaju pojma o tome,a ne od nekog ko misli da je to za svinje ili nekog ko je raspolozen da kritikuje a ne da pomogne.Inace surutka se prodaje u prahu,ima sa ukusom cokolade i vanile i mesa se sa vodom.
Tijana
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 11:05
Nema izvlacenja. cak i ako zanemarimo naziv, sama bit pitanja je totalno isprazna, klisej i fraziranje, a to da je iz dm-a stvarno nemam volje ponovno komentirati. Zapravo za cijelo pitanje od pocetka do kraja bih mogao razvuci kritiku na cijelu stranicu ali cemu to. Jel ja moram poceti crtati nekima kako bi shvatili?
Kao sto sam vec na vise mjesta napominjao, da takvo pitanje postavis na nekom drugom forumu gdje je azurniji rad i gdje se vise pazi sto se pise (citaj objektivniji i cinjenicno potkovan, ozbiljniji) u najboljem slucaju bi bila opomena jer bi izgledalo kao provokacija.
Oobozavam izigravati nadzornika...ne.
Je li zaista toliki problem citati sto je vec prije napisano i inforimrati se a ne za svaki problem doc s novom temom...
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
filip.mm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip.mm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 11:42
 Pa nisu svi na forumu genijalci da znaju sve.Blago tebi kad jesi.No nema veze,ja sam mislila da ovi forumi sluze da se ljudi informisu,al sam pogresila.Necu vise smetati genijalcima!
Tijana
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 14:37
Originally posted by filip.mm filip.mm wrote:

 Pa nisu svi na forumu genijalci da znaju sve.Blago tebi kad jesi.No nema veze,ja sam mislila da ovi forumi sluze da se ljudi informisu,al sam pogresila.Necu vise smetati genijalcima!


ne izvrci stvari, ovaj forum i je da se ljudi informiraju, ali se to obavi prvo preko search opcije (koliko o tome pise na stranici,vjerojatno bi ti i na sUrutku izbacilo rezultata)

nemas potrebe za dramatiziranjem i daljnjom raspravom, kada se vidi nekakva ozbiljnost i trud u topicu, tada se i pomaze ljudima
 

Edited by Lega
Back to Top
filip.mm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip.mm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 14:50
 A zbog cega se ja kao ne trudim?Na drugim forumima bi mi napisali gde da procitam o toj temi,a ne bi mi ispravljali surutka u sirutka i informisu u informiraju.Koji ste vi ljudi!!!Zbogom!  

Edited by filip.mm
Tijana
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 15:14
@Lega
Lijepo receno!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 17:17

 filip.mm

kaj si se ovdje dosla svadjati ili kaj?? ako ti je nesto ovdje zasmetalo sto ti je netko rekao mozes lijepo objasniti u cem je problem a ne sve odmah generalizirati "kakvi ste vi na ovom forumu ljudi", "kaj ovo kaj ono".. odmah se na sve naduris i sve shvatis na neki svoj pogresan nacin...

dalila ti je koliko vidim samo rekla u koju svrhu je to njena baka koristila i sto zna o tome a ti odmah skaces "ona misli da je to za svinje"...

tvoje ponasanje je skroz krivo i djetinjasto...

one ispade tipa "necu smetati genijalcim" ne zelim komentirati...



Edited by jedna_mala
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2008 at 20:09
Originally posted by filip.mm filip.mm wrote:

 Cula sam da je za mrsavljenje dobro piti ujutro na prazan stomak i uvece pred spavanje surutku.Kupila sam u DM-u neku sa ukusom cokolade i pijem ujutro i uvece(2 supene kasike u 300ml vode).Dal je neko ovo probao i dal mi mozete reci dal ovo stvarno ima smisla?


Ako  ne mislis vjezbati onda ti sirutka nece nista pomoci. Nema nista bez vjezbanja.
Back to Top
filip.mm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip.mm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2008 at 21:29

 Mr G.

Hvala na odgovoru!Znam da moram i vezbati i paziti sta jedem,nego sam mislila kao pomocno sredstvo.Mozda nista ne vredi,al tako sam cula pa pitam.

Tijana
Back to Top
tabor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tabor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 22:57
nemrem vjerovat koliko mržnje samo zato kaj je ženska pisala na srpskom. fakat ste jadni.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 23:11
Originally posted by tabor tabor wrote:

nemrem vjerovat koliko mržnje samo zato kaj je ženska pisala na srpskom. fakat ste jadni.


Mi mrzimo one što postavljaju pitanja, a preko odgovora se sapliceš dok citaš forum..


 

Edited by Fitness.com.hr
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 10:23
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by tabor tabor wrote:

nemrem vjerovat koliko mržnje samo zato kaj je ženska pisala na srpskom. fakat ste jadni.


Mi mrzimo one što postavljaju pitanja, a preko odgovora se sapliceš dok citaš forum..


 


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.