New Posts New Posts RSS Feed - D: 11 najcešcih pogrešaka prilikom mršavljenja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 11 najcešcih pogrešaka prilikom mršavljenja

 Post Reply Post Reply
Author
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 11 najcešcih pogrešaka prilikom mršavljenja
    Posted: 31 Sijecanj 2014 at 14:54
Svi komentari na temu: 11 najcešcih pogrešaka prilikom mršavljenja

ne bih rekla da genetika ne igra važnu ulogu u svemu tome. neki ljudi jednostavno brže skidaju kile, neki puno teže. neki mogu jesti sve i ne debljati se, a nekima se sve "lijepi". krenula sam u gym s prijateljicom i prijateljem. oboje su prvi mjesec izgubili 4-5 kilograma bez da su pretjerano promijenili prehrambene navike, dok je meni jedva otišao kilogram i pol. to zaista djeluje demotivirajuce. evo nakon 3 i pol mjeseca vježbanja i reduciranom prehranom - ja sam uspjela skinuti 5 kilograma, dok je moja prijateljica skinula 9
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2014 at 17:51
Promijeni pristup prehrani i treningu onda?
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
pancamo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pancamo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 00:58
ako ta prija ima 90 kg sigurno je njoj lakse skinit 5 kg nego tebi 1,5 koja imas 70 kg
Back to Top
nensi49 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nensi49 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2014 at 17:02
Slazem se..treba samo voditi racuna o ishrani..a ne ono ja nejedem a gojim se ili genetka je kriva...ipak to sve dolazi iz glave i sama volja koliko je imamo
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 01:29
Potpuno se slazem sa clankom.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
6fit5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 6fit5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2016 at 16:48
Ima li netko iskustva sa mršavljenjem kod hipotireoze?. Zbunjeno citam clanke, forume, blogove...sad tek ništa ne znam. Od lijecnika informacije o promjeni prehrane ne mogu dobiti ni da mu zub cupam (nema on vremena jer je cekaona puna, za privatno treba imati pare a onda se ima i vremena). Koje namirnice se smiju konzumirati? Vježbe za hipotireoticara koji imaju aritmije kojima je uzrok nepravilan rad štitnjace? Jedan kardiolog mi je rekao dnevno sat vremena brzog hoda...ja slušam i 12 km za 90 min mislim da je OK. Muci me jedino prehrana (vjerojatno griješim sa nekim namirnicama koje ja ipak ne bi trebala konzumirati ) jer kilogrami ne idu dolje bez obzira na sve.
Back to Top
Njam View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Njam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2019 at 12:17
Voljela bih procitati savjete za mršavljenje za one koji piju lijek za tlak i srce i diuretik i imaju probleme s aritmijama a trebaju skinuti 10 do 15 kg! Treninzi... (koji).. .prehrana...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.