New Posts New Posts RSS Feed - Guza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Guza

 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 13>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2010 at 21:29
  Ja nikada nisam izvodio te zadnje dvije vjezbe.. a upravo sam izbacio i mrtvo..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2010 at 21:42
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja nikada nisam izvodio te zadnje dvije vjezbe.. a upravo sam izbacio i mrtvo..

zaš si mrtvo izbacio? jesi se ti dao u neke BB vode
rasprodao boxacku opremu, izbacuješ elementarne vjezbe
sumnjiv si mi

There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2010 at 22:25
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja nikada nisam izvodio te zadnje dvije vjezbe.. a upravo sam izbacio i mrtvo..

zaš si mrtvo izbacio? jesi se ti dao u neke BB vode
rasprodao boxacku opremu, izbacuješ elementarne vjezbe
sumnjiv si mi



+ što mu je svejedno hoce li pojest hamburger il piletinu i hoce mješat p uh m u obroku


Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2010 at 22:39
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja nikada nisam izvodio te zadnje dvije vjezbe.. a upravo sam izbacio i mrtvo..

zaš si mrtvo izbacio? jesi se ti dao u neke BB vode
rasprodao boxacku opremu, izbacuješ elementarne vjezbe
sumnjiv si mi



+ što mu je svejedno hoce li pojest hamburger il piletinu i hoce mješat p uh m u obroku



Ma jer vidim da me od njega bolila ledja stalno.. nikako pravilnu tehniku ulovit valjda.. imam jos kratke tetive na nogama i sj.. koljena i prakticki nikako ni u duboki cucanj.. a doci ce i mrtvo preko zime na red.. sad sam si uzeo bb program za naredna 2,3 mjeseca..

Sonner, nije to bio obican hamburger.. doma radjen, puretina mljevena, integralno pecivo, povrce.. bez brige, i dalje sam na strogom rezimu prehrane, to je jednostavno bio dan punjenja
I dalje davim svoje roditelje sa obrocima svakih 2,5-3h..  samo sto sam sada umjesto povecanog unosa masnoca, povecao unos UH, pa je omjer P:UH:M 5:4:š.. pa cemo vidjet..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2010 at 22:40
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

je da...

??
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 01:00

 Davor prelazi u šamanske bodibildere

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 08:15
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Davor prelazi u šamanske bodibildere





Vidjet cemo kako ce djelovat novi program.. uglavnom, od izolacije bicepsa u ponedjeljak, jos danas imam upalu u misicu, a na redu su ledja-triceps..
Mozda ce danas doci na red noge-ramena..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 13:55

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Jelena Glišic: Guza mi je takva zbog cucnjeva

Iako je u spotu Hrvatske turisticke zajednice nece biti, Jelena Glišic pokazala je svoju guzu na nedavnoj reviji Women Secreta. Lijepa manekenka je u vezi, a decko joj je bivši mister Hrvatske Bojan Milohanovic, osobni trener fitnesa u jednoj zagrebackoj teretani, što je, uz cucnjeve, i kljucni razlog njene lijepe stražnjice.

Više: tportal.hr
 

ja mislim da je kljucni razlog više genetika al ajde...ne volim naslijepo donosit zakljucke

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 14:24
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Jelena Glišic: Guza mi je takva zbog cucnjeva

Iako je u spotu Hrvatske turisticke zajednice nece biti, Jelena Glišic pokazala je svoju guzu na nedavnoj reviji Women Secreta. Lijepa manekenka je u vezi, a decko joj je bivši mister Hrvatske Bojan Milohanovic, osobni trener fitnesa u jednoj zagrebackoj teretani, što je, uz cucnjeve, i kljucni razlog njene lijepe stražnjice.

Više: tportal.hr
 

ja mislim da je kljucni razlog više genetika al ajde...ne volim naslijepo donosit zakljucke



Genetika + vježbice = rezultat!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 22:31
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ali bicikl i trcanje ne mozes usporedit.. Puno bolje je trcanje za potrosnju kalorija i jacanje nogu i eksplozivnost..

Ne mogu se usporediti.
Ali neki dan pricam sa jednim likom koji studira DIF i kaze mi da su iz kineziologije ucili kako se u pravilu:
trcanjem normalnim tempom trosi otprilike kalorija po kilometru koliko covjek ima kg, dakle kod mene npr. po kilometru 90 kalorija
biciklom jedna trecina tjelesne mase, dakle kod mene npr. 30 kalorija /kilometru voznje biciklom

Ali: istrcim maksimalno 9-š0 km, a biciklo vozim uvijek 20-25 kilometara najmanje, tako da to i nije neka ogromna razlika

JA na mom bajsu nasaltam u 2š brzinu i sprintam cijelo vrijeme kako pedalam, kvadricepsi otpadaju, pa ti vidi kako to nije dobro
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 21:41
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Jelena Glišic: Guza mi je takva zbog cucnjeva

Iako je u spotu Hrvatske turisticke zajednice nece biti, Jelena Glišic pokazala je svoju guzu na nedavnoj reviji Women Secreta. Lijepa manekenka je u vezi, a decko joj je bivši mister Hrvatske Bojan Milohanovic, osobni trener fitnesa u jednoj zagrebackoj teretani, što je, uz cucnjeve, i kljucni razlog njene lijepe stražnjice.

Više: tportal.hr
 

ja mislim da je kljucni razlog više genetika al ajde...ne volim naslijepo donosit zakljucke



Genetika + vježbice = rezultat!
 

Genetika puno puna...a vježbice tek pomogle..iako nebi niti ja zakljucivala ovak bez više podataka...

Back to Top
annmarie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote annmarie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 00:09
  Pozdrav svima,

imam pitanje u vezi guze za iskusne vježbace.

Vec sam pisala na temi o vegetarijanstvu, zanimalo me što da jedem jer sam prestankom jedenja mesa smršavila, nakon toga sam si kupila proteinski shake i pazila na prehranu, dobila sam 2 kg i sve je ok...

Trenutno opet pijem shake za dobivanje mase, vjeežbam svaki drugi dan cucnjeve, iskorak i sl. za stražnjicu, sad ja neznam dal je to dovoljno kolko ja vježbam.

Može mi netko napisati kolko puta bi trebala vježbati tjedno i koliko minuta otprilike da dobijem lijepu veliku prcastu guzu, ovako otprilike: http://imgš2š.imageshack.us/imgš2š/436š/guzamalaš.jpg ili još bolje ovakvu: http://imgš2š.imageshack.us/imgš2š/5935/perfectasst.jpg

Inace mi je guza u ok stanju, ali malo opuštena...
  

Edited by annmarie
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 01:03
Svaki dan ili svaki drugi dan radi ovo
http://www.bodyrock.tv/20š0/05/29/kiss-my-tight-ass-
workout/

i sve ce biti ok.

Edited by Ann
Back to Top
annmarie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote annmarie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 09:52
  ne mogu otvoriti stranicu

edit: otvorila sam!

tnx!
 

Edited by annmarie
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2010 at 12:05
Monica Brant butt exercises

malo idejica curama
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
taurus29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote taurus29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2013 at 14:38
procitala sam svih 10 strana ali ne nadjoh što me zanima...

može li mi netko reci koliko cesto ''smijem'' raditi vježbe za guzu a da ne postignem kontra efekt? pocela sam raditi ''30 day squat challenge'' ali mi trener veli da je to previše uz teretanu jer bi mišici mogli atrofirati Confused

inace mi je tjedni raspored:
pon-biceps, triceps + listovi
uto-odmor
sri-noge, ramena,
cet-odmor
petak-prsa i ledja + listovi
(vikendom odradim cucnjeve i donkey kick ako stignem, 100-ak komada i jedno i drugo)

rado bih ubacila u svaki trening cucnjeve, deadlift i iskorak, pa me zanima jel mi to previše s obzirom da ih radim s vecim težinama (za mene vecim, 20-30 kg Embarrassed)? stignu li se mišici odmoriti?


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.