New Posts New Posts RSS Feed - Guza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Guza

 Post Reply Post Reply Page  <1 10111213>
Author
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 16:17
Evo ja sam prekjucer pocela sa izazovom cucnjeva 1 dan 20 a 31 155. Trebala bi se slikat i izmerit pa da imam prije i poslije.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 19:57
Originally posted by Novamladamamauformi Novamladamamauformi wrote:

Evo ja sam prekjucer pocela sa izazovom cucnjeva 1 dan 20 a 31 155. Trebala bi se slikat i izmerit pa da imam prije i poslije.



ja sam odmah 1. dan napravila 100 komada,i to je to
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 19:58
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Za to dvoje:
Dog peeing on the hydrant (svaki put zadržat nogu 5 sekundi, i pokušat držat nogu pod pravim kutem u koljenu i paralelno sa podom da noga ili peta ne propada dolje)
Good morning (stiff leg što je više mogucue)
Te ovo al modificirano:
http://www.youtube.com/watch?v=lH5Qwq3vdeA
modifikacija je sljedeca
-ruke iza glave
- noge pod 90 ili max do 110-20 stupnjeva
- spuštanje samo trupa bez micanja nogu polako dolje i vracanje bez pomaganja ruku



e,to ja radim,sin mi drži noge!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 22:25
Originally posted by baba44 baba44 wrote:


e,to ja radim,sin mi drži noge!


A ostalo?
Mene nema tko držat samo na švedske ljestve, jer ovako ako me netko drži ga dignem dok se spuštam dolje :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2013 at 01:49
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

Originally posted by Novamladamamauformi Novamladamamauformi wrote:

Evo ja sam prekjucer pocela sa izazovom cucnjeva 1 dan 20 a 31 155. Trebala bi se slikat i izmerit pa da imam prije i poslije.



ja sam odmah 1. dan napravila 100 komada,i to je to


Ja sam jednom napravila oko 60 i oko dana su me misici ubijali
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 23:42
Ja sam odradila i još radim 30 day squat challenge uz insanity tako da se jednu seriju dižem na prste a drugu ne, radim i mrtvo dizanje, neke vježbice sa youtubea 8min buns workout, i još dosta toga, treba biti uporan i dobit ce guza formu Wink Big smile
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2013 at 17:06
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Originally posted by baba44 baba44 wrote:


e,to ja radim,sin mi drži noge!


A ostalo?
Mene nema tko držat samo na švedske ljestve, jer ovako ako me netko drži ga dignem dok se spuštam dolje :D


ja se neki dan držala rukama za krevet,i dižem noge,i tak nekaj,i covjece dignem cijeli krevet,pomaknem i skoro se ubila,baba!!!!!!!!!!!!
aaaaajmeeeeee,nisam znala kak sam jaka!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2013 at 18:12
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Originally posted by baba44 baba44 wrote:


e,to ja radim,sin mi drži noge!


A ostalo?
Mene nema tko držat samo na švedske ljestve, jer ovako ako me netko drži ga dignem dok se spuštam dolje :D


ja se neki dan držala rukama za krevet,i dižem noge,i tak nekaj,i covjece dignem cijeli krevet,pomaknem i skoro se ubila,baba!!!!!!!!!!!!
aaaaajmeeeeee,nisam znala kak sam jaka!!!!

LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 10:52
Može neke slike hahaha?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 18:53
Originally posted by GAZDA GAZDA wrote:

Može neke slike hahaha?


koga,cega?!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 17:12
pozdrav svima
može li mi netko preporuciti vježbu za guzu, koja iskljucivo ili najvecim dijelom djeluje na guzu? naime u treningu kombiniram cucnjeve, zatim cucnjeve s jednom nogom na step klupi,iskorake u mjestu i iskorake prema naprijed, te podizanje noge dok sam u položaju na sve cetiri.ne radim sve vježbe u svakom treningu vec ih kombiniram kako koji dan. no primjetila sam da dok radim iskorake osjecam prvo prednji dio nogu a tek onda guzu. kako sam takve gradje da dio oko koljena i opcenito noge su mi jace voljela bih da pronadjem neke vježbe koje ce prvenstveno djelovati na guzu pa tek onda na noge. ima li netko savjet za mene?
Back to Top
snow_lady View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote snow_lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 18:22
Pocela sam izvoditi vježbe za guzu- cucanj s lagano raširenim nogama (u razini ramena) i tijelo lagano nagnuto naprijed.
Puno je teže tako kad je naprijed tijelo blago nagnuto, nego normalni cucanj.
Osjetim vec drugi dan lagane bolove u guzi tako da zaista utjece na guzu, no zanima me je li na taj nacin moguce podici u ucvrstiti guzu?
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 16:49
ima li netko odgovor na moje pitanje?
Back to Top
astrbac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote astrbac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 14:30
Originally posted by Pocahontass Pocahontass wrote:

pozdrav svima
može li mi netko preporuciti vježbu za guzu, koja iskljucivo ili najvecim dijelom djeluje na guzu? naime u treningu kombiniram cucnjeve, zatim cucnjeve s jednom nogom na step klupi,iskorake u mjestu i iskorake prema naprijed, te podizanje noge dok sam u položaju na sve cetiri.ne radim sve vježbe u svakom treningu vec ih kombiniram kako koji dan. no primjetila sam da dok radim iskorake osjecam prvo prednji dio nogu a tek onda guzu. kako sam takve gradje da dio oko koljena i opcenito noge su mi jace voljela bih da pronadjem neke vježbe koje ce prvenstveno djelovati na guzu pa tek onda na noge. ima li netko savjet za mene?

Ne osjetis "guzu" (gluteuse) zato sto ih ne aktiviras ispravno. Probat cu ja danas snimiti video s resistance band trakom da ti pokazem kako se gluteus "probudi" prije treninga. 

Dobre vjezbe treniranje gluteusa su kako slijedi:

1. Glute ham raise (mislim da nijedna teretana u HR nema ovo, barem nisam vidio) ali se moze izimprovizirati na mnogo nacina; TESKA vjezba
2. Hip thrust
3. Glute bridge (na jednoj nozi, a kad ojacas i sa sipkom s utezima)
4. Deadlift
5. Brdo "zenskih" vjezbi bez utega (sve one lezece na podu, glute kickbacks, glute bridges, itd)

Ako su noge problematicne jer su malo "jace" onda se fokusiraj na hip thrust i glute bridge. EKSTREMNO pazi da ne rotiras u lumbalnoj kraljeznici vec u kukovima kad se dizes i spustas.
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2014 at 18:56
pozdrav.
vježbam već neko vrijeme i samo sam na početku (2-3dana) imala upale mišića :/
ali više nikad. nije da bi ih htjela ali mi je čudno jer imam rezultate (možda bi bili bolji uz malo boli ) ali ne boli. ubijem se s tim čučnjevima, iskoracima itd koliko god da ih mrzim radim ih što bolje mogu. mišić stišćem i dok vježbam, hodam, sjedim, većinom stalno i osjetim bol i zatezanje alii ne boli nakon što se tijelo ohladi
i to ne samo sa guzom, ni jedan jedini mišić me ne boli
???
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2014 at 20:03
upala ne znači da vježbaš dobro, isto kao ni njeno odsustvo da vježbaš loše samo nastavi po programu, a kad vidiš da ti je prelagano postalo slobodno ili promjeni vježbe ili dodaj težine
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 10111213>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.